maxtor vs WD - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

maxtor vs WD

Electric Boom

Recommended Posts

סמסונג הם דיסקים עם יתרונות של הרבה הארד דיסקים , ש לי אחד , והוא משלב כמה נקודות חשובות ויתרונות שיש לאחרים , כמובן , ברמה מסויימת .

אני מבין שיש לך בעיה בהבנת הנקרא ... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כאחד שאוהב לעשות השוואות ובינצ'מרקים לארדיסקים , הגעתי למסקנה שמקסטור הוא ארד-דיסק פשוט מהיר יותר מWD!

יש לי מקסטור וותיק (שנתיים וחצי) 40GB 7200RPM ATA133 2MB Buffer , והשוותי איתו WD שהוא חדש יחסית קניתי אותו לפניי חודשיים 40GB 7200RPM ATA100 8MB Buffer

המקסטור לקח אותו בהפרש של 9MB/s בבינצ'מרקים , מבחינת החום של כל דיסק קשיח WD ממש! מתחממים - יש בהם מקומות מסויימים לוהטים מחום המקסטור שלי קפוא!

לפני שבוע הבאתי Maxtor 80GB SATA , ממש טיפונת מהיר יותר משניי הIDE שלי אבל וויתרתי עליו כי צריך להתקין אותו עם דיסקט בXP ואין לי כוח לדברים כאלו אז הוא אצל אח שלי

כבר מחר אני מוכר את הWD..

חוץ מזה , יש יותר מקריי מוות עם WD מאשר מקסטור שהוכחו כאמינים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים על כך שמקסטור יותר מהירים מ-w.d .

אבל פשוט מאוד , w.d עובדים יותר טוב עם , כפי שאמרתי , עובדים יותר מהר עם dll .

לגבי האמינות של w.d , פה אני נגדך ... דווקא הסדרות האחרונות שלהם בעלות שם של אמינות רבה . לא יודע על מה אתה מדבר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים על כך שמקסטור יותר מהירים מ-w.d .

אבל פשוט מאוד , w.d עובדים יותר טוב עם ווינדוס , כפי שאמרתי , עובדים יותר מהר עם dll .

לגבי האמינות של w.d , פה אני נגדך ... דווקא הסדרות האחרונות שלהם בעלות שם של אמינות רבה . לא יודע על מה אתה מדבר ..

מהירות זו מהירות!

DLL , BMP , ...

מקסטור יותר מהירים, לא אמרתי שהאמינות של הדיסקים הקשיחים החדשים של WD לא אמינים פשוט מקסטור גם אמינים וגם מהירים.

אני מעדיף MAXTOR בכל אופן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה הכף נוטה עכשיו עוד יותר כלפי מקסטור,אני רק רוצה לשמוע עוד כמה דיעות ואפשר לנעול מנהל...

פשוט חושב לי שלא יקרה מה שקרה עם הברקודה שלי,שלא יהיו פתאום סקטורים דפוקים ללא סיבה נראית לעין(טוב נו אולי כן),בכל מקרה חשוב לי שגם יהייה אפשר להתעלל בו(מה אכפת לי שזה נשמע משהו נובי להגיד...),כלומר הרבה פירמוטים העברות עבודה רציפה של כמה ימים,בטח כמה מבינים אותי...

ד"א אולי זה טיפשי אבל אני מתעסק גם עם קידוד תיהייה בעייה איתם?...ובונגע לריבוי מערכות הפעלה(עם הקודם לאחר התנקנת הייתה ירידה נראית לעין אפילו ,בווינ,אחד אמר שכנראה שניתה הגדרות צילינדרים או משהו,אבל לא חושב שזה קשור לחמורה...)?ועובדה ארוכה(ימים,שבועות...)?וגישה מהירה(כל מיני העברות וכו')?

טוב זאת הייתה סערת מוחין נחמדה :xyxthumbs:.

אייל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח זה היה טוב,זה די מסכם הכל,אני רק רוצה ללבן עוד משהו אחד לפני הקנייה(סכום לא קטן כן...),מישהו יכול להסביר לי ת'הבדל בין למקסטור?מה זה כל הטכנולוגיות האלו שיש לסמסונג???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש..זה לא ממש משנה כמו שאמרו לך

אתה יכול ללכת על כל אחד בראש שקט

קח תסמסונג אם אתה רוצה

לי יש WD והוא לא עושה בעיות

לגבי מהירות 100 או 133 זה לא משנה בכלל כי הם גם ככה לא מגיעים למהירויות כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אפשר לטחון את אותו נושא

כבר המליצו לך על מאקסטור על 3 עמודים, מה אתה רוצה שמישהו יחתום לך שזה הכי טוב?

בין WD למקסטור הוחלט כבר מקסטור...עכשיו השאלה היא על ה"טכנולוגיות" המוזרות של הסמסונג,רד מני קצת בנאדם!

פעם היה לי מקסטור

נהרס לי

למחשב של אבא שלי גם יש מקסטור שנהרס פעמיים חחח

אני על WD

אבל עזוב אותך לך על

Seagate

כן בטח.......(זה מה שגרם לי לקנות חדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...