האם המפרט היה באמת שווה את הכסף?? כנסו בבקשה :) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המפרט היה באמת שווה את הכסף?? כנסו בבקשה :)

dan_dekel

Recommended Posts

בוא נראה..את המעבד ניתן להשיג ב-1,000 ש"ח, את הלוח אם ב-600 ש"ח, את הזיכרון ב-500 ש"ח, את ההארדיסק ב-330 ש"ח, ואת הכרטיס מסך ב-400 ש"ח..בסה"כ בחנות רגילה המפרט היה עולה לך 2,830, סה"כ חסכת 230 ש"ח. תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח לא היה עולה 600. זה לא P4P SE זה P4PS SE וה S הנוסף הזה אומר 848 ולא 865.

לא חושב שמישהו יכול למכור ראדיון 9100 ב 400 שקל.

השאלה המרכזית היא האם נתנו לך מארז מאוורר כיאות עם ספק נורמלי בשביל הפרסקוט שקנית או גם הוא ב 130-150 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר לכם הוא קנה את הכרטיס ב 150 שקל ...

(יד שניה)

אני המלצתי לו אז

a64 3000

לוח איפוקס המפורסם

512

להרדיסק הוא לא ביקש ממני עזרה...

אבל לאאאאאאאא ההומו הקטן לא הקשיב לי

וקנה (פרסקוט ) ואני שנים ניסיתי להגיד לו כל עוד אתה יכול תחליף ל Northwood (C

ולא ...

ובסוף לוח נתנו לו משהו מעפן של SIS החליף את זה ללוח הזה בהתחלה(בזכותי) ,ל P4P חשבתי שזה ה 865 האיכותי

ורק לפני איזה כמה ימים התברר לי שזה ה 848

ואמרתי לו ללכת על ה 865 של אביט is7 עם אני לא טועה (לפני שהחליף ל אסוס)

אבל לאאאאא לא הקשיב לי...

הדנדגן הזה...

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר לכם הוא קנה את הכרטיס ב 150 שקל ...

(יד שניה)

אני המלצתי לו אז

a64 3000

לוח איפוקס המפורסם

512

להרדיסק הוא לא ביקש ממני עזרה...

אבל לאאאאאאאא ההומו הקטן לא הקשיב לי

וקנה (פרסקוט ) ואני שנים ניסיתי להגיד לו כל עוד אתה יכול תחליף ל Northwood (C

ולא ...

ובסוף לוח נתנו לו משהו מעפן של SIS החליף את זה ללוח הזה בהתחלה(בזכותי) ,ל P4P חשבתי שזה ה 865 האיכותי

ורק לפני איזה כמה ימים התברר לי שזה ה 848

ואמרתי לו ללכת על ה 865 של אביט is7 עם אני לא טועה (לפני שהחליף ל אסוס)

אבל לאאאאא לא הקשיב לי...

הדנדגן הזה...

:P

אתה רואה אחי? זה מה שאני מתכוון דפיקה, ממליצים לאנשים דברים טובים אבל לאאא הם חייבים ללכת על פרסקוט עם כרטיס מסך מעפן

רק שלא יגיד שהמפרט הוא למשחקים חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... והוא מרוצה ממנו

הוא כל הזמן אומר לי תודה

ובוא תעשה איתי סקס ,

ואני מסכן כבר גמור מהסקס איתו

:lol: :lol: :lol:

המוסר השכל , תקשיבו לאנשים שמבינים (כמוני כמו ipreza כמו jc אינטגרל סטינגר גם BOSE למורות שלפעמים יש לו יציאות לא משהו :) עם לא הזכרתי מישהו אז מצטער ... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריק יאדיוט :P

המפרט לא טוב למשחקים!?!?

חח מה קורה לכם אנשים. מה שחסר לי פה זה כרטיס מסך מעולה.. והמפרט הזה מתאים + למשחקים.

את הכרטיס השגתי במציאה ב150 ש"ח וזה הכל.

תראו לי משחק אחד, שנגיד עם gf 6800 לא יריץ חלק ברזולוציות הכי גבוהות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה קטנה...

מערך השבבים 848 זהה לחלוטין ל865 פרט לשני הבדלים.... הוא לא תומך ב DUAL CHANNEL לזיכרון, ואין לא גרסה עם גשר דרומי המכיל SATA RAID מובנה (ה- ICH5R)  החיסכון של בערך 100 שקלים בנושא זה היה מטופש להחריד לדעתי..אתה הגבלת את מהירות העברת המידע בין המעבד לזיכרון ל400 MHZ וחבל. ה848 מתאים בול לסלרונים למיניהם או ל P4 ישנים יותר והוא אלטרנטיה הרבה יותר איכותית לכל לוחות האם הזולים והזיבלוניים האלו שמתרוצצים בשוק ומבוססים על ערכת שבבים מיושנת של SIS ("אבל זה זול יותר!" -אמרו לי..ויש סיבה למחיר הנמוך אני אומר).

אם אינך מתכוון לעשות OC בכלל במחשב, קח לך (כבר קנית..אז תתעלם) לוח אם של המבוסס על ה865PE (או 915),   וגם תקבל 3 שנים אחריות בנוסף (אפשר לקבל אותם גם מASUS אבל רק אם הלוח סופק ע"י היבואן הרשמי שלהם..אם לא אז זו שנה אחריות).

זה שהלוח של זה לא מעיד על כך שהוא הכי טוב...צריך לבדוק את ערכת השבבים בנוסף לחברה המיצרת! (אני מריץ P4P800 DELUX , שלא תחשוב שאני לא אוהב ASUS  ;) ).

וזהו.. אני חושב   ;D

אה... והיה עדיף לך ללכת על ATHLON64 ... סתם לידיעה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...