מגבר לרכב + H120, בלי קשר ל-head unit - אפשרי? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגבר לרכב + H120, בלי קשר ל-head unit - אפשרי?

Milford Cubicle

Recommended Posts

היי..

לאחר חיפוש אין סופי אחר head unit נורמלי (דגש על נורמלי, את aiwa/jvc אני לא מתכוון להכניס אליי לרכב...) שכולל כניסת AUX לחיבור ה iRiver H120 שלי, הדבר היחיד שמצאתי הוא הפיונירים בתוספת המתאם ל IP-BUS שעולה בארץ 600 שקל אצל עוזי רדיו... (פשוט עצוב.. מדובר על דגם שעולה 60 דולר.. ויש גם דגם שעולה 30 דולר ואותו הם בכלל לא מביאים).

כך שאני דיי מיואש...

עכשיו, עלה במוחי רעיון...

נניח שאני שם מגבר שכולל כניסת RCA (כמו זה, למשל: MAGNAT Xcite 300), אני אוכל כשאני רוצה לחבר אליו את ה-H120 בלי שום קשר ל head unit (כלומר, נניח אפילו במקום. אני אנתק את ה head unit ואחבר את ה h120 במקום..) ולשמוע דרכו רגיל ?

יש מצב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי על משהו דומה, ועכשיו לקראת זה שאני רוצה להחליף מערכת, אולי זה הפתרון בשבילי?

יש פה מישהו עם מגבר שיכול לבדוק את זה גם עם סידי רגיל או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יכול לבדוק לכם את זה...

אתם רוצים שאני יחבר מינידיסק לדוגמא לכניסה של המגבר במקום הרדיו דיסק?

אגב, עומרי

איזה חיבור אתה צריך בדיוק ברדיו דיסק

לא הבנתי

בננות? סטיריאו LP כמו אוזניות?

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לחבר משהו כזה?

כן, בדיוק.

כשמבחינת הנוחות לא כל כך מפריע לי אם אני לא אוכל לחבר אותם בייחד ואהיה חייב לחבר את הנגן _במקום_ הרדיו כשאני ארצה לשמוע דרכו...

החיבור שאני צריך הוא כל חיבור אודיו נורמלי.. או RCA או Miniplug כמו אוזניות..

אני כבר אסתדר עם הכבל המתאים.. מהנגן יוצא חיבור miniplug רגיל כמו של , דרך ה lineout (כלומר, הוא לא מוגבר, אם זה משנה..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה...

חיברתי את המינידיסק שלי למגבר, האמת ששומעים לא רע בכלל!

מהמינידיסק שלי יוצא חיבור אוזניות ופיצלתי אותו למגבר ל 2 RCA.

הבעיה היחידה היא שצריך את הרדיו דיסק להפעיל את המגבר...

אני בטוח שזה נורא קל להדליק אותו ללא אות מהרדיו דיסק... אבל עדיין צריך לעשות את זה. אם לא זה לא יעבוד לך.

האמת שאני מרגיש קצת מבואס שאני לא חשבתי על זה קודם לכן... האמת שאין לי מכשיר משכולל גם ככה

אבל אני מודה, אם היה לי הייתי אוכל את הלב אחרי הרדיו דיסק שקניתי לפני כמה חודשים (פיוניר 760MP, סדרת פרמייר, טופ אוף דה ארט)

אה, האמת שהיה חסר טיפה עוצמה ברמקולים הקדמיים אבל זה שטויות... בטח בגלל האיכות המסריחה של ההקלטה במינידיסק

סהכ היה מצויין

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שניתקתי את החיבור של הרדיו דיסק שלי שמתחבר למגבר ובמקום שמתי את המינידיסק.

אם אני זוכר טוב יש לי עוד LINE IN במגבר ואני יכול לשים את שניהם בו זמנית

לא ניסיתי את זה... אבל נראה לי שאפשר, לא בטוח.

אגב, המגבר שהבאת ממש זבל...לא הייתי לוקח אותו.

אם כבר אתה חוסך 1000-1500 שח על רדיו דיסק תשקיע כמו שצריך במגבר.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא... תקשיבו

במגבר יש כפתור שליטה על ווליום, אבל זה לא קשור... אתם לא תשתמשו במגבר כל הזמן להנמיך ולהגביר את הווליום, זה לא הגיוני... זה יהרס לכם.

צריך לשים שם על ווליום קבוע ולהשאיר את זה ככה, זה מעיין הספק שהוא מקציב לרמקולים. לא אמור לשמש ככפתור ווליום.

הווליום נקבע על ידי המינידיסק עצמו, במכשיר עצמו.

אתם צריכים להעביר כבל ארוך דרך כל האוטו עד הקדימה ומשם לשלוט על המערכת

איפה שיש את הרדיו דיסק, שמה צריך לשים את המינידיסק (או MP3)

אני מתאר לעצמי שיכולתי גם לחבר את החיבור של האוזניות וה LINE OUT, לא חושב שזה משנה כל כך... שניהם היו עובדים

אני בדקתי את החיבור נראה לי.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...