צריך חוות דעת על המפרט הבא: - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת על המפרט הבא:

PayneBack3251

Recommended Posts

אוקיי תודה רבה ל jc denton קודם כל על הבסיס של המחשב שהביא לא מזמן ואני שיפרתי כמה דברים...רק תגידו לי אם זה בסדר

ובבקשה אל תציעו לי לשפר משהו כי אני לא יכול להוציא עוד שקל אחד !

ועוד שאלה שמעתי פה שבימים האלה מגיעים מעבדים של בסוקט חדש וככה המחרים של המעבדים שיש כיום בשוק ירדו...אז מתי זה יהיה וכדאי לי לחכות ?

ומה אתם חושבים על ksp כדאי לי לקנות משם ?

ושאני קונה את המחשב אני מקבל אותו עם ווינדווס מותקן ?

11023.jpg

תודה מראש על התגובות ! ומצטער על כל השאלות פשוט אני לא קונה מחשב כל חודש...או שנה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תעיז לגעת תחכה שבוע שבועיים אם אתה נעול על לסוקט 939 יש לו הכל משני העולמות DUAL DDR + לא זוכר מה השני בשלך SINGEL DDR ואתה מאבד מהביצועים חבל. אם אתה לחוץ תקנה אם לא תחכה אני מחכה או לזה או לאינטל כבר חודשיים השאלה איזה כרטיס מסך יגיע ראשון REDEON X800XT PCIE/AGP או NVIDIA 9800ULTRA PCIE/AGP מה שיגיע לא משנה הכניסה AGP אני לוקח לוקח PCIE אני כבר חודשיים בלי מחשב דיכאון אם אני מחכה חכה גם אתה אתה עוד תודה לי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי מאוד שתחליף לג'יגה ולכרטיס שיהיה 256BIT ולא 128

הכרטיס הזה הוא 256 ביט.

מפרט מצוין!!

אם אתה בלחץ של כסף אתה יכול לחסוף טיפה ולקחת את ה A64 3000+ במקום אתה ש64 3200+. ההבדל בביצועים לא גדול' date=' וההבדל במחיר 300 ש"ח..

[/quote']

כדאי מאוד שתקח אפילו את ה 2800 64 ביט אבל במקביל תקח גם ספק שיחזיק את המערכת. ה HEC300 מאוד מאוד גבולי.

ווינדוס כלול? מי מת? KSP שייכת לביל גייטס?

שלא תעיז לגעת תחכה שבוע שבועיים אם אתה נעול על לסוקט 939 יש לו הכל משני העולמות DUAL DDR + לא זוכר מה השני בשלך SINGEL DDR ואתה מעבד מהנתונים חבל אם אתה לחוץ תקנה אם לא חכה אני מחכה או לזה או לאינטל השאלה איזה כרטיס מסך יגיע ראשון REDEON X800XT PCIE/AGP או NVIDIA 9800ULTRA PCIE/AGP מה שיגיע לא משנה הכניסה AGP אני לוקח PCIE לוקח אני כבר חודשיים בלי מחשב דיכאון אם אני מחכה חכה גם אתה אתה עוד תודה לי :xyxthumbs:

אין לו שקל להוסיף והוא בבעיה עם הספק אז אתה מציע לו ללכת על דברים חדשים שיגיעו ויעלו יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה על התגובות...

כמו שאמרתי אין מצב שאני מוסיף עוד שקל

ונחזור לשאלה שלי אם אני יחכה עוד חודש המחירים ירדו ?

ואתם יכולים להמליץ לי על מארז שבא עם ספק טוב ?

תודה מראש.

ד.א

<@INSTALL@>

תדע לך שאם אתה רצת לחוץ בכסף תקח בסיס טוב ומשהו כמו זה הדבר הכי פשוט להוסיף יותר מאוחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע את המפרט הבא מ KSP:

{AMD 64 3000+ (S-754){990

{EPOX 8KDA3J S-754 sata, gbl{570

{A-DATA 1GB (512MB X 2) PC 3200 400{940

{Western Digital 120GB SATA{550

{NEC 2510A DVD±R Dual Layer{410

{Teac/SONY 1.44{40

{MSI RADEON 9800Pro TV,DVI 128MB 256BIT{1,230

{HEC Compucase CI-6A19{390

{CREATIVE Inspire 2500 sub + 2Sp{290

הרכבת מחשב במעבדה   190 ש"ח

סה"כ:5,600 ש"ח

ההבדל בין המעבדים 3200 ו 3000 הוא מזערי, לעומת זאת ההבדל בין מערכת עם 512MB זיכרון לבין מערכת עם 1GB הוא גדול מאד ומורגש.

