מחסומים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחסומים

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא אני לא רוצה שאתה תבין את קו המחשבה שלי כי אתה סתם מחפש אותי בכל מלה אפרית

כבר תגובה שלישית בתראד הזה בלבד שאתה מגיב רק על מה שאני אומר בדרך לחפש ולהגיד שאני לא יודע כלום

מה אתה רוצה??

תגיד פשוט מה יש בסרט אם אתה לא רוצה לא צריך אני לא אהיה חלק מהתראד הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נגיד ככה, בלי להיכנס יותר מידי לפוליטיקה, הסרט באמת מציג רק צד אחד בסיפור.

קחו לדוגמא את הסרט הבא(קשה ביותר!!!!):

http://stage.co.il/media/largefiles/doribenisraelkario299562.wmv

גם, כנ"ל- מציג צד אחד של הסיפור.

הסרטים האלה רק מסיטים לכיוון מסויים אחד בלי להציג את הצד השני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... חלק מהפעמים אתה מזדהה עם החיילים, רואה את השטיקים של הפלסטינים ואת החייל רוצה להעיף אותו הבייתה אבל בכל זאת מדבר איליו בנימוס ומבקש תעודה.

זה לא רק השטיקים: לכל אחד שעבר יצא לעשות שמירות, תחשבו על חייל שלא סתם יושב/ יושן בבוטקה או במגדל, אלא צריך להתמודד עם אנשים, שהיו שמחים מאוד לראות אותו מת ולא מתכוונים להקל על החיים שלו ושכל אחד מהם יכול לנסות ולהוציא לפועל את הרצון לראות אותו מת, בכל רגע, במשך כל היום, כל יום. בנוסף לזה הוא צריך להתמודד עם בעיית התקשורת (כפי שנאמר) והבעיות האישיות שלו. לכל אחד היו משתחררים כמה ברגים וחושפים עצבים במצב שכזה!

אני חושב שמהצב כפי שהוא מוצג בסרט לא צריך להיות, ושצריך להסיר את המחסומים, הבעייה היא שאין להם תחליף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט הוא יותר כמו ג'נין ג'נין או יותר דוקיומנטרי - אובייקטיבי?

עריכה:

להסיר את המחסומים?

כמו שאמרת אין להם תחליף

מאז חומת מגן הייתה רגיעה רצינית במספר הפיגועים אבל מספר ההתרעות רק עלה... זה אומר שהם רוצים לשלוח עוד מחבלים אבל משהו עוצר אותם

שזה פעילות מבצעית, חיסולים ובעיקר - המחסומים

הבעיה היא שיש יותר מדי חיכוך בין החיילים לערבים במחסומים.... אי אפשר לצפות מבן אדם כל הזמן להיות מחסום ולהיות בין אנשים שרוצים רק לראות אותו מת....

אין מה לעשות אין פיתרון למצב הזה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש חיילים, שחלקם הגדול בדילמה רוב הזמן, האם לא לעקב את האשה הפלסטינאית או הפועלים שלא מגיעים לעבודה, או האם האם לעקב אותם לחקירה ממושכת במחסום על כלות הבוקר.

אנושיות  :police:

בקשר לתגובה מעליי, זה סרט מאוד אובייקטיבי שמצולם על מה שקורה במחסומים, הוא לא ערוך, והוא מצולם דווקא מהצד הישראלי ולא תמיד הוא נגד -

שנאה נובעת מפחד ממשהו, ולכן משתמשים בכח כדי  להראות שהפחד נוצח - אין לזה סוף.

הסרט אובייקטיבי -לשאלתך RTPC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט הזה.

ומראים שם את הסבל שעובר העם הפלסיטיני במחסום ובאמת הרגשתי חרא על זה... אבל תמיד הזכרתי לעצמי שהמחסום נבנה בגלל סיבה ולא בגלל כיף. כמובן אם היה אפשר לסמוך על הפלסטינים אז המחסום לא היה הכרחי. אבל אני לא בא בשום טענה לישראל ובכלל משבח את החיילים שעומדים שם. אלא אני בא בטענה לעם הפלסטיני שמוכן לסבול את המחסום שהוא יודע מה הדרך להיפטר מהמחסום! וזה להיפטר מהטרור. כל עוד שהם לא עושים את זה זאת תיהיה בעיה לוותר על המחסום.

