מי רוצה שדרוג זכרון למוח? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי רוצה שדרוג זכרון למוח?

DOGMA

Recommended Posts

הדבר הזה בחיים לא יאושר והוא יקבל כל כך הרבה התנגדויות שזה מדהים, אני חושב שאפילו מלחמות אזרחים ואולי אפילו עולם יכולות לפרוץ רק בגלל דבר כזה.

אתה יכול לשים לאנשים במוח מה שאתה רוצה ובמצב כזה אתה יכול להפוך אותם לעבדים שלך, למטורפים ולמליון דברים אחרים...

כמו כן זה טוב שזכרון נשכח כי יש דברים שעדיף לבנאדם לא לזכור והוא שוכח בכוח כמו טראומות ומקרים עצובים, תאר לך בנאדם שהולך ברחוב עם הילד שלו וחוטפים לו אותו... סתם מצב קשה מאוד לדוגמא... ונגיד שהוא רוצה להמשיך לחיות אחרי זה, אם הוא יזכור את זה תמיד הבנאדם יהיה משוגע או בדיכי חזק ביותר.

וגם מה יקרה אם אנשים ישכחו דברים שהם צריכים לזכור והם לא רוצים, אבל חשוב שהם יזכרו ?

אסור להכניס למוח שום דבר לא אורגני ובמיוחד לא תוכנה.

המוח גם מתפתח עד איזה גיל 20 וזה מסוכן להכניס דברים למוח שהוא לא מבין, תארו לכם ילדים קטנים שפתאום תוקעים להם מליון מילים ומושגים למוח וחצי מהם אין להם מושג מהם, לא ראו ושמעו עליהם בחיים... זה כמו לחשוב על צבע חדש... תארו לכם יש צבע חדש לגמריי בספקטרום שאתם יכולים לראות... רק לחשוב על דבר כזה משגע את השכל ולא נתפס.

חוץ מזה בשביל שמוח יפעיל נכון הוא צריך ידע + הבנה... לא מספיק סתם לדעת דברים צריכים גם להבין אותם (ואני לא מדבר על איך דלת צריכה להיפתח  :lol:)

מה יקרה אם יכניסו לכם דברים לא נכונים לראש ? אין לכם שליטה על זה... אתם מקבלים דברים כמו שהם !

לא תצטרכו אוניברסיטה, תקבלו הכל ישר למוח... חוץ מכוח פיזי שספק אם נצטרך אותו בגלל התפתחות כל מה שתצטרכו יהיה לכם בראש...

בני אדם חושבים וממציאים בגלל חוסר ידע ובגלל הסקרנות הטבעית והצורך לדעת יותר, בגלל דמיון ועוד הרבה דברים... אם אתם פוגעים בזה אתם פוגעים בעצמכם.

לפי דעתי זאת הסכנה הכי גדולה שיכולה להיות קיימת לאנושות, הרבה יותר מכל פצצות האטום על כדור הארץ, צריך להוציא חוק בינלאומי נגד התערבות תוכנה וטכנולוגיה ישירות במוח האנושי...

ברגע שדבר כזה יכנס למערכות חברתיות בצורה מאסיבית אני רשמית עובר לאי בודד, מוצא לי חברה כוסית וחי שם עד יומי האחרון.

מדגסקר נראה לי אטרקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשים לאנשים במוח מה שאתה רוצה ובמצב כזה אתה יכול להפוך אותם לעבדים שלך, למטורפים ולמליון דברים אחרים...

כמו כן זה טוב שזכרון נשכח כי יש דברים שעדיף לבנאדם לא לזכור והוא שוכח בכוח כמו טראומות ומקרים עצובים, תאר לך בנאדם שהולך ברחוב עם הילד שלו וחוטפים לו אותו... סתם מצב קשה מאוד לדוגמא... ונגיד שהוא רוצה להמשיך לחיות אחרי זה, אם הוא יזכור את זה תמיד הבנאדם יהיה משוגע או בדיכי חזק ביותר.

אני לא חושב שבן אדם שוכח דבר כזה הוא פשוט לומד לחיות איתו

ודיברו שם על זה שתוכל לזכור דברים שלמדת...זאת אומרת תלמד בעצמך (תקרא ספר פעם אחת)

ובעזרת הטכנולוגיה פשוט תזכור את זה לתמיד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוח זה איבר שלא כדאי לעשות בו שינויים שהם לא למטרה קריטית...

והסיבה הפשוטה היא שמדובר בטכנולוגיה...

וטכנולוגיה זה משהו שעלול להשתבש...

