קיבלתי היום סוף סוף תמעבד שלי והתבבר שהוא לא! ניקסטל האם נדפקתי ועוד שאלה בפנים! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי היום סוף סוף תמעבד שלי והתבבר שהוא לא! ניקסטל האם נדפקתי ועוד שאלה בפנים!

ExploiT

Recommended Posts

שלום כולם היום סוף סוף לקחתי תחלקים הכמעט אחרונים שלי למחשב שלי מסך,מעבד וזיכרון (דרך אגב זה מ ksp) קיצר באתי וקיבלתי תמעבד a64+3200 בקופסא הפלסטיק הזותי של אינטל וגם לא קיבלתי תמאוור של קיבלתי מאוור כזה עם גוף קרור בתוך קוספא טובה זה נראה האם דפקו אותי ? שקיבלתי לא תגוף קרור המקורי של ??? כי הגוף קרור של יש לו פאד תרמי וגוף קרור הזה צריך משחה טרמית האם יש הבדל? וגם כן קראתי את הברקוד על המעבד והתבבר לי שהמעבד שלי הוא קלואמר ולא ניוקסטל האם יש הבדל גדול בינהם ושאני יריגש ביצועים כי לפי מה שהבנתי לניקסטל יש512 קאש ו 3.4 תדר בגלל שזה 2.2 ב9 צינורות עיבוד ולקלאורמ יש מגה קאש ו3.2 תדר האם זה נכון האם יש הבדל גדול תודה לתשובות! :D חג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כ"כ הבדל (חוץ מבOC כשהניקאסל יותר טוב) הוא גם מתחמם טיפה פחות. הבדל בביצועים ממש זניח

משהו כמו 1%-2%. אם אתה יכול תעלה תמונה של הגוף או תמצא ברשת תמונה שלו. אם תרצה שהם

יחליפו את המעבד אני חושב שהם יעשו בעיות (KSP :\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על הדאבל פוסט פשוט יש לי כאן באג שאני לא יכול לערוך עודות משהו מסריח באספלור קיצר הנה הגוף קרור שקיבלתי איתו בדיוק אותו הדבר רק קסופא שונה וגריל אחר והחוט שמתחבר מהמאוור ללוח הוא מוסלב

http://www.spirecoolers.com/fcc.asp?ProdID=107

אז מה אתם אומרים אחלה מעבד ומה בקשר לקרור הדבר היחדי שאני יודע עליו זה שהוא מ parnner group

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...