maxtor vs WD - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

maxtor vs WD

Electric Boom

Recommended Posts

מה שתבחר הכל אותו דבר...

אני קניתי 2 הרד דיסקים של WD ואחד של MAXTOR.

הWD אחד לי ואחד לדוד שלי.. שתיהם הוחלפו לחדשים בגלל בעיות (לי בגלל ספק מאפן שהוחלף לHEC) ולדוד שלי אין לי מושג. אבל האחריות מומשה וקיבלנו הרד דיסקים חדשים.

הMAXTOR הוא של אחי והוא מתחיל לעשות בעיות עכשיו של טיקטוקים. ואחרי שאני מוציא את המולקס ההרד דיסק חוזר לעצמו.. גם לאחי יש HEC300.

תקח מה שהכי זול.. אני קונה עכשיו הרד דיסק של 200G ההרד דיסק של WD עולה 630 שקל שהרד דיסק של MAXTOR וSEGATE מגיע ל700-800.

בוא לא נשכח שאת ההרדיסקים של קנתה HITACHI ולפי מה ששמעתי הההרד דיסקים שלהם ממש פצצה. אז תבדוק עליהם .

הבדל בין S/ata לIDE הוא אפסי ממש אפסי. חוץ מכבל קטן אין שום יתרון.

תעשה השוואת מחירים ותראה כמה נפח אתה יכול לקבל בתקציב שלך מכל אחת מהחברות ואז תיקח את הנפח הכי גדול... כמובן חשוב מאוד מאוד זה הBuffer.  תחפש 8 מגה באפר . ולפחות 3 שנים אחריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קח WD

הארדיסק לא יכול גם ככה במהירות של 100 אז מזה משנה אם יהיה לו 133? הוא בקושי מגיע ל50

לבן דוד שלי יש כל חצי שנה מקסטור אחר, נדפקו לו מלא

אני רואה שבן דוד שלך זה משהו מיוחד יש לי 5 הרדיסקים של מקסטור קרוב לשנתיים ואחד מהם 120 גיגה במהירות של 5400 קרוב ל4שנים בלי סקטור פגום אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I have 4 WD 8mb buffer HDDs (in several computers) 40,80,120 and 160 gb, the first two are PATA and the latter two are SATA and they all function perfectly, not a single problem, no ticking, no noise no bad sectors, simply no complaints.

I also have excellent experience with , I have a 10 gb HDD which has been up and running for nearly 7 years now.

In my opinion the differences between HDDs these days are so negligible that you should simply take the cheapest one, especially if the price difference is considerable.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...