המלצות על צורב של אסוס? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות על צורב של אסוס?

lipa

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ה לדעתי יותר טובים ומאוד שקטים בתקציב צנוע

ויש את ה LITEON החדשים שאני שומע עליהם יותר ויותר ביקורות טובות (מה עם האמינות?)

לגבי אני בהחלט יכול לומר שהם מאוד אמינים וגם ה YAMAHA אבל הם פשוט מאוד יקרים יחסית לשוק הצורבים היום בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להשתולל אני מדבר מנסיוני האישי-עברו מתחת לידיים שלי רק כ - 100 צורבים בחצי שנה האחרונה , אז אני חושב שאני יכול להגיד מנסיוני האישי ונראה לי גם שזה מדגם מייצג לא???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תשכול לקנות צורב של פיליפס כפול 24?

בביקורת שקראתי צורב של פיליפס כפול 20 היה אחד המהירים שיש בשוק הוא שמתווה ברמת הביצועים לצורב ל RICHO באותה מהירות

והוא יכול לצרוב את כל ההגנות כן כן הכל.

אז הדגם כפול 24 שלהם הוא גם טוב פשוט עוד לא יצאו ביקורות

ואם מישהו רוצה להתווכח איתי לגבי צריבת הגנות אני אתן אתר שבוא עשו בדיקה ב CLONECD והבדיקה מראה שהצורב כן יכול לצרבו את הכל כמו פלקסטור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אולי תשכול לקנות צורב של פיליפס כפול 24?

בביקורת שקראתי צורב של פיליפס כפול 20 היה אחד המהירים שיש בשוק הוא שמתווה ברמת הביצועים לצורב ל RICHO באותה מהירות

והוא יכול לצרוב את כל ההגנות כן כן הכל.

אז הדגם כפול 24 שלהם הוא גם טוב פשוט עוד לא יצאו ביקורות

ואם מישהו רוצה להתווכח איתי לגבי צריבת הגנות אני אתן אתר שבוא עשו בדיקה ב CLONECD והבדיקה מראה שהצורב כן יכול לצרבו את הכל כמו פלקסטור

אני רוצה, מה תעשה?

ה CloneCD מאפשר כל מיני אימולציות להגנות השונות (SD 2 , LL Etc...) כך שרוב הצורבים בשוק יוכלו להסתדר וכביכול לעקוף את ההגנות, זה לא אומר שהצורב הספציפי מסוגל לצרוב SD 2...

ונחש מה? התגלו עם זה כבר מספיק בעיות שעד היום לא ממש סודרו, גם בגירסה החדשה של קלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

יש צורבים שמסוגלים לתמוך ב RAW-DAO (רוב הצורבים הסטנדרטיים במהירות X12 ומעלה... לחלק נוספה התמיכה לאחר עדכון ה Firmware) וצורבים Safe Disc, אבל Safe Disc 2 זה כבר סיפור שונה ולא הרבה צורבים תומכים בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

למיצומי יש צורבים מעולים, יש לחבר שלי את 4 על 2 (לא משכתב) בממשק IDE, בלי ניקוי.. בערך 5 שנים, לא עושה בעיות... בניגוד לימאהה הנאצי שלי.

מה לא ניסיתי לעשות לו!!!!!

דיסקים של AUDIO נשמעים עם הפרעות (בד"כ בטראקים הראשונים), לפעמים הקומפקטים לא מזהים אותם... קפיצות, חלקים שונים של השירים מפוזרים על גבי טראקים שונים...

דיסקים של DATA נצרבים אבל לא ניתן לזהותם ע"י כונני CDROM ואפילו לא ע"י הצורב עצמו.

עם תחילת הצריבה מדי פעם, הנרו דופק לי הודעות שגיאה והצריבה נפסקת.. עוד לפני שהתהליך התחיל, צריך להוציא ולהכניס מחדש את הדיסק לצורב או לעשות ריסטרט למחשב (שמתי לב שזו תופעה שמתרחשת רק עם ה Yamaha, גם בחדשים שביניהם), הודעות כמו "Cannot Perform Fixation Etc..." אני באמת מאוכזב מהזבל הזה.

אני כבר לא יודע מה יכול להיום הגורם, יכול להיות שהטרנספר באס נדפק עם האוברקלוק וזה משגע אותו? אני בספק... אחרת זה היה בא לידי ביטוי בפעילות השוטפת של הסידירום וההארדיסק גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיצומי יש צורבים מעולים, יש לחבר שלי את 4 על 2 (לא משכתב) בממשק IDE, בלי ניקוי.. בערך 5 שנים, לא עושה בעיות... בניגוד לימאהה הנאצי שלי.

מה לא ניסיתי לעשות לו!!!!!

דיסקים של AUDIO נשמעים עם הפרעות (בד"כ בטראקים הראשונים), לפעמים הקומפקטים לא מזהים אותם... קפיצות, חלקים שונים של השירים מפוזרים על גבי טראקים שונים...

דיסקים של DATA נצרבים אבל לא ניתן לזהותם ע"י כונני CDROM ואפילו לא ע"י הצורב עצמו.

עם תחילת הצריבה מדי פעם, הנרו דופק לי הודעות שגיאה והצריבה נפסקת.. עוד לפני שהתהליך התחיל, צריך להוציא ולהכניס מחדש את הדיסק לצורב או לעשות ריסטרט למחשב (שמתי לב שזו תופעה שמתרחשת רק עם ה Yamaha, גם בחדשים שביניהם), הודעות כמו "Cannot Perform Fixation Etc..." אני באמת מאוכזב מהזבל הזה.

אני כבר לא יודע מה יכול להיום הגורם, יכול להיות שהטרנספר באס נדפק עם האוברקלוק וזה משגע אותו? אני בספק... אחרת זה היה בא לידי ביטוי בפעילות השוטפת של הסידירום וההארדיסק גם כן.

כנראה בעיה כללית בצורבי ימאה..לי דווקא יש בעיות של זיהוי דיסקי DATA ודיסקים ריקים איתו... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...