קניתי מחשב חדש ב3500 שקל! מה דעתכם ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מחשב חדש ב3500 שקל! מה דעתכם ?

HoTShoT07

Recommended Posts

שלוםםםםםםםםם

סוף סוף הגיע הזמן המתאים וקניתי מחשב חדש ! לפני כשבועיים

בטח חשבתם שמדובר במחשב "של טכנאים/ערוץ הקניות..." אבל זה לא !

חבר של אבא שלי הביא לי מחשב חדש והחלפתי את הישן איתו ... הוריד לי 1500 שקלים ! שווה ?

ד'א הוא מין טכנאי מניאק כזה אבל בגלל שהוא חבר טוב טוב של אבא שלי הוא הסכים לקחת תמחשב הישן שלי ולהוריד אלפייה :]

מפרט המחשב החדש :

Intel p4E 2.8ghz 800

Asus p4p -800E Deluxe

512 DDr333

GeXcube 9800 pro 128mb 256bit

מארז שקוף עם אולטרא סגול ושלושה מאווררים ..עם ספק ג'ינרי 400W

LOL

סלחו לי אני לא יודע איך קוראים למארז :-\

מפרט המחשב הישן :

intel p4 1.5 mhz

256 sdram

לוח אם של לא זוכר

geforce4 440MX 64bit

וזהו

אז מה אתם אומרים ?

היה שווה לקנות ?

אני מצידי חושב שעשיתי עסקה מצוינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דיל לא רע , אבל , אני דיי חושד בזיכרונות... 333MHZ? , המעבד עובד ב400... , זאת אומרת שאתה לא מקבל את מלוא הביצועים מהמערכת , ושהזיכרונות עובדים יותר לאט מהמעבד , אז לא שווה לקנות כזה מעבד מהיר... , בעיקרון אתה מקבל עכשיו ביצועים לא רעים בכלל , אבל אם היו כאן שני סטיקים של 256MBX2 של DDR400 בדואל , היית מקבל 20-30אחוז יותר ביצועים

בקשר לכרטיס , החברה לא נחשבת משהו , אבל היא גם לא רעה כל כך , העיקר שהוא לא מוחלש.

רק תחליף את הספק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני גם רציתי להגיד בקשר לזכרונות..

של איזה חברה הם בכלל? והמעבד פרסקוט לא?

ושאל את הטכנאי שלך אם הוא מוכר את הלוח שנתת לו כי חבר שלי צריך אחד כזה (סוקט 423 הוא צריך)

אם יש לו שלח לי הודעה פרטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דיל לא רע , אבל , אני דיי חושד בזיכרונות... 333MHZ? , המעבד עובד ב400... , זאת אומרת שאתה לא מקבל את מלוא הביצועים מהמערכת , ושהזיכרונות עובדים יותר לאט מהמעבד , אז לא שווה לקנות כזה מעבד מהיר... , בעיקרון אתה מקבל עכשיו ביצועים לא רעים בכלל , אבל אם היו כאן שני סטיקים של 256MBX2 של DDR400 בדואל , היית מקבל 20-30אחוז יותר ביצועים

בקשר לכרטיס , החברה לא נחשבת משהו , אבל היא גם לא רעה כל כך , העיקר שהוא לא מוחלש.

רק תחליף את הספק!

אבל אמרו לי שהספק יכול להחזיק כזו מערכת אפילו אם הוא ג'ינרי

בקשר לזכרונות... גם אני חשדתי

אבל זה לא נורא נכון ? כאילו אין הבדל כזה גדול בין 400 ל 333 לא ?

ואמפריזא אני אשאל אותו אם הוא מוכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה באינטל יש הבדל מאוד גדול בין 400 ל333 , בוא נגיד ככה שאם היה שם 400 אז היה לך עוד 10-15אחוז ביצועים , ואם היה 256X2 של 400MHZ אז היו לך ביצועי זיכרון פי 2... , וביצועי מערכת כלליים משהו כמו 30-40אחוז יותר(בקידודים וכל השאר) , בקיצר , אני הייתי מתעקש על זה , במיוחד במערכת 800FSB אסור להיתקע עם סטיק אחד של 512מגה 333MHZ , זה ממש ממש גרוע.

