המלצות על צורב של אסוס? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות על צורב של אסוס?

lipa

Recommended Posts

אורח ^Rockford

מה עם פלקסטור

שאלה רטורית לדעתי... ;)

אבל אם אתה מחפש משהו קצת זול יותר שמבטיח ביצועים זהים לפלקסטור ואולי קצת מעבר, לך על ה Lite-On.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מה עם פלקסטור

שאלה רטורית לדעתי... ;)

אבל אם אתה מחפש משהו קצת זול יותר שמבטיח ביצועים זהים לפלקסטור ואולי קצת מעבר, לך על ה Lite-On.

הפלקסטור לא שווים את המחיר הגבוה שלהם כשיש את לייט און ומיטסומי שמספקים תמורה טובה יותר..ובפחות מחיר.

אם הצורב משמש בעיקר לצריבת משחקים אני הייתי הולך על מיטסומי..שמציג ביצועים נפלאים בתחום הזה- גם זמן קצר במאות אחוזים וגם יכולת להתמודד עם ההגנות החדשות ביותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר הפיליפס כן מסוגל לצרוב SAFE DISC

והוא עולה פחות מכל המיטסומי והLITEON דרך אגב אני גם חושב בלמיטסומי יש צורבים בין הטובים ביותר בדיוק כמו לLITEONE

אז ממש לא שווה לקנות פלקסטור במחיר גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא עולה פחות מכל המיטסומי והLITEON דרך אגב אני גם חושב בלמיטסומי יש צורבים בין הטובים ביותר בדיוק כמו לLITEONE

עם הפיליפס היה לי ניסיון בעבודה ולא הייתי ממליץ עליהם בפה מלא.

את הריקו או הלייטאון אני מכיר מעבודה שוטפת והם מצוינים וזולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

רצוי שחברות מובילות ילמדו קצת מהעיצוב של פיליפס, כי לדעתי הוא פשוט מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שהוא לא יתמודד עם SD2 או 2.51...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אני כמעט בטוח שהוא לא יתמודד עם SD2 או 2.51...

זה כל הקטע, קיימות שתי רמות "אבטחה" של הצריבה... רוב הצורבים החדישים יחסית תומכים ברמה הראשונה ומעטים מהחדישים תומכים גם בשניה באופן מלא, בלי הצורך ב"אימולציות" למיניהן שכביכול מאפשרות לכל צורב ממוצע לצרוב דיסק מוגן ב SD 2, אבל כפי שכבר ציינתי... יש בעיות עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הצורבים נכון להיום שצורבים את הSD2.51 עושים זאת תוך כדי שימוש בAmplify weak sectors בCLONECD, רובם המכריע נכשל גם כשהאופציה מופעלת..

ככה שנכון להיום- מיטסוי\לייטאון הם הצורבים הכי משתלמים שיש בשוק, עם הדיפות למיטסוי לצורץ צריבת משחקים ועם יתרון ללייט און בO\C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין שO/C נובע מ OVERCLOCK?

CLOCK = שעון או תדירות שעון. מונח זה מתייחס למעבדים בלבד. מעבד עובד בתדירות שעון מסוימת כשהוא יוצא מהמפעל ואם אתה ממהיר אותו/מעלה לו את מהירות/תדירות השעון אתה עושה OVERCLOCK/OC.

עכשיו תסביר לי בבקשה מה הקשר לצורבים? אפא יש מעבד בצורב שפיספסתי?

אם אתה מתכוון להחלעת מהירות הצריבה אז אתה יכול לקרוה לזה שיפור בספציפיקציות או אולי , אבל OC??

סמנטיקה ידידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע באתר שנתתי לך החברה די משבחים עד הפיליפיס X20 הוא ברמה מאוד גבוהה והחברה שבדקו אותו הם מיקצועים

אז תן להם קצת כרדיט עם הם אמרו שהוא משתווה ברמה שלו לצורב של RICHO באותה מהירות ואף עוקף אותו זה מראה שפיליפס עשו עבודה די טובה אתה לא חושב כך

רק חבל שאין אליו ביקורת כנוגעת בצריבת הגנות אבל בצריבות יום יומיות רגילות הוא אופציה משתלמת ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...