וזה לא כ"כ חביב לקבל את מחלת האפילפסיה (קצר חשמלי מוחי) בגלל שאתמול תקעת לעצמך

בשביל ללמוד למבחן...

:behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו האם זה יעבוד או לא,

תחשבו על כמות האישורים שמשרד הבריאות יהיה צריך לתת

בשביל אפילו להתחיל ניסויים בבני אדם!

הרי כל טעות קטנה,והבן אדם מת לגמרי (או משתגע,או משותק,או מה שלא יהיה)

אז תחשבו גם על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חימת, מזה הדבר הזה בחתימה שלך???

אתם באמת חושבים שזה יכול לעזור? אולי לאנשים חולי אלצהימר או משהו דומה. המוח האנושי זה אחד הדברים הכי מורכבים שיש. אני לא חושב שמחשבי העל הכי חזקים שיש היום מגיעים לרמה ששל המוח, אז צ'יפ של ס"מ על ס"מ יעזור? לכו תראו בלייד ראנר ותבינו מה "שידרוגים" כאלה יכולים לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם, One`c you go that road, ברגע שתתחיל להתעסק עם זה, היום שתוכל לאחסן זכרונות יגיע.

וחוץ מזה, אם הדבר הזה הולך לשפר בצורה ממש ממש ממש רצינית את כושר הלמידה של התלמידים,

אני אתייחס לשני הדברים שכתבת למעלה לפי הסדר.

1. מי אומר? אתה יודע את זה בוודאות? רוב הסיכויים שעם כל הידע החדש שיצבר על המוח עדיין לא נוכל לבנות זכרון לאדם.

ההבדל הוא שה"צ'יפ" המתוכנן הוא רכיב ביניים וזה לא מסובך (באופן יחסי) לבדוק את האפשרויות. נכניס זרם ככה וככה מכיוון כזה ונראה מה מקבלים בחזרה. צבור מספיק תוצאות כאלה ותוכל לצייר גרף ולבנות נוסחא מתמטית שתתאר אותו. המרחק בין זה לבין הבנה של במוח הוא אסטרונומי! שלא לדבר על הליך ה"הזכרות" במשהו שמאוחסן במאגרי הזכרון שלך. למעשה חוץ מהעובדה ששני התהליכים מתרחשים במוח וקשורים לזכרון אין בינהם שום קשר.

2. למה שהוא ישפר? את זוכר כל מה שלמדת מכיתה א'? כל תאריך בהיסטוריה? כל פסוק בתנ"ך? כל נוסחא במתמטיקה? אני בטוח שלא וזה למרות שבשלב כלשהו הם היו מאוחסנים אצלך בזכרון לטווח ארוך. יש למוח יכולת מוגבלת לאחסון מידע, אמנם עצומה אבל מוגבלת. כל הזמן שוכחים פרטים. מספרי טלפון שזכרת שנים אחרי זמן מה של חוסר שימוש שוכחים, כתובות כנ"ל. יש עוד המון דוגמאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהרוסים כאשר הם שיגרו את ספוטינק תארו לעצמם שתוך 12 שנה האדם יגיע לירח. תמיד מפתחים משהו שמהווה פריצת דרך(בנושא כלשהו), ותמיד חושבים שהדבר הזה ישאר השיא להרבה זמן. אבל תמיד אחרי זה מישהו צועק אאוריקה וואלה איך לא חשבנו על זה קודם, ופתאום אחרי 10 שנה הפריצת דרך המקורית, תקועה אלפי שנות אור מאחור וכולם שחכו ממנה.

ולמה שזה ישפר?! אתה קורא ספר זה נכנס לך לטווח הארוך של הזכרון ישר, גם אם עוד 10 שנים תחיל לשכוח פרטים זה עדיין יהיה שיפור עצום מעבר למה שאתה יכול לתפוס.

כל דבר שיכנס למוח שלך יכנס ישר לטווח הארוך, זה ישפר את יכולת הזכרון שלך פי אלפי מונים.

ודרך אגב מאיפה קבעת שהזכרון מוגבל? לייתר דיוק שהוא מוגבל לפחות מתחולת חיים אחת, אם לא יותר(הרבה הרבה יותר), עדיין לא יודעים בדיוק למה הבן אדם שוכח. יש המון תאוריות בנושא, אבל אין הוכחה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מעט יעשו צ'יפים שתוכל להרגיש שמח ברגע מסוים......

אני ממש לא רוצה לדמיין עתיד שבו בני אדם יהיו חצי מכונה חצי בן אדם.......

וגם אני באמת לא הייתי סמוך על משהו של ......

יהיה אנטי ווירוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...