וזה כן תעמולה של שמאלנים.

בגלל שמראים שם את הסבל של העם הפלסיטיני שבפירסומות מראים על עוד סרט על המתנחלים שיהיה שבוע הבא או לא יודע מתי. שמראים אותם כמשוגעים וממש כמו מראים אותם כמו החמאס ושאר אירגוני טרור. וזאת אותה הפקה עשתה את אותם הסרטים...

אז נכון הפלסטינים סובלים אבל בוא לא נישכח שיש לזה סיבה והיא ניקראת טרור.. בלי טרור לישראל לא הייתה סיבה לעשות כלום לפלסטינים וכמובן תמיכה ווטו של ארה"ב לא היה מתקבל על הדעת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שזה פעילות מבצעית, חיסולים ובעיקר - המחסומים

חחחחח, נו ברור, הרי לפני חומת מגן לא היו מחסומים בכלל... המחסומים קיימים הרבה מאוד שנים, הרבה לפני האינתפידה הנוכחית והרבה לפני הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה נהיית מעריץ שלי?

די לצטט כל מה שאני אומר ולנסות לחפש אותי ולהוציא את עצמך יותר חכם

אז כדי שתהיה מרוצה מעצמך ותוכל לישון - אני אגיד לך שאתה יודע יותר ממני.... מרוצה?

עכשיו תעזוב אותי.....

מחסומים היו הרבה מאוד שנים אבל תמיד היה אפשר להגיע מסביבם.... רק לאחרונה בנו גדרות ככה שהמחסומים הם כמעט הדרכים היחידות להגיע מחוץ לשטחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט הזה.

ומראים שם את הסבל שעובר העם הפלסיטיני במחסום ובאמת הרגשתי חרא על זה... אבל תמיד הזכרתי לעצמי שהמחסום נבנה בגלל סיבה ולא בגלל כיף. כמובן אם היה אפשר לסמוך על הפלסטינים אז המחסום לא היה הכרחי. אבל אני לא בא בשום טענה לישראל ובכלל משבח את החיילים שעומדים שם. אלא אני בא בטענה לעם הפלסטיני שמוכן לסבול את המחסום שהוא יודע מה הדרך להיפטר מהמחסום! וזה להיפטר מהטרור. כל עוד שהם לא עושים את זה זאת תיהיה בעיה לוותר על המחסום.

וזה כן תעמולה של שמאלנים.

בגלל שמראים שם את הסבל של העם הפלסיטיני שבפירסומות מראים על עוד סרט על המתנחלים שיהיה שבוע הבא או לא יודע מתי. שמראים אותם כמשוגעים וממש כמו מראים אותם כמו החמאס ושאר אירגוני טרור. וזאת אותה הפקה עשתה את אותם הסרטים...

אז נכון הפלסטינים סובלים אבל בוא לא נישכח שיש לזה סיבה והיא ניקראת טרור.. בלי טרור לישראל לא הייתה סיבה לעשות כלום לפלסטינים וכמובן תמיכה ווטו של ארה"ב לא היה מתקבל על הדעת..

מה שאתה אומר הוא נכון, ואין אף אחד שיתווכח עם זה, כולל הפלסטינאים. המחסומים נועדו למנוע טרור. אבל הצורה שאנו מתנהגים במחסומים הללו, זה כבר משהו שתלוי בנו לחלוטין. ולהגיד שהסרט הוא שמאלני? לא יודע. אולי (לא ראיתי אותו לצערי). אבל אנחנו חייבים ביקורת חיצונית לגבי איך שאנו מתנהגים לעם שבשליטתנו. כי אחרת הכוח יעלה לנו לראש, ואז לא נהיה יותר מהאנשים שאנו נלחמים בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהנתי לראות את המגבניקים המטומטמים האלה.

איך הם גאים בעצמם.... כל הפלוגה ביחד לא עושים 100 IQ.

הקטע עם הבחורות שהם ניסו להתחיל איתם, הרג אותי!

אני מבין למה יש כל כך הרבה מחבלות מתאבדות, כל בוקר לפגוש מפלץ כזה, אני מסכים איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...