מעבד - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד

Regev

Recommended Posts

מה עדיף:

מה עדיף, שמעתי שאינטל הוזילו את המעבדים ב-50%. PENTIUM 4 או XP, זכרונות -2700, שמעתי גם וזה הוכח שזה המעבד (פנטיום 4) שעבר אופטימיזציה לווינדווס . לכן אני מתלבט... לא מתכנן , וחשבתי שעם ז\ציוד הקירור לAMD זה יעלה לי כבר כמו מעבד בלי כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי, באמת שאני לא יודע מה לבחור, יש יתרונות וחסרונות...

אינטל פנטיום 4 נורטווד:

יתרונות: לא מתחמם (הכוונה, לא כמו AMD), מצויין לאוברקלוקינג עתידי, עבר אופטימיזציה ל-WINDOWS XP.

חסרונות: ביצועים פחותים משל , מחיר יקר יותר.

א.מ.ד את'לון אקס.פי פלומינו:

חסרונות: מתחמם בצורה מטורפת, גרוע לאוברקלוקינג עתידי, לא עבר אופטימיזציה ל-WINDOWS XP.

יתרונות: ביצועים טובים משל אינטלD, מחיר זול יותר.

אז מה אתם אומרים? אני אקנה את כל זה בתחילת החודש השביעי בארה"ב, שם הכל זול, ואם עד אז יצא מעבד ה-TBRED של , אז ללא ספק אקנה אותו, אבל אין לי שמץ של מושג מתי הוא יצא. HELP ME!!!!

אם אני אקנה את הפלומינו XP, אקנה אותו עם לוח SOLTEK SL7DRV5 שתומך בKT333, ATA133 והוא וASUS היחידים

שיש להם דיודה טרמית או משהו כזה להגנה על מעבדי מהתחממות. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי, באמת שאני לא יודע מה לבחור, יש יתרונות וחסרונות...

אינטל פנטיום 4 נורטווד:

יתרונות: לא מתחמם (הכוונה, לא כמו AMD), מצויין לאוברקלוקינג עתידי, עבר אופטימיזציה ל-WINDOWS XP.

חסרונות: ביצועים פחותים משל , מחיר יקר יותר.

א.מ.ד את'לון אקס.פי פלומינו:

חסרונות: מתחמם בצורה מטורפת, גרוע לאוברקלוקינג עתידי, לא עבר אופטימיזציה ל-WINDOWS XP.

יתרונות: ביצועים טובים משל אינטלD, מחיר זול יותר.

אז מה אתם אומרים? אני אקנה את כל זה בתחילת החודש השביעי בארה"ב, שם הכל זול, ואם עד אז יצא מעבד ה-TBRED של , אז ללא ספק אקנה אותו, אבל אין לי שמץ של מושג מתי הוא יצא. HELP ME!!!!

אם אני אקנה את הפלומינו XP, אקנה אותו עם לוח SOLTEK SL7DRV5 שתומך בKT333, ATA133 והוא וASUS היחידים

שיש להם דיודה טרמית או משהו כזה להגנה על מעבדי מהתחממות. ;D

יש עוד חודש- למה להתלבט עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות

אף אחד מהמעבדים לא עבר שום אופטימיזציה לווינדוס xp

תיקון קל: אף אחד מהמעבדים לא עבר אופטימיזציה לWIN XP, אלא WIN XP עבר אופטימיזציה למעבדים, והאמת שגם זה לא נכון. כי רק WINDOWS MEDIA PLAYER 8 שנמצא בWINDOWS XP, עבר אופטימיזציה לפנטיום 4 (או ליתר דיוק, לפקודות SSE2 שכלולות בו). אמ.... זה לא מי יודע מה יעזור לך. למרות שזה בונוס ממש נחמד.

