ראיתי אתמול את הסרט אפקט הפרפר ויש לי שאלה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתי אתמול את הסרט אפקט הפרפר ויש לי שאלה?

shimon956

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. אכן סרט ענק

ב. מה ישן בו? הוא ממש לא ישן

ג. "אפקט הפרפר" זה בדיוק הנושא של הסרט... תורת הכאוס אומרת שמשק כנפיים של פרפר בלה בלה בלה (אתה מכיר..) - ולזה בדיוק קוראים "אפקט הפרפר"..

דרך אגב, ראית את הגירסה הקולנועית או את גירסת הבמאי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נזכרתי לראות תסרט לפני כמה ימים..

דבר אחד לא הבנתי, נכון הוא שולט בפלאשבקים שלו והוא עובר כל הזמן בין כל העולמות האלה שכל פעם יש שם סיפור אחר..

אז נכון הוא עבר דוגמא לכלא ואחרי זה יצא משם בעזרת הפלאשבק, איפה הוא בעצם באמת נמצא.?? כאילו הוא עובר בין מקומות בראש אבל איפה הוא עצמו נמצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אכן סרט ענק

ב. מה ישן בו? הוא ממש לא ישן

ג. "אפקט הפרפר" זה בדיוק הנושא של הסרט... תורת הכאוס אומרת שמשק כנפיים של פרפר בלה בלה בלה (אתה מכיר..) - ולזה בדיוק קוראים "אפקט הפרפר"..

דרך אגב, ראית את הגירסה הקולנועית או את גירסת הבמאי ?

הגירסה הקולנועית

למה ממה ההבדל

זה לא משהו במתמתיקה המושג כאוס או משולש כאוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתחיל בזה שהסוף של הסרט שונה לחלוטין (ואני לא אספר לו אותו כדי לא להרוס לך, אלא אם תבקש... :P). חוץ מזה, יש עוד כמה קטעים שלא הופיעו בגירסה הקולנועית (17 דקות נוספות, אם אני זוכר נכון).

אז נכון הוא עבר דוגמא לכלא ואחרי זה יצא משם בעזרת הפלאשבק, איפה הוא בעצם באמת נמצא.?? כאילו הוא עובר בין מקומות בראש אבל איפה הוא עצמו נמצא?

wtf? הוא לא עובר בין שום מקומות בראש, הוא משנה במציאות את ההווה\עתיד שלו בהתאם לשינויים בעבר שהוא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתחיל בזה שהסוף של הסרט שונה לחלוטין (ואני לא אספר לו אותו כדי לא להרוס לך, אלא אם תבקש... :P). חוץ מזה, יש עוד כמה קטעים שלא הופיעו בגירסה הקולנועית (17 דקות נוספות, אם אני זוכר נכון).

wtf? הוא לא עובר בין שום מקומות בראש, הוא משנה במציאות את ההווה\עתיד שלו בהתאם לשינויים בעבר שהוא .

ואיפה אני משיג את הגירסה הזאות ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא "רק בשביל הסוף", ואם לא תראה את הקטעים שהוסיפו באמצע (את הקטע אצל מגדת העתידות, למשל..) הסיכוי שתבין את הסוף הוא דיי נמוך... (כאילו, ברור שתבין את העלילה של הסוף, אבל לא תבין את המשמעות מאחורי זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...