מחר אני מזמין את הLG LM40 צריך כמה עצות - דרוש קורא רוסית - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר אני מזמין את הLG LM40 צריך כמה עצות - דרוש קורא רוסית

love-its-my-name

Recommended Posts

תראו, הוצע לי על המחשב DELL D600 וגם LG LM40 ואני החלטתי לקחת את ה LG מכמה סיבות

- יש המון ביקורות על ה DELL שהוא מתחמם בטירוף

-ה LG נראה לי נחמד יותר

- הסוללה של ה LG חזקה יותר בהרבה

תראו, שניהם באותו המשקל - 2.2 קילו ושניהם באותו סוג מעבד...

אני החלטתי שאם הבן אדם ישיג לי את ה LG בגרסה החדשה אז אני אקח אותו.

מצאתי על ה DELL המון ביקורות אך משום שה LG הוא יותר של קוריאה ולא של אמריקה אז לא היו עליו [לא באנגלית לפחות.. טוב אולי רק אחת אבל ממש פשוטה... השאר ברוסית או בסינית אז מי שמבין רוסית אני אפילו מתחנן אליו לחפש בשבילי בגוגל ולומר לי בקצרה מה מסופר שם אז אני אשמח מאוד מאוד!

בהמשך אתן את המפרטים של המחשבים ואתם תומרו לי מה כדאי יותר [בכל זאת, ה DELL עדיין אפשרות לא פחות טובה...]

אוסיף פרטים נוספים בהמשך.

המפרט של ה LG  [יש מצב שאני אקבל מעבד אחר - יותר טוב או פחות טוב והכוונה היא ל 1.4 או 1.6 אך זה לא חשוב ממש...]

מחשב נייד של חברת LG - דגם LM40.

מעבד דותן 1.5 סנטרינו.

מסך 14.1" XGA.

זכרון 256MB 333MHz - ניתן להרחבה עד 2MB.

דיסק קשיח 40GB.

כוננים DVD/CD-RW Combo.

מכיל קורא כרטיסים מובנה לכרטיסי SecureDigital.

יציאות: 3xUSB 2.0, SD Slot, IEEE1394, PCMCIA, VGA, IR, S-Video.

תקשורת: W-LAN Antenna: Quad Band Antenna for 802.11b.

כרטיס מסך: ATI Mobility Radeon 9200 + Video memory 32MB.

מערכת הפעלה: Microsoft Windows XP Pro.

זמן סוללה:6 שעות.                  [אני לא אעבוד על דברים כבדים אז זה יסתכם בשבילי על 8 שעות וגם באתר שלהם אומרים 6 וחצי אבל חפיף...]   

משקל:2.2 ק"ג בלבד

המפרט של ה DELL

מעבד Intel Centrino 1.5GHz

זיכרון פנימי 256MB

דיסק קשיח 40GB

מסך 14.1 XGA

זיכרון גרפי ATI Radeon 9000 32MB DDR

כונן DVD/CD-RW Combo

מודם 56600

כרטיס רשת 10/100/1000

כרטיס רשת אלחוטי Wi-Fi

Bluetooth

מערכת הפעלה Windows XP PRO

משקל 2.12 ק"ג

השימוש הוא לשימוש אקדמי - אוניברסיטה וסיפרייה. כמו כן, אינטרנט ואימייל בעיקר! חשוב שיהיה כמה שיותר קל ,חשוב שיחזיק 3-4 שנים, מסך 14 אינץ', ארד דיסק שיספיק [40 ג'יגה], כרטיס אינטרנט אלחוטי מובנה, צורב+דיוידי ושיפעל טוב... הדרישות ממש לא גבוהות ואת המחשב אני לא אוציא הרבה מהבית אך אם אני אוציא אז שיהיה קל להוציא אותו ולעבוד בחוץ [אני לא מקליד מהר מספיק בכדי לקחת אותו לאוניברסיטה אבל לעבודות או לדברים אחרים אני אקח אותו ... אני יודע שהשנה הוא לא יצא הרבה - זה בטוח וכשאני מתכוון הרבה אני מתכוון לכל יום.. הוא יצא איתי כל כמה ימים אך שנה הבאה אני חושב שאני אקח אותו איתי יותר.. אני ממש לא יודע בקשר לכמה אני אקח אותו איתי אבל בכל אופן הוא מחשב נייד ואני קונה אותו כי הוא נייד אז אני מצפה ממנו להיות נייד ולא כמו השאר ששוקלים 4 קילו או 3 קילו]

חשבתי בקשר למסך - המסך הזה מספיק איכותי? כי יש תחדשים האיכותיים יותר שהם 1600 על 1200 וזה 1000 על 700 .... אני אמרתי כבר למה המחשב ישמש אז אתם בטוחים שזה איכותי מספיק ושזה יספק אותו לאורך כל השנים הבאות ואם פתאום יהיה בא לי להריץ סרט או לשמוע מוזיקה [ד"א, ל יש יציאה לרמקולים דיגיטאלית] בעתיד אז הוא ירוץ טוב?

