צריך מפרט חלקי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט חלקי

IpDo

Recommended Posts

אני חייב להרכיב מפרט עד מחר מצהריים (כי מחר בערב אבא שלי טס לסנגאפור, איפה שאני קונה את קוב מחשב) ושמעתי מאנשים שכאן זה המקום הכי טוב לבקש עזרה :)

אני צריך 1GB תדר 400MHZ וצריך שיהיה 2X512 מאותו דגם ככה שה Dual Channel יהיה בפעולה (=800HMZ)

פרוססור בחרתי כבר אני רק רוצה דעה עליו

A64 3400+ 754 2.4GHz 512K

לוח אם חשבתי על זה:

http://www.msi.com.tw/program/products/mainboard/mbd/pro_mbd_detail.php?UID=572

אפשר דעות עליו / הצעות למשו אחר יותר טוב?

כרטיס מסך... אחרי שבדקתי דיי הרבה ניראה לי שה 6800GT עדיף מה X800 PRO.

אז אני צריך כמה דגמים טובים של ה 6800GT.

אני בכל מה שלמעלה צריך רק דגמים והסברים כי אני קונה גם ככה הכל בסנגאפור.

ספק:

משהו איכותי אבל במחיר לא מוגזם (ההדגשה על האיכותי)

אם אפשר לינק לחנות שממנה אפשר לקנות את אותו הדגם.

זה כל מה שאני צריך :)

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון : חשוב שיהיה ממותג ועם תזמונים טובים. אם יש כסף, 1GB ב-Dual Channel מסדרת TWINX של Corsair עם CAS2 יתן ביצועים מעולים. מחיר הזיכרון כאן בארץ ירד מאד בזמן האחרון (ניתן למצוא אותו ב-1,500 ש"ח), אני מאמין שתמצא אותו אף במחיר טוב יותר בחו"ל.

דרך אגב, אין Dual Channel במעבדים בסוקט 754 כמו זה שאתה מתעתד לקחת.

בכל מקרה, במחיר קרוב מאד למחיר המעבד 3400, ניתן כבר לקחת מעבד 3500 בסוקט 939, בו יש גם Dual Channel ועוד כמה יתרונות.

הלוח אם פשוט מעולה. במידה ותחליט ללכת על מערכת בסוקט 939 יש לך לוח אם דומה של MSI בשם NEO2. גם הוא כמובן מומלץ כמו הקודם.

בקשר לכרטיס מסך, של Leadtek הוא המומלץ ביותר. מגיע עם קירור חזק, שקט מאד, וניתן בקלות לעשות לו המהרה לאולטרה.

בקשר לספק, אני מעריך ש-480W של טרמלטק יתן לך יציבות מלאה. קישור

בהצלחה ותתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A64 3500+ 939 2.2GHz 512K

K8N Neo2 Platinum

:xyxthumbs:

הזכרונות טובים מאד, אבל אלה של כמדומני יותר זולים ב-500 ש"ח כיום, ואינם נופלים בביצועיהם מה- Platinum. בכל מקרה, כדאי לך לשאול לגבי איזה עדיפים, בפורום "מעבדים לוחות אם וזכרונות" בכדי לשמוע עוד דעות.

בקשר ל-, ה-GT היחיד שהעמידו מולו הוא של BFG המגיע עם OC כבר מהמפעל..ככה שזה לא ממש חוכמה גדולה שה-BFG מנצח..

ודרך אגב, המסקנה לגבי הכרטיס באתר Bjorn3d נראית לי דווקא מצויינת:

CONCLUSION

--------------------------------------------------------------------------------

The Leadtek WinFast A400GT THD is another great package from Leadtek. The card's performance puts it in a heated battle with the X800 PRO. With III now Gold, we are waiting for its arrival to test the A400GT THD on a game I have been waiting for since I saw the preview back when GeForce3 just came out. It is clear that the new generation video cards need a new generation of games.

The bundle that puts together with this card is great! Two very good newer games (Splinter Cell: Pandora Tomorrow and Prince of Persia: The Sands of Time) and two fun older titles plus all the editing and burning software is awesome. And get this, USA MSRP is $399.00 for the card. Usually with such a bundle, I would expect a card to have a higher MSRP.

Leadtek also throws in a three year warranty to back their product.

Pros:

+ Excellent performance

+ Excellent game bundle

+ Not too noisy

+ Reasonable power requirements

+ 3 year warranty

Cons:

- Uses 2 slots like the 6800 Ultra

- Relatively large card (length-wise and HSF)

- GPU runs hot

Final Score: 9 out of 10 and the Bjorn3D Golden Bear Award

כמובן, אם אתה מצליח להשיג את ה-BFG האמור להגיע עם אחריות לכל החיים, אולי הוא יהיה מעט עדיף, אך מחירו אמור להיות כמו של אולטרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...