עזרה: בבקשה אני צריך עזרה וכיוון בבנית בלוק מים. - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה: בבקשה אני צריך עזרה וכיוון בבנית בלוק מים.

elad_rabi

Recommended Posts

אצלך המים נתקעים במקום אחד ולא יצאו ממנו , אסור לך לעשות שקעים .

בכדי שתיהיה העברת חום הכי טובה צריך שהמים יעברו בגמה שיותר "בלוק" יענו שיהיה להם שטח נגיע גדול עם הבלוק וכך הם יאגרו את החום ויוציאו אותו !

שיכבת פרספקס אתה עושה על ידי הוספת שכבה מעל וצובע אותה בשקוף !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תחרוט בערך לעומק של 7 מ"מ ........, למעלה אחרי החריטה תלביש חתיכת פרספקס . דבר חשוב שמונע נזילות זה שתעשה חפיר מסביב למסגרת , יענו למעלה ולשם תכניס גומי שובלוט החוצה ועליו תלביש את המכסה .

אני לא הייתי עושה בלוק כמו שתיכננת כי הזרימה לא מתפרסץ בצורה טובה ויכול להיות שתיהיה לך בעית זרימה אבל אני לא בטוח , אתה יכול לנסות לעשות כזה בלוק

אני הייתי ממליץ לך לנסות לבנות בלוק בצורת ספירלה ביפנים שהמים ירוצו דרכו ואז יצאו החוצה מהאמצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה.... :)

אני מנסה לחקות את הבלוק של .

http://www.thermaltake.com/watercooling/cl-w0010waterblock/cl-w0010.htm

ותראה יש לי חיבור K7 (אם זה ניקרא חיבור לפני מה שהבנתי) K7enlarged.jpg

ולא עם ברגים....

יש לי בעיה עם עיגולים....(זאת אומרת בעיה לחתוך כי המכשיר חותך במידות וישר... חיסרון :-\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול תיצור בלוק שיש לו כיסה אחת ושתי יציאות ככה המים יזרמו במהירות גבוהה יותר ....

משהו סטיל אנארקטיקה ..... ותחשוב על תכנון שהמים יעברו כמה שיותר מהר בבלוק מבלי להוריד את הלחץ במע' ותיצור קצת יותר שטח פנים בין המים לנחושת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה .. יש כמה חוקים פשוטים שאתה צריך לישם בעיצוב שלך...

1. הכניסה תמיד במרכז הבלוק - המים הקרירים יותר נכנסים במרכז מעל הליבה של המעבד הוא המקום החם ביותר ...

2. ככל שהמים ישארו פחות זמן בתוך הבלוק כך הוא יתפקד טוב יותר .. ככה שתעלות קצרות ופשוטות יפעלו הכי טוב לעומת מבוכים ופיתולים שסתם יתקעו תמים החמים בתוך הבלוק.

3. ככל שהבסיס דק יותר , כך טוב יותר .. 2 ממ בסיס נראה לי דיי על הגבול , מתחת לזה הנחושת תיהיה רכה מידי.

אם יקפצו לי עוד לראש אני ארשום פה ..

עכשיו כל מה שנותר לך לעשות לחשוב על עיצוב שיכלול את החוקים האלו ..

םשוט קח דף ועפרון ותתחיל לצייר כל מה שעולה לך בראש .

אתה יכול לשאוב רעיונות מפה : http://forums.procooling.com/vbb/showthread.php?t=9263

בנוסף לכך .. פירסמתי לפני איזה שבוע תסכמת חיבורים שלי ללוח אם , אני לא מוצא אותה כבר אז אני העלה אותה שוב:

בהצלחה 8)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.... ;)

יש לי עוד שתיים שלוש שאלות....

מה עדיף?? כניסה אחת ויציאה אחת או שתיים יציאה ואחד כניסה?....

איך אני יכול לדעת שהליבה תיהיה בדיוק.... באמצע... זה כל כך חשוב..? או שאפשר לסטות קצת...?

אין לי כניסת ברגים (K7) אז איך אני יעשה את הכניסה באמצע?? לא יעבור לי שם התופסן הזה כמו במאווריים..??

בתודה אלעד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

well , ההבדלים בין כניסה אחת לשניים דיי זניחים לטובת כניסה אחת ... 0-1 מעלות הפרש ככה שתשתמש במה שנוח לך לעיצוב.

הליבה נמצאת במרכז המלבן שיוצרים החורים של הלוח.

שטח הליבה לסוקט A הוא באיזור ה 110ממ רבוע , 4 C עומד על כ 144ממ רבוע , והפרסקוט 100ממ רבוע .. של A64 אין לי מושג.

מממ

"אין לי כניסת ברגים (K7) אז איך אני יעשה את הכניסה באמצע??"

לא בדיוק הבנתי מה אתה מתכוון :I אין לי חורים לברגים בלוח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...