לא מעודכן - לא הייתי כאן בזמן האחרון - צריך המלצות. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מעודכן - לא הייתי כאן בזמן האחרון - צריך המלצות.

composite

Recommended Posts

רציתי לדעת את הדברים הבאים:

איפה ניתן להשיג את ה- 6800GT של GAINWARD, וכמה הוא עולה? (אני רוצה את ה- GT האמיתי, אני יודע שהוא הכי טוב, ולא איזה 6800 פשוט).

האם הגיעו כבר לארץ מעבדי ה- 90nm S939 מדגמי 3200-3000? אם לא, מתי הם יגיעו? וכמה הם יעלו בערך?

האם כבר הגיע לארץ הלוח המבוקש K8N NEO2 PLATINUM, מבוסס NF3 לפלטפורמת ה- A64 SOCKET939?

איפה ניתן להשיג את ה- 2.2.2.5 של pqi, וכמה הוא עולה? האם הוא טוב ממה ששמעתם?

ועוד דבר - אחד ולתמיד - מי יכול להגיד לי סופית אם ה- 6800GT של גווינוורד הוא 1.6ns או 2.0ns?

ו... איזה רצים \ ספקי-כוח רצים טוב עכשיו?

ו - תודה גדולה לכולכם, וחג שמח!

... and sorry for the n00bish ... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.ניתן להזמין את הכרטיס בכמה חנויות כמו לוג'יק PC למשל, שם לדוגמא הוא עולה 2,930 ש"ח..

ב.עוד לא הגיעו. לפי מספר ידיעות בפורום מעבדים לוחות אם וזכרונות הם אמורים להגיע לארץ בעוד שבועיים שלושה.

ג.הלוח של שהזכרת מוצג במספר חנויות לא מעט זמן, אני מעריך שיש אותו בארץ.

ד.על פניו הזיכרון של PQI מגיע עם תזמונים טובים מאד. המחיר שלו די יקר ונע בסביבות ה 850 ש"ח לסטיק אחד של 512MB.

ה GT של GAINWARD מגיע עם 1.6ns כמו האולטרה.

מארזים ש"רצים טוב" היום הם ה 6920 של Compucase המגיע עם ספק 400W איכותי של HEC ועולה במחיר זול מאד של 550 ש"ח, מארז צ'נברו בשילוב עם ספק 420W של טרמלטק ביחד עולים 620 ש"ח ומהווים קניה מאד משתלמת ג"כ, של אנטק החל מה 3700AMB המגיע עם ספק 350W מקורי של אנטק ועולה בסביבות ה610 ש"ח, וכלה ב Sonata המעולה, בעיקר לחובבי השקט ולקולנוע ביתי.

כמובן, יש את ה Compucase הקלאסי 6A19 ששווה יותר ממחירו, אבל הספק המגיע איתו לא יחזיק בצורה יציבה GT..

בקשר ל GT. כוונתי כמובן לגולדן סמפל של GAINWARD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.gainward.de/new/products/ultra_2000/comparison2.html

אתה רוצה את דגם 2400 שלהם.

הזיכרון הוא 2.0ns.

בלמיר יש את דגם ה-2200 שלהם (6800 לא GT עם 256MB זיכרון), אבל הוא עולה 2850 ש"ח (יותר מ-6800GT של חברות מתחרות כמו Albatron, XFX, , Elsa)

בפנדה יש את ה-2400 ב-3090 ש"ח.

939 יש רק מדגם 3500 ומעלה אם אני לא טועה, ויקר. לא יודע מתי יגיעו הגרסאות הזולות יותר. (את ה-3500 יש בלמיר, KSP ודובים).

כמו כן הלוח שאתה רוצה גם רשום אצל פנדה במחיר של 925 ש"ח (שים לב למילה רשום, מלאי יכול להיות מאוד שונה בחנות זו).

PQI אם אני לא טועה הם גם מיבאים.. למרות שלא ידוע לי כלום על הזכרונות הללו.. אני רואה שיש להם 2-2-2-5..

מארזים שרצים טוב..

Compucase עם ספק 400W שקצת קשה להשיג..

או Chenbro עם ספק TT 420W..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע זה לא משנה לי (subcooled ;D), וגם ראיתי שה- 90nm מוצלחים במיוחד. ראיתי מישהו שעשה 2500 מה''צ על 1.4v, אוויר, וזה יפה מאוד בהתחשב ב- "יבולים מוקדמים".

עכשיו אני שואל אתכם - מה אתם חושבים על ה- GT של Gainward? האם לדעתכם יש יותר טובים? עזבו כרגע מחיר, דברו ישירות על הכרטיס.

תודה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...