מישהו בא השבת לפארק הירקון? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו בא השבת לפארק הירקון?

Check_Point

Recommended Posts

אתה באמת שונא את הכלב שלך עד כדי כך שתכניס אותו לתוך הבלאגן הזה?

תחשוב על זה... רעש, חזקה, בלאגן, מיליון אנשים, זבל ו... כלב אחד מסכן שרוצה בטח להתאבד. :P

חחח באתי להגיד את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים אדירים... אתה בנאדם בור ואני חייב להגיד את זה... זיעזעת אותי בצורה מדהימה, תבין, אני חיוור עכשיו... לא צוחק!

הביטוי "התעללות בבעלי חיים" אומר לך משהו?

בנאדם, תתעורר! אתה דפוק בשכל, סליחה אבל אתה דפוק!

לא עושים את זה לכלבים, לא לגורים, במיוחד לא לגורים, והוא לא "חייב" שום דבר! הוא חייב להחליף משפחה, זה מה שהוא חייב, כי על איך שהוא ייצא עם החינוך שלך, באמת שאין אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להבהל ולברוח או להתנפל על מישהו ואז ישימו אותו בהסגר ושופט מעפן יגיד להרדים אותו ולהוציא את הגזע אל מחוץ לחוק.

אז מי מופיע?!?!?!??!  :jump:

למה שופט מעפן.....

אני מבין שאת מתכוונת להוצאת כלבי האמסטף מחוץ לחוק...הם באמת מסוכנים וקרו איתם כבר הרבה מקרים אז גם אני בתור שופט הייתי מוציא כלב כזה מחוץ לחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שופט מעפן.....

אני מבין שאת מתכוונת להוצאת כלבי האמסטף מחוץ לחוק...הם באמת מסוכנים וקרו איתם כבר הרבה מקרים אז גם אני בתור שופט הייתי מוציא כלב כזה מחוץ לחוק.

צריך להוציא את האנשים שגידלו אותם בצורה כזאת אל מחוץ לחוק. ובאותה הזדמנות לקחת מהם את הילדים שלהם כי אם כלב הם לא הצליחו לגדל כמו שצריך לך תדע מה הם יעשו לכלב.

הכלב שלי גור בן חמישה חודשים, זה בדיוק מה שהוא צריך - רעש, בלאגנים, , אנשים.

אם עכשיו אני לא אחשוף אותו לזה, אז כשהוא יהיה גדול הוא עלול באמת לקפוץ ולנשוך.

חשיפה לכלבים צעירים היא דבר חשוב אבל משהו כזה זה פשוט הרבה יותר מדי. לך לפארק ביום רגיל, לך לחוף ביום לא מפוצץ ולא חם, לך איתו ברחובות הומים. אל תלך איתו להופעה! עברו תחת ידי שלושה כלבים מגיל אפס ואת כולם אילפתי (עם ובלי מאמנים). כולם עברו חשיפה לאנשים ולרעשי הרחוב כגורים. אין שום סיבה לחשוף כלב לדציבלים המטורפים שיש בהופעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להוציא את האנשים שגידלו אותם בצורה כזאת אל מחוץ לחוק. ובאותה הזדמנות לקחת מהם את הילדים שלהם כי אם כלב הם לא הצליחו לגדל כמו שצריך לך תדע מה הם יעשו לכלב.

יש כלבים שהם מועדים לפורענות ואותם צריך להוציא מחוץ לחוק...כדוגמת האמסטף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה האנשים שמועדים לפורענות ובכלל עם רמת הדציבלים שלבטח תהיה שם עדיף רצוי והכרחי שתשאיר את הכלב שלך בבית שלא על מנת שלא לקרוע לו את ההאוזן.

זאת באמת תהיה התעללות לקחת איזושהי חיה לגו'נגל כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים אדירים... אתה בנאדם בור ואני חייב להגיד את זה... זיעזעת אותי בצורה מדהימה, תבין, אני חיוור עכשיו... לא צוחק!

הביטוי "התעללות בבעלי חיים" אומר לך משהו?

בנאדם, תתעורר! אתה דפוק בשכל, סליחה אבל אתה דפוק!

