מהו עורך הטקסט האהוב עליכם ? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו עורך הטקסט האהוב עליכם ?

מישה

Recommended Posts

emacs נחשב לעורך הכי חזק שקיים, אבל הקונפיגורציה שלו יכולה להיות כאב ראש.

מצד שני, ברגע שסיימת עם הקונפיגורציה, אין משהו יותר חזק, פשוט כי אתה יכול לעשות אותו בדיוק איך שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא אוהב את כל ה"משוכללים" ועבדתי די הרבה עם kwrite, אפילו עשיתי עליו פרוייקט לא קטן והיה די נחמד סה"כ. לדעתי עורך טוב ויש בו כל מה שאני צריך - צביעת הטקסט ;D (כזה אני, בחור צנוע, מסתפק במועט).

מצד שני אני לא מתכנת הרבה סה"כ כך שלא טרחתי לחקור סביבות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו דביל החליט להוסיף ת'"פיטצ'ר" הזה עם הגלגלת בK WRITE וביום של הגנה על פרוייקט(c-shell)פתאום קוד של 800 ומשהו שורות התהפך לגמרי,בידיוק 5 דקות לפני הפגישה עם המרצה...

כמובן שעם הפה הענק שלי סיבכתי ת'עצמי אפילו עוד יותר אבל לא משנה ;D.

בקיצור בעייני K WIRTE מחוץ לתחום,חוץ מזה שבימים שבהם האי מיול עבד שעות נוספות התרגלתי לרשום בtelnet (המשפט "החזקים שורדים" תקף מידי כאן :lol:)ככה שVI זה הweapone of choice אצלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-kwrite, כשלוחצים על הגלגלת בעכבר, הוא הדבקה (paste) לטקסט... האמת שאפילו לא הבנתי בדיוק מה הוא מדביק, כנראה סתם מה שבא לו... לפעמים זה טקסט שעשית לו "העתק", לפעמים המילה האחרונה, לפעמים סתם משהו שכתבת לפני שעה, או שסימנת... לא זוכר כבר מה הולך שם, אבל זה ממש מעצבן.

זה לפעמים מוחק טקסט קיים, או מוסיף לך כל מיני סימונים / שורות לקוד (ואם אתה לא שם לב אתה יכול לתאר לעצמך למה זה גורם...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שאתם מדברים על זה, אבל אני לא הבנתי למה אתם מופתעים. כל X נותנת לך להעתיק ולהדביק עם העכבר. אתה מסמן טקסט ומדביק אותו עם הלחצן האמצעי של העכבר. זה לא קשור לkwrite או לפיצ'ר חדש שהם הוסיפו, ככה זה בכל התכנות הגראפיות (אני חושב שזה מייושם בשרת הגרפי) ואחרי שמתרגלים לזה אי אפשר לחיות בלי זה (כעובדים עם העכבר, כמובן)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...