פרסקוט מול נורטווד - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרסקוט מול נורטווד

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם וחג שמח.

רכשתי מחשב חדש והזמנתי אותו עם מעבד נורטווד במהירות 3.2 אך קיבלתי מעבד באותה מהירות אבל פרסקוט, כשהחנות טוענת שבגלל שהמחשב הגיע באיחור הם פיצו אותי והחליפו לי מעבד. בכל מקרה דרשתי שיחליפו לי את המעבד לדרישה המקורית - ה נורטווד. מה אתם אומרים? האם להשאר עם הפרסקוט או לחזור להזמנה המקורית - הנורטווד. אני מכיר את בעיות ההתחממות של הפרסקוט ואת הרעש הנובע מכך שהמאוורר שלו עולה לסל"ד גבוה ויוצר הרבה רעש. כעיקרון המחשב נועד לאבא של אשתי - הדרישות שלו אינן גבוהות בעיקר שהמחשב יהיה שקט ויציב, החלפת המאוורר אינה באה בחשבון, אני לא מוכן לחרוג ולעלות בסכום שכבר שילמתי, להלן המפרט:

pentium 4 3.2 ghz (northwood)

MB: P4P 800 SE (intel 865)

2 X 256 MB memory 400 mhz

Samsung 80 GB Sata

msi fx 5200 - הוא לא צריך יותר מזה

lg cdrw 52 32 52

נא תשובתכם ומי יעבוד יותר מהר הנורטווד או הפרסקוט - ביצועים יציבות - קצת משחקים וכו' והאם בעריכת יש לאחד מהם יתרונות משמעותיים על השני.

בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפרסקוט יש יתרון על הנורט'ווד, אבל לא כזה משמעותי...

בכל מקרה לעריכת לוקחים 1GB, למה לקחת "רק" 512MB?

גם המאוורר סטוק של הנורט'ווד לא כזה שקט, אם הוא רוצה ממש שקט, אז עדיף ללכת על שנקנה חיצונית, כמו הזלמן 7000...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיצו אותך? ;D

חחחח, מצחיקים הם

תחליף לנורטווד מיד! אבל לא נראה לי שיש 3.2 שהוא נורטווד

לסבא שלי יש פרסקוט נראה לי וכל החדר רעש של מטוס! אני לא צוחק

לחבר שלי יש נורטווד והוא יחסית שקט

סתם כדי לדעת, איזו חנות זו? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא לא צריך יותר מ 5200 אז לדעתי קח בכלל

סתם להוציא כסף על אינטל לא כדאי, יתן לך את מה שאינטל לא יתנו לך. מחיר טוב! עם ביצועים מעולים!

תתחדש  :xyxthumbs:

הוא אמר שהוא יקדד ...

אינטל יורת טובים מAMD בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא לא צריך יותר מ 5200 אז לדעתי קח בכלל

סתם להוציא כסף על אינטל לא כדאי, יתן לך את מה שאינטל לא יתנו לך. מחיר טוב! עם ביצועים מעולים!

תתחדש :xyxthumbs:

להפך, בגלל שהוא לוקח רק 5200 זה אומר שהוא לא מתעסק עם משחקים, בגלל זה עדיף INTEL

תשאר עם הפרסקוט ותחליף לקירור נורמלי, תוסיף עוד 512MB בבוא הזמן.. ותתחדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אני בהמתנה אחרי החג צריכה לבוא תשובה של איסטרוניקס לגבי הזמינות של המעבד המבוקש ואז נראה, בכל מקרה ראיתי בנצ'מרקים וברוב המבחנים הנורטווד עובר את הפרסקוט בביצועים (כמובן ששניהם באותה מהירות)

לפחות לפרסקוט יש יתרון אחד משמעותי לחורף הוא יכול להיות תנור ואם שמים את המחשב על הרצפה הוא יכול להיות מחמם רגליים מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...