ד"א, אני חושב שב יש דברים טובים יותר אז קחו את זה גם בחשבון.

אני ממש מודה לכולכם על שנכנסתם אל הדיון ואודה לכם יותר אם תענו לי  וכמובן שאשמח מאוד אם המנהל היקר לא ינעל את הדיון [פעם ראשונה ואחרונה. אני יודע שזה חלק מהתפקיד אבל אולי פעם אחת ויחידה?].   בתודה מראש,

אבי.

נ.ב.

בבקשה לא נלעול כי אני הולך לישון עכשיו ולא אוכל לשנות את הקודם ואם אני לא מודיע מחר אם אני קונה ומה אני קונה אז אני אוכל אותה ובגדול! אני חייב את המחשב בדחיפות - האוניברסיטה כבר התחילה לפני יומיים וגם אם לא מחר אז המחיר יועלה לי וזה ממש חבל :-\ . שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה מתכוון... שהסידירום של ה יותר טוב? ממש לא הבנתי...

אשמח אם תענה לי על שאר השאלות משום שכל שאלה ושאלה [תשובה ותשובה] תשפיע רבות על ההחלטה שלי...

המחירים -

DELL - 8500 בערך... הוא רשם 9500 אבל אבא שלי כנראה יוריד לו איזו אלפיה או יותר...

המחיר של ה - הוא לא קבוע כי עדיין לא שאלתי אם יש לו אתה הדגם שאני רוצה אבל לפי מה שראיתי באינטרנט הוא עולה משהו כמו 8200 אז הוא יביא לי את זה במשהו כמו 7300 בערך... כי אצלו הוא מוסיף לי ועוד דברים [משלים את מה שחסר].

המחיר לא חשוב... מה שחשוב הוא המחשב עצמו אם הוא טוב או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לעבוד על שני ניידים של , לא ממש אהבתי (אחד מהם היה ממש חזק, P4 2.6..), יצא לי לעומת זאת לעבוד על נייד של פוג'יטסו, והוא ממש מצא חן בעיני.

חיפשתי ומצאתי כמה ביקורות ברשת על ה-, אכן כמעט כל הביקורות ברוסית..מביקורות מעטות באנגלית של משתמשים, ניכר שה הוא בהחלט נייד מצויין, יש עליו אחריות בינלאומית של 3 שנים, וזמן הסוללה שלו הוא בין הטובים (4 שעות בעבודה מאומצת על פי ביקורת משתמש)

למרות זאת, ע"פ ביקורות ניכר שה-SONY VAIO דווקא הוא הנייד הקל הטוב ביותר, אז אם עדיין באפשרותך למצוא אחד כזה..

בכל מקרה, מבין שניהם הייתי הולך על ה-. אל תסמוך רק על המילה שלי, חכה לעוד תגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה מתכוון... שהסידירום של ה LG יותר טוב? ממש לא הבנתי...

אשמח אם תענה לי על שאר השאלות משום שכל שאלה ושאלה [תשובה ותשובה] תשפיע רבות על ההחלטה שלי...

המחירים -

DELL - 8500 בערך... הוא רשם 9500 אבל אבא שלי כנראה יוריד לו איזו אלפיה או יותר...

המחיר של ה LG - הוא לא קבוע כי עדיין לא שאלתי אם יש לו אתה הדגם שאני רוצה אבל לפי מה שראיתי באינטרנט הוא עולה משהו כמו 8200 אז הוא יביא לי את זה במשהו כמו 7300 בערך... כי אצלו הוא מוסיף לי אינטרנט אלחוטי ועוד דברים [משלים את מה שחסר].

המחיר לא חשוב... מה שחשוב הוא המחשב עצמו אם הוא טוב או לא.

רמזו לך פה על איכות הכוננים האופטיים של LG אז פשוט אמרתי שזה שטויות היות ולהרבה ניידים ממותגים יש כוננים של LG ואין שום בעיה איתם.

לא כל המחשבים הניידים של LG באים עם אחריות של 3 שנים.

לגבי המחיר, שאלתי כי יש את המחשב הזה בירדן שבא בלי ווינדוס (אולי זה יתרון עבורך):

http://www.yardenpc.co.il/Product.asp?productid=789

חוץ מכרטיס המסך זה מפרט דומה למה שהזכרת רק יותר זול (יש גם אפשרויות להרחבות). שים לב שהוא בא רק עם שנה אחריות.

יש גם את זה שבא עם ווינדוס והכל רק כולל 3 שנות אחריות ומסך 15" ולא 14":

http://www.yardenpc.co.il/Product.asp?productid=622&catcode=221

בכל מקרה הייתי קונה רק מעבד דותן ולא את הבניאס . ה DELL600 בא עם בניאס (מה שהרבה פעמים קוראים לו בארץ בטעות סנטרינו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...