המארז עם הספק HEC לדעתי יספיק. אין ל KSP תחליף אחר, ואין לך יותר מדי דברים על המחשב בשביל שהספק לא יחזיק אותם.

למעשה אין ממש צורך בעוד צורב או כונן . הצורב יעשה את כל העבודה כולל צריבה מדיסק לדיסק. חוץ מזה בעתיד תמיד אפשר להרכיב עוד כונן במידה ויש צורך. העדיפות כאן א"כ היא כמובן להוסיף .

במידה ואתה מתכוון לקנות בתשלומים מ KSP כדאי לך לשקול קניה בחנות אחרת עם זמן אחריות יותר טוב על החלקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק. ניסיתי להרכיב עכשיו מפרט דומה לזה שבניתי מחנויות כנועה, Com4u, לוג'יק וכו' והמחיר המריא ל 6,000 ש"ח..אני מניח א"כ שישתלם לך להשאר עם המפרט מ KSP (בסה"כ על הרכיבים העיקריים יש להם אחריות טובה, אולי את הזיכרון יהיה משתלם לקנות ממקום אחר, כמו למשל מ Com4u שם 1GB של A-DATA עולה סה"כ 37 ש"ח יותר מב KSP, ושם הוא מגיע עם 3 שנות אחריות לעומת שנה אחריות עליהם ב KSP)

מה שכן, המחיר בתשלומים ב KSP יעלה בערך ל6120 ש"ח למפרט הזה..במקרה כזה, מפרט דומה מנועה מחשבים למשל יעלה לך אותו דבר בתשלומים, ועם אחריות טובה יותר על רוב הרכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע את המפרט הבא מ KSP:

המארז עם הספק HEC לדעתי יספיק. אין ל KSP תחליף אחר, ואין לך יותר מדי דברים על המחשב בשביל שהספק לא יחזיק אותם.

JC, אבל RON26 הביא לינקים לאנשים שנתקלו עם בעיות עם הספק הזה ומפרטים דומים. סטינגר שמכיר טוב את הרכיבים ב KSP טוען שה 400 שלהם נבדק ונותן מתחים טובים. אולי עדיף לסמוך על סטינגר או ללכת על ה SAFE SIDE לוותר כרגע על 512 אחד ולקנות ספק מוכר ואיכותי ממקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, רון הביא לינקים מאנשים שהרכיבו חוץ מרדאון 9800 פרו עוד 101 דברים כמו לדים, כמה כוננים וכו' וכו' ובמקרה כזה אני מסכים שאין ל HEC סיכוי להריץ בצורה יציבה את המערכת. חוץ מזה אין פירוט בלינקים האלו אם מדובר היה בספק AR-T (המורכב במפרט כאן) או ב ER החלש יותר..

על ספק ג'נרי לא כדאי לסמוך בכל מקרה..אולי עכשיו הוא טוב, ואולי בעוד כמה זמן הוא יחליט לשבות.

חוץ מזה, Biodome הזכיר לא מזמן אם אני לא טועה שיש קושי בהכנסת ספק ל KSP מחנות אחרת..אז אם אין כ"כ ידע בהרכבת ספק בבית תהיה כאן עוד בעיה מסויימת.

כמו כן, ראיתי שתי מערכות עם ספק 350W ג'נרי מחברה עלומת שם שהריצו מפרט עם R9800PRO ללא שום בעיה. אין לי ספק שה HEC AR-T יותר טוב מהספקים האלו, ולכן המסקנה המתבקשת היא..

תראה את הת'רד הבא שבו כולם ללא יוצא מן הכלל מסכימים שה HEC AR-T יחזיק, ולא הייתי מביא את הת'רד הזה כדוגמא אם לא רייזור ידידנו היה מביא הוכחה די ניצחת לכך שה HEC מספיק למערכת עם R9800PRO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאתי הוכחה די ניצחת לכך ש 300W מספיק.

השאלה היא, כמה אמין ה HEC, והאם הוא באמת נותן 300W?

בזמן האחרון עולים הרבה תרדים, כמו זה למשל, שמעמידים בספק(עם סגול, לא קמץ) את אמינותו של ה HEC.

אז נכון ש 300W מספיק ביותר, אבל יכול להיות שעדיף ללכת על 300W מבית TT, , ENERMAX וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...