(Floppy Disk Fail (80 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(Floppy Disk Fail (80

Black_Citadel

Recommended Posts

כשאני מפעיל את המחשב, אז זה עוצר וכותב לי את זה ממש במסך של ההתחלה, ואז כתוב לי F1 כדי להמשיך או DEL ללכת לBIOS, אני לוחץ F1 ואז הוא טוען את הווינדוס ונתקע וצריך לעשות RESTART.... זה קרה לי לפני חודש אז אבא שלי פתח את המשחב וניקה את האבק הוא אומר, זה הסתדר, ואז אחרי שבוע זה קרה שוב פעם, ראיתי שהפינים של הFLOPPY עקומים אז יישרתי אותם וחיברתי את הכבל של החשמל של הFLOPPY חזרה, זה עבד, כעבור כמה ימים זה קרה שוב פעם, אז הוצאתי את הFLOPPY ושמתי במקומו את הישן מהמחשב של אחותי, וזה עבד, עכשיו זה קורה עם הFLOPPY של אחותי שבוע אחרי שזה עבד, והפעם כלום לא עוזר... מה עושים ?!?!?!

נ.ב: ניתקתי את הכבל IDE של הFLOPPY גם מהFLOPPY וגם מהלוח אם, הוצאתי גם את הכבל חשמל מהFLOPPY שבא מהספק, ועדיין זה לא עובד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הfloppy הוא כל כך הכרחי?

היום מחשבים יוצאים כבר בלעדיו.

אם זה ממש לא הכרחי פשוט תבטל אותו בביוס כדי שלא יפריע לך

אם הא שימושי לך תנסה כבל אחר של הfloppy ובכל מקרה תבדוק מה המצב בביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני מבטל אותו בBIOS ? בסדר של האמצעי אכסון שעולים עם המחשב זה היה:

1. CDROM

2. HDD

3. FLOPPY

אם לזה אתה מתכוון, אז במקום הFLOPPY שמתי DISABLED וזה לא עזר...

ואין כבל אחר של הFLOPPY, אני חושב שהבעיה בכבל שמחובר ישירות לספק ואין לו אלטרנטיבה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קצר:

עשיתי מה שאמרת, בBIOS ביטלתי לגמרי את הFLOPPY, הוצאתי גם את הFLOPPY מהמחשב ואת הכבלים שלו, אבל המשחב נתקע עכשיו בשלב של טעינת הWINDOWS, (לפני זה הוא לא מודיע הל השגיאה המופיעה בכותרת)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה המפרט של המחשב :

Intel Pentium 4 2.66A Ghz 512KB Cache

ECS EliteGroup PVXAD (משהו כזה)

256MB KINGSTON PC2100 + 256MB NONAME PC2100

RADEON 8500LE 128MB + TVOUT + DVI

SEAGATE 80GB 7200RPM ATA100

זהו.... אני ינסה עכשיו להחליף שוב פעם את הפלופי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה, אני חושב שגיליתי את מקור הבעיה... שמתי את היד מאחורי המארז איפה שהספק ולא יוצא משם אוויר ! נראה לי שהמאוורר של הספק "שבק חיים"..... להחליף ספק אתם אומרים ? והבעיה של הפלופי תסדר עם ספק חדש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...