כמה שאלות על קירור מים. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על קירור מים.

Imbernir

Recommended Posts

1: נגיד שהמחשב מכובה, ואני רוצה להוציא את המים מבלי שהם יגעו בחלקי בהמחשב , איך אני עושה את זה?

2: האם יש הבדל גדול בין רדיאטור רגיל ל רדיאטור עם מקום ל2 או 3?.

3:האם אפשר להשתמש במים רגילים?

4: האם המים מתאדים אחרי כמה שבועות?

5:האם לשים את הרדיאטור בתוך המארז או מחוץ?

תודה לכל מי שיעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1: נגיד שהמחשב מכובה, ואני רוצה להוציא את המים מבלי שהם יגעו בחלקי בהמחשב , איך אני עושה את זה?

2: האם יש הבדל גדול בין רדיאטור רגיל ל רדיאטור עם מקום ל2 או 3?.

3:האם אפשר להשתמש במים רגילים?

4: האם המים מתאדים אחרי כמה שבועות?

5:האם לשים את הרדיאטור בתוך המארז או מחוץ?

תודה לכל מי שיעזור

אז ככה לי יש מערכת מיים אומנם קצת שינתי אותה אבל אני נורא מרוצה ממנה ממולץץץ :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

היהנ התשובות לשאלותיך..

1. בקשר לזה אני אישיתי מדליק את המחשב ואת הצינור שמחזיר את המיים החמים למשאבה אני מכניס לתוך בקבוק נותן לזה לעבוד כמה שניות... אבל שוב רק כמה שניות כי מין הסתם שעם תשאיר את זה יותר מאיזה 15 שניות המחשב יכבה כי אין למעבד וכול המיים היתרוקנו..

2. בעיקרון זה ברור זה כמו שתגיד עם יש הבדל בין מזגן 1 כ"ס או 2 או 3 כ"ס כמה שיותר יש לך יותר ..

3.בעיקרון אפשר אבל מומלץ שלא כדי למנוע אבנית מיצטברת בבלוק שלך...

4.עם אתה סם מיי קירור טובים הם בדרך כלל לא מיתאדים אבל תמיד טוב לתת בדיקה כול איזה חודשים לראות מה קורה עם רמת המיים במערכת..

5.ממומלץ לשים בחוץ גם כי זה חוסך מקום וגם כי ככה המאוורר שממוקם על הרדיאטור יוכל לקחת אוויר יותר קריר ויותר בלחץ מאשר בתוך המארז..

מקווה שעזרתיי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה! עזרת הרבה. :)

בקשר לשאלה 1

שהמחשב מכובה והמערכת מחוברת לאן המים מגיעים? למיכל מים?

שהמחשב מכובה המים בתוך הצינורות, אם לא רוקנת את המערכת. בגלל זה חשוב לוודא שמהערכת שלך ב200% אטימה לגמרי.

ובקשר למה שנאמר שעדיף לשים את המערכת מחוץ למארז זה לא מדוייק. כמה שהצינורות יותר קצרים, תעבורת החום יותר טובה מן הסתם. כך שלביצועים טובים יותר עדיף לשים את כל המערכת כולה בתוך המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה זה תלוי.. עם יש לך משאבה מקורית של ערכה הכוונה שזו משאבה שמיתחברת לספק של המחשב אז מתי שהמחשב מכובה מין הסתם שהמשאבה לא תעבוד...

ולכן גם המיים ישארו במקומם ולא יזוזו...

ועם יש לך משאבה חיצונית שמיתחברת לשקע בקיר אז המיים ימשיכו לנוסע מהמשאבה וחזרה גם עם המחשב דלוק וגם עם לא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...