לא עושים את זה לכלבים, לא לגורים, במיוחד לא לגורים, והוא לא "חייב" שום דבר! הוא חייב להחליף משפחה, זה מה שהוא חייב, כי על איך שהוא ייצא עם החינוך שלך, באמת שאין אחריות.

סלח לי, אבל אתה מפגר.

הדבר היחידי שאתה יכול לגדל זה ציפורניים.

ודבר שני, זה לא הופעת מטאל, זה בסה"כ הרבה אנשים, דוכנים, וכמה במות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כלבים שהם מועדים לפורענות ואותם צריך להוציא מחוץ לחוק...כדוגמת האמסטף.

חבל שאתה טועה ומטעה. הבעיה היא באנשים שמגדלים את הכלבים האלה. הרבה פעמים אלה אנשים כוחניים שהכלב מהווה בשבילם פיצוי על ז** קטן או הרחבה של הכבוד שלהם. הם רוצים כלב חזק ואגרסיבי ומגדלים את הכלב כך שהוא יתנהג בהתאם. הכלב שהרג את הילדה הקטנה לא היה כלב נורמלי, השתמשו בו בקרבות כלבים. מי שצריך להיות מואשם בהריגה (שים לב לא רצח) ברשלנות הוא הבעלים הקודם שלו (הוא לא היה כלב המשפחה אלא הגיע אליהם מספר שבועות לפני המקרה המחריד).

אני יכול להפוך גולדן רטריבר לכלב אכזרי, תוקפני ומסוכן. קושרים אותו בחצר ולא נותנים לאף אחד להתקרב אליו, מאכילים אותו רק חיים (תרנגולות וכו'), מרביצים לו בכל הזדמנות, נותנים לו להרוג גורי חתולים ועוד כל מיני המצאות והופה, יש לך כלב מטורף שלא כדאי להתקרב אליו.

לי יש כלב עם פוטנציאל נזק גדול בהרבה מכל אמסטף או פיטבול אבל הוא לא יפגע באדם בחיים. וזה לא כלב ששוקל 35-40 קילו אלא יותר באיזור 70, גזע ששימש לקרבות ושמירה בדיוק כמו אמסטף. למה לא שומעים על מקרי תקיפה של דוג דה בורדו? כי האוכלוסיה שמדגלת אותם שונה (לא יפה אולי להגיד אבל אין "ערסים").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה טועה ומטעה. הבעיה היא באנשים שמגדלים את הכלבים האלה. הרבה פעמים אלה אנשים כוחניים שהכלב מהווה בשבילם פיצוי על ז** קטן או הרחבה של הכבוד שלהם. הם רוצים כלב חזק ואגרסיבי ומגדלים את הכלב כך שהוא יתנהג בהתאם. הכלב שהרג את הילדה הקטנה לא היה כלב נורמלי, השתמשו בו בקרבות כלבים. מי שצריך להיות מואשם בהריגה (שים לב לא רצח) ברשלנות הוא הבעלים הקודם שלו (הוא לא היה כלב המשפחה אלא הגיע אליהם מספר שבועות לפני המקרה המחריד).

אני יכול להפוך גולדן רטריבר לכלב אכזרי, תוקפני ומסוכן. קושרים אותו בחצר ולא נותנים לאף אחד להתקרב אליו, מאכילים אותו רק חיים (תרנגולות וכו'), מרביצים לו בכל הזדמנות, נותנים לו להרוג גורי חתולים ועוד כל מיני המצאות והופה, יש לך כלב מטורף שלא כדאי להתקרב אליו.

לי יש כלב עם פוטנציאל נזק גדול בהרבה מכל אמסטף או פיטבול אבל הוא לא יפגע באדם בחיים.  וזה לא כלב ששוקל 35-40 קילו אלא יותר באיזור 70, גזע ששימש לקרבות ושמירה בדיוק כמו אמסטף. למה לא שומעים על מקרי תקיפה של דוג דה בורדו? כי האוכלוסיה שמדגלת אותם שונה (לא יפה אולי להגיד אבל אין "ערסים").

הוא צודק חלקית. יהיה יותר קל להפוך אמסטף למופרע, מאשר להפוך גולדן למופרע.

אומנם את אופים של שניהם אתה יכול לקלקל, אבל הרבה יותר קל יהיה לקלקל את אופיו של האמסטף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...