מה דעתכם על הבאנדל הבא? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על הבאנדל הבא?

huber

Recommended Posts

אני זקוק לרמקולים למחשב וראיתי את ההצעה שלמטה. מכיוון שלא עולה לי בראש רמקולים יותר טובים מאלו בטווח של עד 1500 ש"ח בארץ ומכיוון שאני לא מתכנן על מערכת קולנוע ביתית יוקרתית אלא רק על מערכת למחשב, כן שקלתי לשם שינוי את ההצעה הזו.

שימו לב, אני מודע לכך שזו לא ממש ההצעה הכי טובה שיש, אך השאלה שלי אם בטווח מחיר הזה יש משהו יותר טוב והאם הרמקולים הללו באמת זבל אמיתי או סבירים. האם בטווח של עד 1500 ש"ח רק לרמקולים הייתם לוקחים רמקולים אחרים למחשב ואם כן אלו.

http://www.netaction.co.il/multi.phtml?item=2011486

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לחינם ההצעה שם זולה, חוץ מהרסיבר שהוא סביר אין שם שום דבר טוב אני במקומך אם אתה רוצה מערכת למחשב פשוט ההיתי משקיע את הכסף הזה אולי ברמקולים איכותים למחשב ולא חסר כאלו.

אם תגדיר לנו מה המקסימום שאתה מוכן/יכול/רוצה להשקיע ובין השאר גם תגיד איזה כרטיס כל יש לך אז נוכל פה למצוא לך את הרמקוים האופטימלים או לפחות כאלו שיתנו לך איכות טובה בעד המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך השאלה שלי אם בטווח מחיר הזה יש משהו יותר טוב והאם הרמקולים הללו באמת זבל אמיתי או סבירים. האם בטווח של עד 1500 ש"ח רק לרמקולים הייתם לוקחים אחרים למחשב ואם כן אלו.

האם בכלל שמעת את הרמקולים לפני שאתה מחווה דיעה? האם אתה בטוח שבטווח מחיר הזה יש משהו יותר טוב? שים לב, אני מודע לכך שבמחיר שכזה הרמקולים לא יהיו מדהימים בל אסתפק ברמקולים סבירים. בנוסף, קשה לי להאמין שבטווח של עד כ 1000-1300 ש"ח אמצא תחלופה אחרת בהתחשב בכך שלרמקולים רגילים יש צורך ברסיבר ושהמבחר והמחיר ש הרמקולים למחשב בארץ פשו דלוח מכל בחינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה.

יש לי ניסיון רע עם החברה המעפנה הזאת...

peerless

זא אמור להיות

soundless ולא peepless

כל המוצרים שלהם הם מה"חומרים" הזולים והפשוטים בשוק.

לא לגעת במוצרים של החברה הזאת.

המלצה....!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב, אני מודע לכך שזו לא ממש ההצעה הכי טובה שיש, אך השאלה שלי אם בטווח מחיר הזה יש משהו יותר טוב והאם הרמקולים הללו באמת זבל אמיתי או סבירים. האם בטווח של עד 1500 ש"ח רק לרמקולים הייתם לוקחים אחרים למחשב ואם כן אלו.

אני מניח ששמעת אותם בעצמך? רכשת אותם? מול מה השוות אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הייתי במחסני חשמל, לא היה להם את הדגם הזה במלאי אבל השמיעו לי של חברת STORM מדגם JUNIOR שבהחלט נשמעו הרבה יותר טוב מכל סט למחשב ששמעתי (אפילו יותר טוב מה Z680 המעולים).

זה הסט שהוצע לי:

רמקולים STORM JUNIOR

רסיבר JVC 5042

DVD/DIVX VERTEX 312

כל זה 2388 ב 12 תשלומים.

נראה לי שאלך על זה - אלא אם כן יש למישהו משהו יותר טוב להציע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאני יגיד דבר כזה שלילי? סתם?....

קניתי התאכזבתי, מכרתי בקומבינה...

למזלי..

PEERLESS מכוונים לשוק הבינוני. אם קנית אותם וציפית לרמה מטורפת אז פשוט לא קנית נכון.

סדרת MAGIC 6 שלהם לא רעה בכלל. גם הרסיבר הוא סביר. מה שמדאיג אותי זה הDVD המעפן הזה... אבל אולי במחיר הזה זה משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...