איזה חברה DVD RW X16 הכי טוב? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה חברה DVD RW X16 הכי טוב?

boss

Recommended Posts

הפיוניר צורב הרבה יותר טוב מרוב הצורבים האחרים ואין לך מה להצטער אם קנית אותו. כל מה שאמרתי זה שאני חושב שה NEC עוד יותר טוב אבל עולה יותר זול ונותן שנתיים אחריות שזה יתרון חשוב.

לגבי תמיכה אז ה NEC הוא הצורב הנתמך ביותר ע"י אתרים כמו HERRIE למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אינטגרל

אם כל מה שכתוב באתרים והכל

יש עדיין שהם מביני עניין אבל מהל עשות עדיין יקנו את השם והמותג

אני בספק אם אני הייתי עושה את זה אבל עדיין לא הגעתי למעמד הזה

(כרגע אני מעוניין בערכת אספנים של המטריקס - 300 שקל + )

אני אשווה לך את זה למשהו אחר זה כמו שביום כיפור יש אנשים של מאמינים בה' ועדיין צמים מתוך הרגל...

אנשים פשוט אחרי כל מה שהם קוראים עדיין יקנו את הפיוניר כי הם סומכים על המוניטין שהצורבים ובכלל המוצרים האחרים צברו.

מה לעשות העבר של פיוניר יותר מזהיר משל נק לפחות בצורבי הDVD

פעם זה היה צחוק לקנות תנק היום הם באמת שווים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני, בזמנו, עוד התלבטתי בין ה NEC2500A ל PIONEER DVR106.....

והמוניטין של פיוניר בצורבי ה בכלל לא יותר טוב מאשר של NEC....

לשתי החברות מוניטין מצוין ומוצרים מצוינים.

בסופו של דבר לאחר קריאת השוואות וביקורות רבות בחרתי ב NEC2500A ואני מרוצה מאוד.

כל הביקורות מוכיחות היום שה NEC3500A הוא הצורב האולטימטיבי... אולי חוץ מהפיליפס שאינטגרל הזכיר לא שמעתי עליו...

תודה רבה עזרה לי...אז אקנה NEC בסוף ;)

טוב עשית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני, בזמנו, עוד התלבטתי בין ה NEC2500A ל PIONEER DVR106.....

והמוניטין של פיוניר בצורבי ה בכלל לא יותר טוב מאשר של NEC....

לשתי החברות מוניטין מצוין ומוצרים מצוינים.

בסופו של דבר לאחר קריאת השוואות וביקורות רבות בחרתי ב NEC2500A ואני מרוצה מאוד.

כל הביקורות מוכיחות היום שה NEC3500A הוא הצורב האולטימטיבי... אולי חוץ מהפיליפס שאינטגרל הזכיר לא שמעתי עליו...

טוב עשית

תזכור גם שהPIONEER DVR106 יותר ישן מהnec2500

ואני לא אומר מי יותר טוב או לא

תקרא מה שכתבתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה

הפיוניר אמינים נכון, ויש לזה המון הוכחות...

ה NEC גם כן אמינים וגם לזה יש הוכחות ולא חסר... קצת בעיות קריאה עם 2500 אבל לא משנה כי הצורב הזה כבר לא רלוונטי לקנייה יד ראשונה.

קניית צורב DVD מתחילה לתפוס לכיוון שיקול אחריות, כמו צורב CDR... כולם טובים, כולם עושים את העבודה (LG,NEC,PIONEER)

צורב NEC 3500 עולה 500 שח עד הבית

צורב PIONEER עולה 600 שח עד הבית

עם ה NEC מקבלים שנתיים אחריות עוד מהיום הראשון שהוא נחת בארץ

ה PIONEER לא...

ובינינו, קיים סיכוי לא קטן שהוא ירהס כשהוא יתחיל את השנה השנייה שלו...

אז בקיצור NEC

והנה תמונה מהאתר של WALLA שיש שנתיים אחריות ל NEC 3500

www.walla.co.il

מתי שאני קניתי הספק היה TECH DATA, יבואן גדול מאוד בארץ ובעל מוניטין מכובד לפי מה שהבנתי

עכשיו זה מחנות אחרת... אבל עדיין עם שנתיים אחריות

לילה טוב!

Stealth, אני באמת שמח שה PIONNER שלך עובד טוב, גם ה 103 שלי עובד וכרגע הוא בארון, מה לעשות... לא מתאים לי לצרוב ב X2 ויש לי כסף לצורב חדש, אז למה לסבול... צריך להנות מהחיים

תאר לך מצב שעוד שנה וחצי הולך לעולמו הצורב שלך, הופ... הולכים לך עוד 500

ואני לעומת זאת שולח אותו ב 10 שח לחנות, מקבל אותו חזרה אחרי שבועיים וממשיך לצרוב כמו נמר...

