מצאו מי קרח במאדים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצאו מי קרח במאדים

Funkyzord

Recommended Posts

אפרופו נאס"א, אני בספק אם באמת בוצעה נחיתה על הירח... התקשורת העולמית הקדישה לזה יומיים ואני עדיין עם סימן שאלה ???

סביר להניח שאני לא היחיד.

פרט , נמק, הסבר והדגם את ספיקותיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח ^Rockford

איזו קבוצת עיתונאים משועממת החליטה לחקור את נושא הנחיתה על הירח... והגיעה למסקנות מאוד מדאיגות.

"כיצד מצולם דגל ארה"ב מתנופף ברוח כאשר אין על הירח חמצן?" ועוד כמה צילומים שכביכול אמורים להוכיח את ההיפך הגמור לעניין הנחיתה.

ההשערה היא שהנחיתה "בויימה" באולפנים משוכללים ביותר (נכון לאותה תקופה...) בהוליווד.

הכל היה במטרה לשכנע את הרוסים ואת שאר העולם, שאין להם סיכוי כנגד האמריקאיים במירוץ על הירח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון נכון , וגם יש סברה שקנדי לא נרצח .... כן כן הוא לא נרצח . יום אחד נמאס לו לקום ולהתראיין ולשאת נאומים , הוא החליט שהוא רוצה לפרוש בצורה קצת שונה . הייתה בעיה עם ההדחה ולכן רעיון מבריק של שומר ראשו הצעיר (כן הוא בשירות רק 10 שנים והצליח להמציא רעיון מבריק ) שבו קנדי יירצח .

ומה עם המטוס הציפור השחורה - ג י מ י ק אחד גדול . אין ייצור כזה .... האמריקאים פיברקו את הסיפור על מטוס על שייכול לטוס בכל העולם ללא הפרעה.

אה .... אני רואה עכשיו בערוץ 8 ש..... האמריקאים כולם הם פיברוק גדול אחד של האירים במלחמתם נגד האנגלים ...... כן כן הם סבלו מהתא המעצבן של המלכה ולכן החליטו לנקום במלכה ולכן ייצרו מדינה מפוברקת דמיונית שבמ מאות אלפים מהגרים אירים איטלקים , הודים .... מגיעים למדינה ויוצרים שלטון חדש - תחרות לאנגלים .

עכשיו כשידוע שהאמריקאים הם פיברוק גדול , אני מקווה לראות מחר שהצרפתים בעצם הם חבורת הולוגרמות שנעלמות עם כיבוי החשמל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

כן... פשוט ירדו מזה בלי עקבות ואני עדיין תקוע עם סימן השאלה.

אני אהיה כ"כ אבל כ"כ מאוכזב אם יתברר שהכל היה פיברוק...

וה Black Bird הוא לא מטוס חמקני, הוא סתם מטוס שמתחמם יותר מדי מהר בגלל שהוא מסוגל לשבור מהירות שקרובה ל4 מאך, הטייסים שם לובשים איזה 1000 שכבות מרוב החום שנוצר בתא הטייס, אחרי הנחיתה כל המטוס מתנזל בחומר מיוחד שאמור לצנן אותו, עדיפות ראשונה הם כמובן מיכלי הדלק.

ויש לו לוק מדהים לדעתי.

אבל שיהיה, מצד אחד זה ממש לא יפליא אותי... אמריקאים, אנשים שבעצמם חיים בסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אתה יודע, יש דבר שנקרא "משנק"... הוא גם יכול לטוס במהירות של חצי מאך אם צריך, הוא לא שבר את מהירות הקול בתמונה... אלא אם כן זה צולם ממבנה של ציפורים שחורות.

בשביל מה עשו אותו ככה אם לא בשביל הפוזה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, יש דבר שנקרא "משנק"... הוא גם יכול לטוס במהירות של חצי מאך אם צריך, הוא לא שבר את מהירות הקול בתמונה... אלא אם כן זה צולם ממבנה של ציפורים שחורות.

בשביל מה עשו אותו ככה אם לא בשביל הפוזה 8)

... חצי מאך זה לא בידיוק לאט אתה יודע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווי...

פתאום יש לי הרגשה שגם אני סתם פיברוק של עצמי, מממ...מעניין למה?

טוב, אני,עצמי ואנוכי נפרוש כאן לטובת דיון מעמיק בנושא הפיברוק העצמי, ביי שיהיה לכם יום כתום או סגול או צהוב אמ WHATEVER!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...