בקשר לבחירת מעבד: למה אתה אומר שAMD יותר טוב, יענו יותר מהיר מפנטיום 4? בחסרונות של פנטיום 4 רשמת שAMD יותר טוב. אז בוא נתקן אותך: לכל מעבד פנטיום 4 של אינטל, יש מתחרה מצד . נכון שהמתחרה מצד עובד במהירות שעון נמוכה יותר ומגיע לאותם ביצועים כמו של הפנטיום 4 המהירות שעון גבוה יותר, אבל זה בגלל 20 מחזורי שעון וסיפור שעשו בפנטיום 4 על מנת להגיע למהירויות שעון גבוהות יותר. וזה ממש אבל ממש לא אמור לעניין אותך, כי לפנטיום 4 1.8A יש מתחרה מצד ששמו הוא ATHLON XP 1800+ שעובד אומנם ב1.53GHz אבל עדיין מגיע לביצועי פנטיום 4 1.8GHz. מה זה מעניין אותך מי יותר חזק במהירות שעון? מעניין אותך בתכלס. ובתכלס, שניהם מהירים בדיוק אותו הדבר. יש ייתרון קל לאינטל בגלל 512K זיכרון מטמון.......

בתכלס מתחממים מאוד וזה לא שווה כי הם הרבה פעמים נתקעים ואני יודע שהרבה יחלקו עלי אבל..... כשמעבד פנטיום 4 2.0A שזה מעבד ממש חזק עולה 1400 ש"ח אני חושב שאין בכלל מה לחשוב...... המחירים של נורת'ווד גבוהים מAMD רק ב100-200 ש"ח (אני מדבר על עד 2.2GHz.... יותר מזה מתחילים להיות יקרים להחריד, כי אין לAMD שום מתחרה במהירות הזאת) ולכן אין שום סיבה לבחור בAMD.... אתה מקבל מעבד שלא מתחמם עם 512K מטמון ויכול לעבוד עם RDRAM PC800 שנותנים רוחב פס גבוה למשחקים והם כבר בכלל לא יקרים, כך שפנטיום 4 הוא הבחירה לפי דעתי.

כשAMD יוציאו את T-bred אולי העניינים יישתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"נכון שהמתחרה מצד עובד במהירות שעון נמוכה יותר ומגיע לאותם ביצועים כמו של הפנטיום 4 המהירות שעון גבוה יותר, אבל זה בגלל 20 מחזורי שעון וסיפור שעשו בפנטיום 4 על מנת להגיע למהירויות שעון גבוהות יותר. וזה ממש אבל ממש לא אמור לעניין אותך, כי לפנטיום 4 1.8A יש מתחרה מצד ששמו הוא 1800+ שעובד אומנם ב1.53GHz אבל עדיין מגיע לביצועי פנטיום 4 1.8GHz. מה זה מעניין אותך מי יותר חזק במהירות שעון? מעניין אותך בתכלס. ובתכלס, שניהם מהירים בדיוק אותו הדבר. יש ייתרון קל לאינטל בגלל 512K מטמון....... "

אתה יכול להרחיב בבקשה קצת על העניין של הספירת שעון ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ההסבר המתמטי אני בטוח שiib ייתן לך יותר טוב ממני, אבל בתכלס:

מעבד של במהירות שעון שהיא 85% ממהירות שעון של מעבד פנטיום 4 של אינטל, ייתן אותם ביצועים כמוהו. לכן נותן אותם ביצועים בפחות מהירות שעון. זה משנה לך משהו? לא. כי שניהם עולים אותו הדבר ונותנים אותו מחיר לכן ההיבט הזה ממש לא מעניין אותך...

בקשר ל85%, זה לא הכי מדוייק, זה גם יכול להיות 82% או 86% זה דיי משתנה. אבל ההבדלים בין המעבדים הם בדרך כלל 300-400MHz כדי להגיע לאותם הביצועים.

למשל: מעבד ATHLON XP 1800+ עובד במהירות 1.53GHz לעומת פנטיום 4 1.8A שעובד ב1.8GHz. שניהם נותנים את אותם ביצועים, תענה חשבון ותראה ש1.53GHz זה 85% מ1.8GHz........

אותך הצרכן זה לא מעניין כלום. כל עוד אינטל עולה רק 100-200 ש"ח יותר ושקט ומהיר יותר אני לא רואה שום סיבה לקנות .... אם כבר AMD (שזאת יכולה להיות קנייה מצויינת....), אז Duron שזה למשתמשים ביתיים מאוד ממוצעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...