קניתי אוזניות חדשות בפראג - BeyerDynamic DTX700 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי אוזניות חדשות בפראג - BeyerDynamic DTX700

zachi27

Recommended Posts

חזרתי אתמול מפראג עם אוזניות חדשות שרכשתי שם.

במקור, לאחר קריאה מעמיקה בפורום בנושא אוזניות ותכנון לקנות אוזניות עד 300 ש"ח, הייתי אמור לקנות אוזניות BeyerDynamic DT231 או HD497. דיברתי אפילו עם היבואנים הצ'כים בטלפון ווידאתי שיש את האוזניות במלאי. אבל לצערי, הצ'כים לא יודעים אנגלית טוב וכשהגעתי לחנות של אחד היבואנים של BeyerDynamic התברר שאין את האוזניות במלאי והוא צריך להזמין את האוזניות והם יגיעו רק לאחר שאני עוזב את פראג.

ואז, נזכרתי שיש דגם לא רע שקראתי עליו ביקורת BeyerDynamic DTX700 ובלית ברירה, החלטתי שאני לא חוזר לארץ בלי ולא רציתי לבזבז יותר מדי זמן על חנויות אחרות אז החלטתי לקנות את ה-DTX700.

למי שנוסע לפראג, האוזניות של Beyer ו-Senn די זולות (כמו בארה"ב). אבל חשוב להתקשר ולהזמין מראש בטלפון שלא תהיה לכם פדיחה כמו שהיתה לי.

המחירים, למי שמעוניין:

BeyerDynamic DT331 - 2200 CZK - שזה בערך 385 ש"ח

BeyerDynamic DT231 - 1500 CZK - שזה בערך 260 ש"ח

BeyerDynamic DTX700 - 1700 CZK - שזה בערך 300 ש"ח ואלו האוזניות שקניתי.

Sennheiser HD497 - 1500CZK - שזה בערך 260 ש"ח

בקיצור מומלץ מאוד, אני מאוד מרוצה מהאוזניות למרות שאני לא מומחה גדול בסאונד אבל רציתי טובות למחשב בעיקר ולשמיעת .

יש לי גם שאלה. במקסימום ווליום במחשב האוזניות לא מגיעות למקסימום עוצמה. חשבתי לבנות מגבר לא יקר (יש לי את הידע) וקראתי ביקורות לא רעות על המגבר הנייד של CMOY.

רציתי לדעת האם מישהו בנה אותו ו/או שמע עליו חוות דעת או ניסה אותו בעצמו והאם הוא מתאים לאוזניות שקניתי?

אשמח מאוד לקבל תגובות על האוזניות וכמו כן לקבל תשובה לשאלתי.

ביי,

צחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...