ציפיות: the return of the thred - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציפיות: the return of the thred

yoav9

Recommended Posts

למה ציטטתה את זה?

Lol

ודבר אחרון שמישהו יגיד לי בבקשה!

תווח מכירים... מי יהיה הכרטיס הכי זול

ולמה לכל השדים לאף אחד לא כל כך אכפת לopium של ...

מתי הr300 יוצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אתן פה את אותה תגובה שנתנתי באתר טכנו

על המטרוקס

אני לא חושב שצריך לתת דין וחשבון על הכרטיס עד שיצא וכולנו נוכל לראות מהו שווה . לדעתי , לא יקנו אותו מכיון שאנשים היום הולכים לפי מותגים geforce לדוגמא , גם מי שיכיר אותו לא יוכל להרשות לעצמו את הכרטיס , ולמה לכל הרוחות לבזבז 400$ על טכנולוגיות שלא משתמשים בהם כיום .

עוד דבר שמפתחים יוצרים משחק הם בונים אותו ע"פ כרטיסים מובילים ( ג'יפורס , ראיידון ) ולא לפי הכרטיס הכי טוב אבל לא נמכר..........

לגבי הג'יפורס והראיידון אני חושב שבמרוץ הזה דווקא ati תנצח עם הרבה תודה ל 3 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תכעס/תעלב אם אני יגיד שאתה לא מבין כלום? ;)

כל כך הרבה שגיאות בפוסט אחד.. אמאלה..

אז ככה:

1. נכון בישיבל לרואת את הביצועים אין מה לעשות נצטרך לחכות, אלב לקבל הערכה. .להעלות השערות.. למה לא?!

2. מותג? ...אנשים בישראל לרוב הולכים לפי מותג זה נכון. אם זאת זה לא מעניין אותנו כאן, הדיון כאן מראה שהחבר'ה פה לא הולכים לפי מותג..

3. 400 דולר על טכונלוגיות שלו משתמשים בהם כיום?!.. אני לא יודע למה, אבל קשה לי להגיב. המשפט הזה פשוט רקוב, איזה מן היגיון זה לומר כזה דבר?! (נ.ב תמנה אחת שלא עושים בה שימוש..כיון)

4. מה זאת אומרת בונים ע"פ כרטיסים מובילים?! זה לא נכון, בונים על פי ממשים וטכנולוגיות מובילות! וכאלו הן של המטרוקס!

בוודאי היה לך העונבג להכיר את הG400 של מטרוקס, זה היה כרטיס ששינה את שוק המשחקים לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...