תחשוד יותר בזיכרון הזה , זה ממש ממש חשוד , כל טכנאי שמכבד את עצמו לא ישים 333MHZ במחשב שבסטוק עובד ב400!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה באינטל יש הבדל מאוד גדול בין 400 ל333 , בוא נגיד ככה שאם היה שם 400 אז היה לך עוד 10-15אחוז ביצועים , ואם היה 256X2 של 400MHZ אז היו לך ביצועי זיכרון פי 2... , וביצועי מערכת כלליים משהו כמו 30-40אחוז יותר(בקידודים וכל השאר) , בקיצר , אני הייתי מתעקש על זה , במיוחד במערכת 800FSB אסור להיתקע עם סטיק אחד של 512מגה 333MHZ , זה ממש ממש גרוע.

תחשוד יותר בזיכרון הזה , זה ממש ממש חשוד , כל טכנאי שמכבד את עצמו לא ישים 333MHZ במחשב שבסטוק עובד ב400!

קוס אמא שלו

IM FUCKED ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, הלוח אם שהוא הביא לך עולה בסביבות 700 ש"ח, המעבד 1,100, הזיכרון 500, הכרטיס מסך 1,200, מארז אני מעריך 250 ש"ח..ביחד הכל 3,850 ש"ח אם אני לא טועה..

מסקנה:הבאת לו את החלקים שלך השווים 1,000 ש"ח בערך תמורת 350 ש"ח.

או בקיצור:דיל לא הכי טוב, לפחות יש לך מחשב חזק.

(שים לב שחוץ מהמחיר לכרטיס מסך, לקחתי את כל המחירים מחנויות די יקרות..והמחיר ששמתי לזיכרון הוא ל DDR 400 מחברה איכותית כמו סמסונג)

הספק יכול להחזיק מערכת כזאת אולי, אבל אני לא הייתי מסתכן עם ספק ג'נרי למערכת עם R9800PRO.

כאמור, כדאי להחליף את הזיכרון ל 2 סטיקים של 256MB ב-400MHZ, ולהחליף את הספק ל 350W או יותר מחברה מוכרת כמו Thermaltake, , Heroichi, Enermax.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, הלוח אם שהוא הביא לך עולה בסביבות 700 ש"ח, המעבד 1,100, הזיכרון 500, הכרטיס מסך 1,200, מארז אני מעריך 250 ש"ח..ביחד הכל 3,850 ש"ח אם אני לא טועה..

מסקנה:הבאת לו את החלקים שלך השווים 1,000 ש"ח בערך תמורת 350 ש"ח.

או בקיצור:דיל לא הכי טוב, לפחות יש לך מחשב חזק.

(שים לב שחוץ מהמחיר לכרטיס מסך, לקחתי את כל המחירים מחנויות די יקרות..והמחיר ששמתי לזיכרון הוא ל DDR 400 מחברה איכותית כמו סמסונג)

הספק יכול להחזיק מערכת כזאת אולי, אבל אני לא הייתי מסתכן עם ספק ג'נרי למערכת עם R9800PRO.

כאמור, כדאי להחליף את הזיכרון ל 2 סטיקים של 256MB ב-400MHZ, ולהחליף את הספק ל 350W או יותר מחברה מוכרת כמו Thermaltake, , Heroichi, Enermax.

אחי שכחת מהדיסק קשיח

והפלופי WD80G

זה עולה עוד 500 שקל

בכול זאת אני אסתפק במה שיש לי עכשיו .. הכל הולך לי סבבה

אם יקרה משהו בחודשיים הקרובים

אני יגיד לו להחליף

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אם יקרה או אם לא יקרה, זה גם הגינות וגם ביצועים.

הוא היה אמור להביא לך שעובדים ב 400MHZ ולא 333 בהתאם למעבד כי הוא תומך ב 400MHZ וזה היה נותן לך ביצועים יותר טובים

אני הייתי מתעקש איתו על זה.. ותמיד יש פאקים כאלה כי אני לא מאמין שחנות או טכנאי נורמליים יעשו טרייד-אין

למה להם חומרה ישנה? זה העלות בהתאם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה שתאכל תלב אבל...

הוא עשה לך טובה שהוא הוריד לך 1000 שקלים?!

יכולת למכור אותי למישהו בלפחות 2000

אם לא יותר.

אבל לא נורא מטעיות לומדים...

תאמין לי,אני מלך הטעויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה שתאכל תלב אבל...

הוא עשה לך טובה שהוא הוריד לך 1000 שקלים?!

יכולת למכור אותי למישהו בלפחות 2000

אם לא יותר.

אבל לא נורא מטעיות לומדים...

תאמין לי,אני מלך הטעויות...

אחי המחשב הישן ישב אצלי 3 וחצי שנים אז ... לא חושב שהוא שוה יותר מ500 שקל ;/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...