כמה דברים שלא הבנתי לגביי שיטות OC..: - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה דברים שלא הבנתי לגביי שיטות OC..:

shimmi1982

Recommended Posts

המפרט שלי מופיע בתתימה.

אני רוצה להבין קודם כל - למה הציעו לי פה ושם להוריד מכפלה למעבד ולהפגיז ב FSB - כשזה אומר תכלס בעצם - פחות OC למעבד ויותר למערכת כולה? אם אני עושה OC אז לא הגיוני להרביץ את הOC המירבי למעבד? למה להויד מכפלה אם כן ? (שוב תסתכלו במפרט שלי- המעבד לא משמש כמגביל לOC)

ועוד שאלה- לבעלי לוחות 8KDA3 למיניהם- בביוס יש אפשרות לHIGH PERFORMANCE - מה זה עושה בעצם? אם אני עושה OC אז להשאיר את זה בOFF? או להפעיל את זה?

(אינ פותח את את'רד הזה , לגבי כל השאלות שיהיו לי לגביי OC כי מצאתי את עצמי נדחף פתאום לתרדים אחרים וזה לא מנומס אז החלטתי לפתוח את שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תתחדש על התארד ;D ותשתדל לעדכן אותו כל עוד הוא פעיל, ולא להגיע למצב של הקפצת תארד אחרי חודש הוא לא בשימוש..

ה HIGH PREFORMANCE ברוב הלוחות זה פשוט להוריד לתזמונים טובים..

בקשר להורדת מכפלה, זה רק במידה והגעת לנקודה שהמעבד לא עומד בOC יותר, ועדיף להמשיך להעלות את הבאס בלבד בלי שהמעבד יפריע

תתפלא לשמוע שעם קירור אוויר הNC דווקא כן יכול להוות בעיה בOC... הוא לא מובייל או מעבד שנחשב לסוס ..

בכל מקרה המעבד שלך מצויין כרגע ואני לא יודע איזה שינוי משמעותי תראה עם , אבל בהצלחה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה אז אם אני עושה HIG PERFROMANCE אז את התזמונים של הזכרונות להשאיר בAUTO?

ובקשר למעבד- תקן אותי אם אני טועה אבל אם כבר אז הNEWCASTLE הוא העדיף לOC מאשר הCLAWHAMMER... (מובייל מחוץ למשוואה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...