מחסומים - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחסומים

MiniMizer

Recommended Posts

קח את הכלב, תעיף אותו מהבית שלך וזהו. עד כמה שידוע לי, כלבים עוד לא יודעים לשכפל מפתחות ולפרוץ לבתים.

במקרה הספציפי הזה יותר נכון לומר שאתה צריך לעוף מהמלונה שלו.

נכון שכלבים לא יכולים לשכפל מפתחות,

אבל ערבים יעברו מעל הגדרות (או איפה שאין גדרות/מחסומים אז יותר קל), יכנסו "לביתך" ויפגעו בך במבצרך.

לעוף מהמלונה שלו, LOL,

יאללה, בו נפנה את שייח מוניס!.

אתה לא מבין, שהם לא רוצים אותי פה, בדיוק כמו שהום לא רוצים את ההכי שמאלך ותומך ערבים במדינה הזאת.

הם רוצים רצף טריטוריאלי ערבי לים התיכון, בלי איזו "עצם" שתקועה להם בגרון.

הם רוצים לאכול את ה"עצם" הזאת, שנקראת .

(שלא יהיו אי הבנות, אני בעד ההתנתקות מעזה, זה לא קשור אחד לשני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בטח שיש להם סיבה לבצע פיגועים בתוך אוכלוסיה אזרחית, זה בערך הנשק היחידי שיש להם ש"פועל" נגד , אבל כמו שאנחנו לא נפציץ עכשיו את כל עזה עם מטוסי F16, ככה גם הם לא "ישברו את הכלים" ויבצעו פעולה הרבה יותר קיצונית. נכון, להכנס לבית ולירות למוות באם ובילדים זה בהחלט נורא באותה מידה, אבל מבחינה תדמיתית גרידא זה שונה בתכלית כי מדובר בהתנחלות, לכן זה לא מפריע להם כל כך.

ושוב, ארגוני הטרור לא מאמינים שהם יכולים להעיף אותנו מכאן (כי כמו שאמרת, הם לא טיפשים) אבל כן, בהחלט ברור להם שבאמצעות כח הם ישיגו הרבה יותר מאשר באמצעות משא ומתן וזה גם נכון, כי לראיה אתמול אחרי ארבע שנים של אינתיפדה, כנסת (ברוב של 67 ח"כים) הסכימה לראשונה מאז 1967 לסגת מרצועת עזה - כאן לא מדובר במפלגה כזאת או אחרת, או בממשלה ימנית/שמאלנית, כאן מדובר בכל הכנסת שהצביעה בעד נסיגה מוחלטת וחד צדדית, דבר שאם מישהו היה אומר לפני חמש שנים אפילו או שהיו צוחקים עליו או שהיו קוראים לו בוגד. ועוד יותר מפתיע הוא שמי שיזם את המהלך הזה הוא אחד מאנשי הימין הבולטים ביותר במדינה, אבי ההתנחלויות שהיה פעם קיצוני אף יותר מליברמן. צריך להבין שאי אפשר להשיג פתרון לסוגיה מדינית באמצעות כח בלבד, זה אף פעם לא פעל (ויטנאם כדוגמה מצוינת) ואין סיבה שזה יפעל היום או בעתיד.

ובקשר ללבנון, אלו היו פגזי נ"מ שנורו לעבר מטוסי חה"א שחצו את הגבול ללבנון (גיחות צילום) שנפלו בקרית שמונה.

RK - שוב, בפעם האלף, הם יכולים לרצות ככה ואנחנו יכולים לרצות ככה. זה שהם רוצים שתעוף מפה לא אומר שיש להם נטיות התאבדותיות או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד פעם, ניסינו ללכת לקראתם וניסינו לצאת מהשטחים. כבר כמה עשורים שאנחנו רק הולכים לקראתם

לא יצאנו מהשטחים מאז שנכנסנו לשם, אתה מתעלם לחלוטין ממה שאנחנו עושים שם, אתה מרגיש שהם חייבים לך משהו בלי שתעשה צעד משמעותי מצדך, כי אתה בעל הכח ולא הם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RK - שוב, בפעם האלף, הם יכולים לרצות ככה ואנחנו יכולים לרצות ככה. זה שהם רוצים שתעוף מפה לא אומר שיש להם נטיות התאבדותיות או משהו כזה.

:lol:

לא בכלל לא...

הם לא מתאבדים, עראפת לא אמר "מיליון שהידים בדרך לירושליים"

לא היה אין ספור פעמים בחדשות, פעילי חמאס בכירים שאומרים, שעד אחרון "הציונים החזירים" יעופו מפה הם לא יפסיקו עם הפעילות נגד ....

כל זה לא היה ולא נברא....

(ציניות, כמובן)

תמשיך לחיות בחלום שלך,

לכולנו יש חלומות, זה בסדר, רק תתעורר לפני שיהיה מאוחר מידי, אל תהיה נאיבי.

תבין שהם לא סופרים אותך כבעל השטח,

לכל עיר יהודית, ישראלית, יש להם שם אחר, בגלל איזה בית שהיה שם מלפני 48.

נשק יעיל פי אלף של הפלסטינים אגב זה לדבר, לנסות להגיע לפשרה.

פי אלף יותר חסכוני בחיי אדם, לנו ולהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את התרד הזה אבל אני חושב שאני יודע על מה זה מדובר בריפרוף קצר...

מה שלי יש להגיד שהמדינה הזאת יש בה מדיניות מאוד פאשיסטית ודתית ודיקטטורית.

וזה מה שקרה כשככה מנהיגים את המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מינימייזר תומך נלהב מאוד שלהם ואני כבר יודע את זה ממזמן

הכל אנחנו עושים רע יהודים רעים וערבים טובים הם מאוד מסכנים וכל הסבל זה בגללנו אז אני לא מבין למה אתה לא אורז מזוודות וטס מפה לעזה? שם יש את כל החברים הטובים שלך שבטוח יקבלו אותך יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר לא מוציאים כ"כ בקלות אנשים על אי התאמה...

הגיעו למסקנה שעדיף להם שהאנשים ילכו לקב"ן...

ד"א

כל מי שמשרת יותר משנה ויש לו קצת כסף (להתחיל לחסוך) יכול לסדר לעצמו חופשה נחמדה של חודש וקצת במדינת עולם שלישי במחיר של  2 רגילות בלבד

(מאוד ממולץ! ממש כיף לקחת הפסקה!)

פשוט טסים להודו, תילאנד או כל מדינה מתפתחת אחרת... מוצאים שם רופא נחמד שיקבל שוחד ואומרים לו לחתום לכם על טופס שיש לכם דלקת אוזניים חמורה והוא לא מאשר לכם לעלות על מטוס... מכיוון שזו מדינה מתפתחת ואין טיפול נאות דלקת אוזניים עלולה להימשך כחודש... ולצה"ל אין שום דבר שהוא יכול לעשות בנידון

;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...