יניב

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה שנתנו לו שנתיים אחריות - כי הוא יידפק תוך שנתיים :)

בכל מקרה, אני לא מצטער על הקניה, אם המחשב היה פועל כשהחלטתי לקנות והייתי עושה סקר שוק קטן, ולא מבקש עיצה מחבר

ככל הנראה הייתי הולך על ה NEC. אני לא טיפוס של "דגמים" ו"חברות", וPIONEER זה סה"כ עוד שם. כי בכל מקרה

הצ'יפים ששם בפנים הם לא שלהם, ובצורבים של NEC לא צ'יפים של NEC. אין פה איכות לדבר עליה, משלמים על ה"שם".

ועוד שנה שנתיים כבר ייצא , ולכולם יהיה Compact flesh, ויסעו במכוניות מעופפות, אז לא איכפת לי מאחריות = )

בשר קופקטי מאוד נוח כשיש לך דיגיטאלית שתומכת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בכל מקרה הצ'יפים ששם בפנים הם לא שלהם, ובצורבים של NEC לא צ'יפים של NEC

שמע אחי, אני לא מבין מאיפה אתה מביא את הנתונים האלה

http://www.cdrinfo.com/Sections/Reviews/Specific.aspx?ArticleId=10711

כנס לפה ותראה שה NEC מורכב מ CHIPSET של NEC

ואם אני לא טועה, גם הPIONEER מורכב מאותם שבבים של NEC

וגם ה וה TDK החדש

ולא, נותנים שנתיים אחריות לפי שיקולי אמינות מוצר ושיקולים כלכליים...

לילה טוב, וזה לא כואב להודות שה NEC עסקה טובה יותר

אף אחד לא יתלה אותך או יקח לך את הפיוניר וישים לך NEC במקומו... אין לך מה לדאוג

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה שנתנו לו שנתיים אחריות - כי הוא יידפק תוך שנתיים  :) 

בכל מקרה, אני לא מצטער על הקניה, אם המחשב היה פועל כשהחלטתי לקנות והייתי עושה סקר שוק קטן, ולא מבקש עיצה מחבר

ככל הנראה הייתי הולך על ה NEC. אני לא טיפוס של "דגמים" ו"חברות", וPIONEER זה סה"כ עוד שם. כי בכל מקרה

הצ'יפים ששם בפנים הם לא שלהם, ובצורבים של NEC לא צ'יפים של NEC. אין פה איכות לדבר עליה, משלמים על ה"שם".

ועוד שנה שנתיים כבר ייצא , ולכולם יהיה Compact flesh, ויסעו במכוניות מעופפות, אז לא איכפת לי מאחריות = )

בשר קופקטי מאוד נוח כשיש לך דיגיטאלית שתומכת !

לפי מה שזכור לי חלק מהציפים בתוך הפיוניר הם של נק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה שנתנו לו שנתיים אחריות - כי הוא יידפק תוך שנתיים  :) 

תחשוב בהיגיון.

אם יצרן מסוים היה סבור שהצורב יידפק תוך שנתיים, הוא היה נותן לו אחריות של שנתיים? לא.

למה? כי אז כולם יחזירו במשך השנתיים הקרובות צורבים דפוקים ויקבלו חדשים. משמע, הפסדי ענק ליצרן.

אז מה הסקנו? שזה בדיוק להפך.

יצרן נותן אחריות למשך זמן רב, כאשר הוא בטוח באמינותו ומשוכנע שכמות ההחזרות לא תהיה גדולה משמעותית מאשר אם היה נותן זמן קצר יותר.

רק אם הוא באמת ובתמים חושב כי מוצרו מספיק אמין בכדי שהרוב הדומיננטי של המוצרים לא יחזרו כפגומים במשך תקופת האחריות, הוא יאריך את תקופת האחריות.

ובוא עכשיו נעשה הפרטה למקרה שלנו:

פיוניר נותנים שנה אחריות. אם היו כל כך בטוחים באמינות הצורב המוכחת, מדוע הם לא נותנים שנתיים אחריות? הרי הצורבים כל כך אמינים(וכמו שנאמר בתרד זה, זה מוכח!), שהסבירות שמישהו ירצה להחזיר מוצר במשך השנתיים כל כך נמוך? מה אכפת להם להחליף עוד 100-200-300 צורבים? זה מזערי ליד מספר המכירות העצום.

אם הם לא נתנו שנתיים אחריות, סימן שיש להם סיבה טובה להאמין שהארכת משך האחריות תגרור כמות החזרות נכבדת בשביל להוות נטל על החברה.

ומדוע NEC נתנו שנתיים אחריות? כי הם באמת מאמינים שהמוצרים יחזיקו גם יותר משנתיים, ואף אחד בלאו הכי לא ירצה להחזיר את המוצרים הכל כך טובים שלהם :)

מקווה שהעברתי את המסר, למרות ש7 וחצי בבוקר ועוד לא ישנתי אז אני קצת לא מבין מה אני כותב... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מתוך עניין...

אחרי השטיפת מוח שעשינו פה ;D יש פה משהו שעדיין חושב שעדיף לקנות ***היום*** את ה PIONEER ולא את ה NEC?

חוץ ממקרים שאבא שלו יבואן פיוניר בארץ או שהוא אלרגי לכונני NEC ועוד סיבות כאלה מעפנות...

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...