איזה חברה DVD RW X16 הכי טוב? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה חברה DVD RW X16 הכי טוב?

boss

Recommended Posts

הליטיאון אינו באותה רמה לדעתי. ה LG מעולה מבחינת איכות הצריבה ויש לו . החסרון היחיד המשמעותי שלו זה DLX2.4 לעומת DLX4 שזה אומר זמן צריבה משמעותית ארוך יותר ל DL (אם וכאשר יהיו במחיר סביר).

עריכה: דרך אגב הפיליפס החדש נתן גם תוצאות מרשימות. לא ראיתי אותו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן הסיבות:

1. תאימות מלאה עם אין ספור דיסקים ולכל כונני הstandalone.

2. עמידות ובלאי ארוך במיוחד בצריבות מאסיביות על גבול המסחריות.

3. כי באזור הצפון את הnec ניתן לקנות רק בk.s.p "בזול", זאת הסיבה המרכזית לדעתי למה לא לקנות nec ולמה כן לקנות pioneer.

נ.ב

אני עם pionner מאז הa05 היה לי גם את הa07 ועכשיו את הa08.

למסקנה שלי הגעתי מנסיון ארוך ב"שטח" ולדעתי שום תוכנות bench וreviews למיניהן לא יכולות לבדוק את הדברים האלו שהם בעצם החשובים ביותר ושלא יכולים להיבדק בתנאי מעבדה כי זה פשוט ארוך מדי ומסורבל מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן הסיבות:

1. תאימות מלאה עם אין ספור דיסקים ולכל כונני הstandalone.

2. עמידות ובלאי ארוך במיוחד בצריבות מאסיביות על גבול המסחריות.

3. כי באזור הצפון את הnec ניתן לקנות רק בk.s.p "בזול", זאת הסיבה המרכזית לדעתי למה לא לקנות nec ולמה כן לקנות pioneer.

נ.ב

אני עם pionner מאז הa05 היה לי גם את הa07 ועכשיו את הa08.

למסקנה שלי הגעתי מנסיון ארוך ב"שטח" ולדעתי שום תוכנות bench וreviews למיניהן לא יכולות לבדוק את הדברים האלו שהם בעצם החשובים ביותר ושלא יכולים להיבדק בתנאי מעבדה כי זה פשוט ארוך מדי ומסורבל מדי.

1) התוצאות של הפיוניר לא מרשימות בכלל. במיוחד עם הרבה מדיות במהירויות שונות וסוגים שונים.

2) למיטב ידעתי ה NEC הם היחידים שכרגע נותנים שנתיים אחריות כך שבנושא העמידות לדעתי יש להם יתרון גדול. אפשר להזמין בדואר.

3) לגבי צריבות מסחריות ומסיביות - אולי, אבל בכל מקרה רוב האנשים בפורום לא עושים צריבות מסחריות ומסיביות כך שזה לא רלוונטי בין כה וכה. בכל מקרה איך לדעת הנסיון שלך אם לא היה לך NEC ותמיד רק פיוניר.

4) הפיוניר עולה משמעותית יותר ללא הצדקה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

610 שקל לעומת 500 זה הרבה בשביל צורב שנותן שנה אחריות במקום שנתיים ויש לו בדיוק את אותם פיצ'רים (סליחה, איכות הקריאה של ה NEC שופרה  בפיוניר לא, ובצריבת CD ה NEC יותר מהיר ויותר איכותי).

ב 110 שקל אפשר לקנות עוד כ 17 מדיות איכותיות או 5 מדיות איכותיות של RW או סתם לאכול במסעדה טובה.

עריכה: ואם כבר מדברים על עבר מוכח, אז ללא ספק העבר של NEC אינו נופל ואף עולה לדעתי מבחינת איכות הצריבה על פיוניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה השוואה עם חנויות שהאדם יוכל לנצל את האחריות שלו :P, במיוחד עם משהו שלא קל להוכיח שהוא דפוק (וזה כך ברוב המקרים עם צורבים). לדוגמא נעה מחשבים שמוכרים את הצורב במחיר של 550 ש"ח. (עוד פעם אני מדבר על אזור הצפון)

זה ויכוח שהולך לשום מקום לכן אסיים בנימה זו שאני לא מבטל שום NEC אבל הוא שאל לצורב הטוב ביותר והוא הpioneer. שהוא יבקש צורב valueעם קצת לחיצה על המחיר הnec יכול להתאים.

למותר להזכיר שpioneer מייצרים גם כונני standalone מעולים שנחשבים איכותיים ביותר.

*עריכה*: בהמלצתך אתה משתמש בנתונים יבשים, מה שגם לך אין את הצורב הנ"ל ולא פעם ראיתי אותך כותב שלא המבחנים שנותנים התוכנות הם שעושים את החומרה מה שהיא. גם לא מכונית ולא קונים ע"פ הנתונים הנ"ל, במקרה השני בודקים עידכוני ביוס, "עבר" בהחלפות ובעיות שאנשים נתקלו איתו ולאו דווקא הסתמכות על benchs שאומרים שזה רץ בפריים יותר ולזה יש שתי נקודות פחות או יותר, כאשר האחד אולי מהיר אבל לא בהכרח איכותי ו/או הטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל הטיעונים שלך לא הבאת הוכחה אחת מבוססת חוץ מדעתך שהפיוניר יותר טוב. אני לעומת זאת קראתי חוות דעת של מומחים כולל על FIRMWARE חדשים וכולל על ה XLA שאמור להיות יותר שקט ולכאורה יותר איכותי וזה מה שהם אמרו על הפיוניר:

Like To be fixed

High PIE error rates with specific media

High 3T Pit/Land Jitter values

The supported media list for 12X/16X is still restricted (can be fixed with firmware upgrade)

Ripping problems with CDS200 protected Audio discs

Recognition/ripping problems with 90/99min Audio discs

הדבר היחידי שאמרו על איכות צריבת ה שלו זה שהיא השתפרה. כלומר, קודם לא הייתה משהו אבל עכשיו יותר טובה.

זה מה שכתבו על ה NEC:

Excellent CD writing quality at 32X with low Jitter values

Very good Single Layer writing quality

High C2% accuracy

Fast recording with Double Layer media

Very good writing quality with Double Layer media

Like To be fixed

Official firmware release to support booktype setting for +R/+RW media

Better writing quality with 48X CD-R media

Traxdata Double Layer media support (זה כבר נתפר. הוא יודע לצרוב DL של רייטק).

ובפעם החמישית המחיר של ה NEC  הוא 500 עם שנתיים אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה גרסאות של הפיוניר DVR-108, ולחלק(כונני OEM) יש מגבלות מסוימות. אבל הן נפתרות ע"י Firmware Upgrade.

Anyway, לי יש את הPioneer, ואני מאוד מרוצה ממנו. לא כ"כ איכפת לי מכמה שניות לכאן או לכאן.

ולפי ההיכרות הקצרה שלי עם הFirmware השונים, לPioneer יש יותר תמיכה ויותר אנשים שכותבים. אולי אני טועה אבל בכל זאת

אני מעדיך את מה שיש לי ולא הייתי מחליף אותו אם היו מביאים לי את הכסף חזרה. כבר נקשרתי אליו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...