מצאו מי קרח במאדים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצאו מי קרח במאדים

Funkyzord

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, נו, יופי, אז מה?

5 שנים למדתי אסטרונומיה, והדבר אולי הכי חשוב שלמדתי הוא ש נאס"א סתם השקיעו המון כספים בפרוייקט חסר התועלת הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם צוחקים יש לזה חשיבות פיגוזית ביותר!!!!!!!!

עכשיו אם הכנרת תתיבש סופית יהיה לנו מאיפה ליבא מיים בחינם(הרי המיים שם לא שייכים לאפאחד)!!!!!!!!!!

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

עכשיו אם הכנרת תתיבש סופית יהיה לנו מאיפה ליבא מיים בחינם(הרי המיים שם לא שייכים לאפאחד)!!!!!!!!!!

כן..... ומי יממן את הטיסות שנאס"א יבצעו הלוך חזור מהכוכב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

עדיין לא קלטת שבין לאדן Vs. ארה"ב זה גימיק תקשורתי?

התקשורת האמריקאית משלמת לו כסף כדי שיעשה להם (ארה"ב) צרות ולתקשורת יהיה מה לשדר כדי שאף פעם לא ישעמם.

אם ארה"ב באמת היו רוצים לחסל אותו, הוא היה שוכב מתחת לגמלים במדברים של אפגניסטן ומעלה ריח.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן..... ומי יממן את הטיסות שנאס"א יבצעו הלוך חזור מהכוכב?

כמה טילים בליסטיים מוכנים לשיגור יש לפקיסטן?

נרכיב את כולם ביחד ונלווה עוד כמה מהודו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קרח=מים (בסופו של דבר)

מים=חיים/אנחנו נוכל להתיישב על מאדים

זו שטות עצומה!!!!

נאס"א מספרים את זה בשביל יחסי ציבור (ועוד כסף מהקונגרס)

אז נניח ותמצא מים, אז מה? לא תוכל להפוך אותם למים נוזליים בגלל לחץ האוויר הנמוך מאוד על פני מאדים וכח המשיכה הנמוך.

ונניח שהצלחת להפוך אותם למים נוזליים, הם לא יתנו שום דבר לא חמצן ולא בטיח, מהאבנים יהיה לך קל יותר להוציא חמצן.

הקשר של מים =חיים הוא שגוי מכיוון שהמשווה האמיתית היא :

מים+שמש+אפקט חממה+מצב כימי של הסלעים + מיליון גורמים נוספים = חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אתה ואני וכל מי שחי בדור הזה לא יוכל לחיות שם ייקח להם בערך 100 כדי להפוך אותו למקום ראוי לחיות (שינוי אטמו' וכו) וצריך כסף הרבה מאוד כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויבואו חייזרים ויחטפו אותנו ויעשו בנו ניסויים ושאר טיפולי שורש ללא הרדמה וכל מיני חארטות...!

בקיצר יהיה כיף חיים והכל במחיר מבצע, אז הרשמו עוד היום והבטיחו את מקומכם בטיסה הקרובה למאדים(בדרך יעמדו לרשותכם שולחנות ומכונות הימורים וצוות דיילות אדיב יעמוד לשרותכם בכל בעיה שתצוץ) והכל כמובן במימון NASA...

אנא השאירו את פרטיכם באתר WWW.ZIYOONEI_SEHEL.COM

;D ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמריקאי הראשון שינחת על הירח (חס וחלילה שינחת אסטרונאוט ישראלי באיזה שיתוף פעולה מיוחד ) ייקרה מתנחל , ואז קבוצה של שמאלנים מטורפים יקפצו על בנייני נאס"א בארה"ב ויחלו לשיר שירי שלום ולקרא לצאת מהמאדים ....

וכמובן תהיה איזה בחורה "נחמדה" בשם נטע .... ותלון עם האמבות המעובשות מאובנות (שירידי אמבה מאוד עתיקה שהאדמה שייכת לה )

ותקרא לאסטרונאוטים לצאת חזרה ולהמשיך ולחלום את החלום האמרקיקי שלו .

ואז יקום הצרפתי המתנשא , ויקרא לארה"ב לחדול מקולונאליזים מטורף ולהפסיק להשמיד את האמבות המאובנות.

אני אקצר .... יאיר לפיד יארח את גירסת נטע של המאדים .

ואין לזה סוף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אפרופו נאס"א, אני בספק אם באמת בוצעה נחיתה על הירח... התקשורת העולמית הקדישה לזה יומיים ואני עדיין עם סימן שאלה ???

סביר להניח שאני לא היחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...