הבוקר נפטר עוזי חיטמן בגיל 52 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבוקר נפטר עוזי חיטמן בגיל 52

liiight

Recommended Posts

שהופענו ביום העצמאות, פגשנו אותו.. לפני ההופעה שלו, מאחורי הקלעים..

אני יכול להגיד שהבנאדם ממש לבבי. התענין לשלומנו אפילו שהוא לא מכיר אותנו, שר איתנו ביחד עם הגיטרה..

פשוט אדם נהדר.. וחבל.

"..אלוהים שלי, רציתי שתדע

חלום שחלמתי בלילה במיטה

ובחלום ראיתי מלאך

משמיים בא אלי ואמר לי כך

באתי משמיים, עברתי נדודים לשאת ברכת שלום לכל הילדים

לשאת ברכת שלום לכל הילדים

וכשהתעוררתי נזכרתי בחלום

ויצאתי לחפש מעט שלום

ולא היה מלאך ולא היה שלום

הוא מזמן הלך ואני עם החלום..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת כואב ... כל פעם שנפטר איזה אמן נודע אז זה כואב אבל משום מה עכשיו זה כואב יותר , אני גדלתי על השירים שלו ועל התוכנית "חלום עליכם" אחת מתוכניות הילדים הישראליות הכי טובות שהיו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כואב ... כל פעם שנפטר איזה אמן נודע אז זה כואב אבל משום מה עכשיו זה כואב יותר , אני גדלתי על השירים שלו ועל התוכנית "חלום עליכם" אחת מתוכניות הילדים הישראליות הכי טובות שהיו !

כן, גם אני גדלתי על התוכנית הזאת...

Too bad .. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יאריך במילים

עוזי חיטמן בן אדם גדוווווללללל עשה הרבה מאוד דבריםםםם שעזרו לקהילה ולתרבות הישראלית ליתפתח

"חלום עליכם" "הופה היי" ושיריו הרבי שכתב למרגלית צנעני ולאבי טולדנו הם רק חלק מהדברים שאותם

עשה הבן אדם הגדול הזה

יהיה זכרך ברוך עוזי חיטמן תיהיה נשמתך צרורה בצרור החיים!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אךך עצוב היום קמתי מאוחר לבית ספר (כרגיל) אני הולך לסלון, ורואה בטלויזיה שכתוב ...חיטמן...התקף לב לא הבנתי מה זה היה, כי זה נעלם מהר אז שאלתי את אמא שלי תגידי מה זה ההתקף לב הזה היא אמרה לי עוזי חיטמן מת מהתקף לב היום בבוקר.

עצוב מאוד איך אומן כזה גדול הולך לעולמו בגיל כול כך מוקדם אני כילד קטן עדיין זוכר את הקלטות שלו שבו הוא שירי ילדים למי שמכיר הייתי צופה בהן בווידאו ללא הפסקה, ומאוחר יותר גם בכול התוכניות שהזכירו קודם.

זה האומן הראשון שמת שאני ממש מכיר כול האומנים שמתו בשנים האחרונות לא הכרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...