המלצות לדיסקים CDR ו DVD במחיר מעולה! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות לדיסקים CDR ו DVD במחיר מעולה!

Yaniv_Uzan

Recommended Posts

אהלן

הייתי היום בהום סנטר, קניתי כל מיני שטויות וראיתי כמה דברים שאולי יעניינו אותכם... 50 דיסקים של SILVER LINE ב 50 שח. אפשר להוסיף עוד 10 שח לארנק דיסקים שמכיל 52 דיסקים, מעפן אבל עדיין ב 10 שח. בנוסף לזה ראיתי 25 דיסקים -R גם של SILVER LINE במחיר 100 שח! יוצא 4 שח לדיסק... ממש מפתה לצד 6.4 שח של VERBATIM באופיס דיפו.

עכשיו הקטע זה שיש לי תלושים שקניתי ב 16% הנחה... אז ה CDR יוצא לי בתכלס 42 שח במקום 50 וה יוצא לי 84 שח במקום 100!

למי שרוצה לשאול אותי שאלות, בסוף לא קניתי כי אין לי את התלושים הנכונים, תחילת שבוע הבא יהיו לי את התלושים ואני יוכל לבדוק את הדיסקים ולענות על שאלות אם את מישהו זה מעניין...

זהו, רק ליידע אותכם :)

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מה זאת סדרת הפרו החדשה?

שנית לגבי הדיסקים של ה -R אם הם נראים ככה אז כנראה שזה ה G04 של סילברליין. הם לא באיכות של הוורבטים, אבל סה"כ צרבתי די הרבה ולא היה אפילו אחד שנדפק. כמה זמן הם יחזיקו? אללה אכבר:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנית לגבי הדיסקים של ה -R אם הם נראים ככה אז כנראה שזה ה G04 של סילברליין. הם לא באיכות של הוורבטים, אבל סה"כ צרבתי די הרבה ולא היה אפילו אחד שנדפק. כמה זמן הם יחזיקו? אללה אכבר:

האם אלו המדיות שנמכרות ב- מ.י מערכות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם צרבת הרבה דיסקים G04 ואפילו אחד לא נדפק אז מה גורם לך להחליט שוורבטים טובים יותר?

לגבי שניהם אין מידע כמה הם מחזיקים כי פשוט כל נושא צריבת עדיין צעיר ולאיש אין מדיות בנות 5 או 10 שנים.

לדעתי אין ספק שהוורבטים טובים אך גם אין לי ספק שיש אחרות לא פחות טובות ואם שם לא מוכר.

אז ?....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גורם לי לחשוב שוורבטים יותר טוב מרייטק?

א) הרייטק שמוכרים בארץ זה סוג ב'. כלומר הם לא מושלמים מבחינת הגימור (קצוות לא חלקים וכו'...). הוורבטים סוג א'.

ב) תוצאות בדיקות איכות הצריבה של אתרים מקצועיים ומשתמשים יותר טובות משמעותית מאשר על הרייטק.

ג) אני לא מנסה להמציא את הגלגל מחדש. יש אנשים שצורבים כבר לא מעט שנים בחו"ל. אף אחד מהם עוד לא מצא מדיה זולה מאוד וטובה. היחידה שמתקרבת להגדרה זה הרייטק G04 וגם איתה צריך להזהר מאוד כי יש ויש.

עריכה: והתוצאות שראיתי על הרייטק G04 הרבה יותר טובות ואחידות מאשר על דיסקים זולים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון בתאוריה כל אחד יכול להשיג את התלושים האלה... אומנם בקנייה גדולה אבל כעקרון כל אחד.

ובפוסט הראשון אמרתי שהם עולים 100 שח ל 25... DVDR, רק אחרי זה הוספתי שאם למשהו יש את התלושים אז זה עוד הנחה משמעותית... אם למשהו יש אז חשוב שידע שיוכל לנצל אותם, כמוני למשל.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...