מה אתם חושבים על השדרוג לעתיד שלי? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על השדרוג לעתיד שלי?

DXT

Recommended Posts

AMD 1900+

Gigabyte 7VRX KT333

Samsung 256MB PC2700

Maxtor 60GB 7200rpm ATA133

נו, מה אתם חושבים? ניסיתי לבחור את דה בסט אוף דה בסט והכל ביחד עולה לי כ- 2600 שקל, לא רע נכון?

זה משתי חנויות שונות באינטרנט.

אבל אני כנראה אעשה שידרוג רק בעוד איזה חודש בערך ואז כנראה יהיה משהו יותר טוב ויותר זול בשוק... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבר כרטיס מסך טוב, GeForce2 Pro לכן לא נראה לי שאני אצטרך אותו לפחות להחליף בשנה הקרובה.

כשאני אשדרג זה כנראה יהיה כל דבר חוץ מ- .

אני לא אוהב את החברה הזאת משתי סיבות:

א. הכרטיסים שבאמת שווים משהו ולטווח הרחוק שלהם נורא יקרים (לכמה זמן אתם באמת חושבים ש GF4MX יספיק לכם?).

ב. כל חצי שנה יוצא כרטיס חדש שלהם עם עוד שם מפוצץ ואז הכרטיס שלך כבר לא High-End, יענו כל חצי שנה הכרטיס שלך יראה יותר פרה-הסטורי. לעומת ATi שלא מוציאים כרטיסים כל כך מהר (רק וריאציות של אותו כרטיס) ולכן אתה מרגיש הרבה זמן שיש לך את הכרטיס הטוב של החברה.

קניתי את ה- GeForce2 Pro שלי לפני קצת יותר מחצי שנה כי הכי טוב שיכלתי להרשות לעצמי, עכשיו עוד מאט יוצא כבר GeForce5 כנראה (NV30), באסה!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבר כרטיס מסך טוב, GeForce2 Pro לכן לא נראה לי שאני אצטרך אותו לפחות להחליף בשנה הקרובה.

כשאני אשדרג זה כנראה יהיה כל דבר חוץ מ- .

אני לא אוהב את החברה הזאת משתי סיבות:

א. הכרטיסים שבאמת שווים משהו ולטווח הרחוק שלהם נורא יקרים (לכמה זמן אתם באמת חושבים ש GF4MX יספיק לכם?).

ב. כל חצי שנה יוצא כרטיס חדש שלהם עם עוד שם מפוצץ ואז הכרטיס שלך כבר לא High-End, יענו כל חצי שנה הכרטיס שלך יראה יותר פרה-הסטורי. לעומת ATi שלא מוציאים כרטיסים כל כך מהר (רק וריאציות של אותו כרטיס) ולכן אתה מרגיש הרבה זמן שיש לך את הכרטיס הטוב של החברה.

קניתי את ה- GeForce2 Pro שלי לפני קצת יותר מחצי שנה כי הכי טוב שיכלתי להרשות לעצמי, עכשיו עוד מאט יוצא כבר GeForce5 כנראה (NV30), באסה!!!!

לגבי "הגיפורס 5" אני כמעט בטוח שלא יקראו ככה אלה שם אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה GF4 MX יותר קרוב ל GF2 MX מאשר ל GF4 או GF3, ה GF4 הוא GF3 משופר בסה"כ בלי קשר לשם.

אתה מצפה שהם פשוט יחכו ויתנו ל ATI לעקוף אותם בלי תגובה כדי שתרגיש יותר טוב ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...