השאלה הגדולה - לקחת קלוהאמר או ניוקסל !?!? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השאלה הגדולה - לקחת קלוהאמר או ניוקסל !?!?

idodos

Recommended Posts

איזה מעבד עדיף למשחקים ביוחד, ניוקסל או קלוהאמר 3000+.?!?!?

לניוקסל הרי יש 2.0 ג'יגה הרץ אבל חצי מגה קאש,

בעוד לקלוהאמר 1.8 ג'יגה הרץ ומגה קאש.

אז מה עדיך מבחינת משחקים וההאם בעתיד העוד חצי מגה שיש לקלוהאמר ישפיע יותר !??!

תודה לעזורים ואם אפשר גם לינקים לבאנצ'ים אם יש לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא הזה דוסקס פה לא מזמן ולפי מה שאני זוכר אם אתה לא מתכנן OC אז ה ניקאסל עדיף כי החצי מגה הנוסף הזה שיש ל Hammer לא כזה עוזר, לגבי העתיד אני לא חושב שזה ישנה הרבה כי רוב המעבדים היום גם ככה מיוצרים עם חצי מגה קאש.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא הזה דוסקס פה לא מזמן ולפי מה שאני זוכר אם אתה לא מתכנן OC אז ה ניקאסל עדיף כי החצי מגה הנוסף הזה שיש ל Hammer לא כזה עוזר, לגבי העתיד אני לא חושב שזה ישנה הרבה כי רוב המעבדים היום גם ככה מיוצרים עם חצי מגה קאש.

בהצלחה  :xyxthumbs:

תודה אבל דווקא רובם כן... הפרסקוט ... וכל מה שיצא אחריו יהיה בעל מגה קאש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות חיפוש - לא בפורומינו הקט (והמכובד) לא הגענו לתשובה סופית, ולא בפורומים גדולים (ומכובדים גם כן ) בחו"ל לא הגיעו לתשובה חד משמעית - לכן - תצטרך לחפש ולקרוא - המלצתי - תוסיף קצת ל3200+ 2.2Ghz חצי מגה קאש וקירור טוב :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות חיפוש - לא בפורומינו הקט (והמכובד) לא הגענו לתשובה סופית, ולא בפורומים גדולים (ומכובדים גם כן ) בחו"ל לא הגיעו לתשובה חד משמעית - לכן - תצטרך לחפש ולקרוא - המלצתי - תוסיף קצת ל3200+ 2.2Ghz חצי מגה קאש וקירור טוב  :hi:

מה שאתה מציע הוא ClawHammer 3200+?

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא מציע לך לקחת 3200+ NewCastle. הNC הוא עם חצי מגה קאש, תמיד.

אבל איזה יתרון יש ל3200 על ה3000? רק 200 מה"ץ נוספים, זה הכל. וה200 האלה הם משהו שאפשר להשיג בOC, ככה שאתה יכול לקבל ב3000 את המהירות של ה3200 בסטוק שלו.

לעומת זאת, אף פעם לא תוכל להרחיב את הקאש, אז אם כבר, לקחת את ה3200 עם המגה קאש, לא?

רק ככה אני יכול להבין בצורה הגיונית את ההמלצה לקחת את ה3200.. :\

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איזה יתרון יש ל3200 על ה3000? רק 200 מה"ץ נוספים, זה הכל. וה200 האלה הם משהו שאפשר להשיג בOC, ככה שאתה יכול לקבל ב3000 את המהירות של ה3200 בסטוק שלו.

אז אתה לא מבין נכון  :nono:

אתה יכול להגיד שאפשר לעשות OC להכל- וזה לא יהיה אותו דבר - כי מעבד עם מגה קאש - אתה לא מקבל שום יתרון מעוד חצי מגה קאש, התחממות יתר, ויכולות OC נמוכות יותר מאשר לNC - אני הגעתי על אוויר מ 2.2Ghz ל2.717Ghz עם ה3200+ NC  - ויש לו מכפלה גבוהה יותר מאשר ל3000+, 11 מול 10 , עדיף לOC בהפרש משמעותי.

200Mhz = 10% - משמעותי יותר בביצועי סטוק מאשר עוד חצי מגה קאש - אולי בקידודים העוד חצי מגה ראש משמעותי , אבל לכל השאר - הNC עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך, תודה על ההסבר.

אני בשלבי קניה מתקדמים כרגע, או ככה חשבתי - אבל החלטתי לחכות לnforce4.. בזמנו רציתי לקחת 3000+ NC, ויכול להיות שזה גם מה שאני אקח - רק שה939 כבר יהיה במחירים נורמליים! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מעבד עדיף למשחקים ביוחד, ניוקסל או קלוהאמר 3000+.?!?!?

לניוקסל הרי יש 2.0 ג'יגה הרץ אבל חצי מגה קאש,

בעוד לקלוהאמר 1.8 ג'יגה הרץ ומגה קאש.

אז מה עדיך מבחינת משחקים וההאם בעתיד העוד חצי מגה שיש לקלוהאמר ישפיע יותר !??!

תודה לעזורים ואם אפשר גם לינקים לבאנצ'ים אם יש לכם!

הCH של ה3000+ מכיל חצי מגה קאש, החצי השני מבוטל. רק ה3200+ וה3400+ CH מכילים 1mb.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הגיע למסקנה הזו ?

חח

לא משנה, אין לי כבר כח לזה, תתחדש ויום טוב :yelclap:

אתה רוצה שאני אתן לך לינקים?

זה יהיה כ''כ הרבה אז אני אוכל לציין באופן רנדומלי...

כנס לדוגמה ל- xtremesystems.org.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...