צורב ה BLUE RAY הראשון ל PC - יש 73 חברות ענק תומכות ב BLUE RAY - סוני מנצחת? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב ה BLUE RAY הראשון ל PC - יש 73 חברות ענק תומכות ב BLUE RAY - סוני מנצחת?

integral

Recommended Posts

שימו לב ככל שכמות המידע עולה על גבי אותה שטח שבו הוא נפרס הוא נהיה הרבה יותר רגיש

שימו לב לcd-r נופל על הרצפה 20 פעם עדיין עובד כמו גדול

הDVD לעומתו הרבה יותר רגיש ונהרס מהר

מעניין מה יהיה עם זה

נקודה למחשבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק. תלוי מאוד באיכות שכבת הפלסטיק התחתונה. כעיקרון, בדיסק טוב יש עובי לשכבה התחתונה ואתה אפילו יכול לשייף טיפה מהשכבה התחתונה וזה לא ישפיע. סה"כ הצריבה עצמה מתבצעת על ה DYE או הצבע שמוגן ע"י שכבת הפלסטיק התחתונה. מה שכן, סריטה עמוקה בטוח תהרוס הרבה יותר מידע מאשר בדיסק רגיל. אני מאמין (ומקווה) שיחשבו על זה שיבנו את הדיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסק הרבה יותר חזק ועמיד מדיסק CD-R

תעשה כזה ניסוי, קח CD-R וDVD+-R ונסה לשבור כל אחד מהם, ה-CD יתנפץ בכיפוף של פחות מ-90 מעלות בעוד ה- יעבור בקלות את ה-90 מעלות עם המון כוח בלי להתנפץ.

בכלל CD עשוי משכבה אחת של פלסטיק עם ציפוי צבעוני מאד דק ושביר בעוד עשוי מ-2 שכבות פלסטיק מאד חזקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

30GB מונחות ביד שלך, תוך כדי שאתה מסובב את הדיסק על האצבע כאילו אתה סידירום - אררר בטח החלום הרטוב של רבים כאן.

אז מה אתם אומרים? 10 על דיסק אחד או סרט עם ביגוראפיה על כל עוצר צלם ודיבוב בצ'צ'נית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מתאר לעצמי את ההפורום הזה עוד 6 שנים...

באופיס דיפו מוכרים חבילה של 10 ב 80 שח... רוצו לקנות!!!

ואז איזה משהו פתאום שם טרד חדש...

500GB על דיסק אחד... בשנת 2015

ושוב ושוב ושוב...

אין לזה סוף חברה, אין אין אין

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

30GB מונחות ביד שלך, תוך כדי שאתה מסובב את הדיסק על האצבע כאילו אתה סידירום - אררר בטח החלום הרטוב של רבים כאן.

אז מה אתם אומרים? 10 על דיסק אחד או סרט עם ביגוראפיה על כל עוצר צלם ודיבוב בצ'צ'נית?

אל תדאג או NEC או מי שזה לא יהיה ימצא לזה שימוש וכולנו נרוץ ונקנה.

חשבת למשל על שר הטבעות SUPER MULTI EXTENDED HD-. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, ידידיי היקרים, אם אני משקף איזשהו טרנד בעצמי, אז השימוש בצורבים יפחת מאוד בשנים הבאות. התחליף: הרד דיסקים חיצוניים. היום יש לי אחד כזה, ולאבא שלי יש אחד ואנחנו מעבירים חומר בצ'יק צ'ק אחד מהשני. יש לזכור שבשנים הבאות רוב המחשבים יהיו מחוברים לטלוויזיה ויעבדו בתור מכשיר או תמונות משפחתיות וכו, כך שזה יהיה הרבה יותר קל להעביר מאות גיגות על הרד דיסק מהיר כשד (או דרך פנימית מהירה) מאשר לצרוב על דיסקים.

גם בשביל גיבויים אני היום עובד רק עם הרד דיסק, פשוט כי אין לי זמן. אני מגבה מהרד דיסק פנימי אל הרד דיסק פנימי אחר, או משתמש ב-RAID. רק דברים ממש ממש חשובים אני צורב או מגבה על הרד דיסק חיצוני כדי לא להינזק מאיזה וירוס/טרויאן קטלני. דברים שאפשר "להשיג מחדש בקלות" אני אף פעם לא צורב, כי זה בזבוז כסף מבחינתי!

להתעסק עם דיסקים זה גם בזבוז זמן. יש לי בערך 1TB של הרד דיסקים כרגע, ואי אפשר להשוות את נוחות המציאה של החומר שם (בעזרת תוכנת חיפוש יעילה להבדיל ממה שבא עם ווינדוס) מאשר להתחיל לחפש את זה בסיפריית דיסקים על המדף. לכן אני מעדיף לקנות הרד דיסק חדש כל 3-4 חודשים מאשר להתעסק עם דיסקים (ברוב המקרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...