השאלה הגדולה - לקחת קלוהאמר או ניוקסל !?!? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השאלה הגדולה - לקחת קלוהאמר או ניוקסל !?!?

idodos

Recommended Posts

אני בטוח שאתם יודעים את זה וכנראה שלא שמתם לב.

פותח הדיון אמר:

איזה 64 3000+ לקחת? NC או CH?

ואני בטוח שאתם יודעים שאצל ה3000+ גרסאות הNC והCH שוות בנתונים .

לשתיהן 2000MHZ מהירות שעון

ולשתיהן מטמון מרמה שנייה של 512K.

ההבדל היחידי בינהן הוא העובדה שהNC יותר טוב לCH(אשמח אם מישהו ידע לענות לי למה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכפלה? הליבות של הNC עם הספינג CG נחשבות יותר טוב לOC, הסטפינג טוב יותר מתחמם פחות וגמיש יותר לOC.

למה סטפינג מסויים טוב יותר לOC אנערף.... אני לא חשוב שיצרניות המעבדים עצמם יודעות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכפלה? הליבות של הNC עם הספינג CG נחשבות יותר טוב לOC, הסטפינג טוב יותר מתחמם פחות וגמיש יותר לOC.

למה סטפינג מסויים טוב יותר לOC אנערף.... אני לא חשוב שיצרניות המעבדים עצמם יודעות  :lol:

10x :xyxthumbs:

מישהו שואל אותי למה חצי מטמון ב3000 CH מבוטל ואני לא יודע איך לענות לו :nixweiss:

ויש אפשרות לפתוח אותם איכשהו? כמו פתיחת צינורות ב9800SE וכו'?

:smile1:

:nixweiss:

נ.ב

עזבת את גיימר?

:o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? לא יודע, אולי זה יותר יעיל ממעבד 1.8/1mb אולי הייתה להם כמות של CH 3200/3400 וכן הלאה עם חלק מהקאש פגום אז סגרו חלק, לא נראה לי אבל הכל אפשרי.

בקשר לפתיחת החלק השני ראיתי איפה שהוא דיסקוס על זה אני יחפש את זה מעניין באמת אם אפשר. אני לא חושב שכן אבל לך תדע :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הםםם.. אולי הם פשוט... זהים? לא חשבתם על זה? ואני יודע למה אתם מדברים על CH עם 1MB CACHE... אתם מדברים בעצם על גירסת הMOBILE שבאה עם 2000מגה"ץ ו1MB CACHE.

אני חושב שCH וNC בשביל A64 3000+ זהים לחלוטין, ושמות הליבות הן עפ"י המקום שהן יוצרו (ניוקאסל באנגליה, וCH איפהשהו בארה"ב\קנדה)

אולי זה נשמע קצת מצחיק... אבל מי יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...