חבילות יציאה לSTEAM של HL2 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילות יציאה לSTEAM של HL2

superginiman

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מאמין שאין HL2 Multiplayer Deathmatch >:( - עם כל הנשקים החדשים (למשל הזה שתופס וזורק חפצים) זה יכול להיות ממש כיף..

טוב נקווה שכבר יוציאו מוד לזה..

בנוגע לחבילות, אם DOD: S, HL: S הם יהיו בחינם (אני לא רואה סיבה למה לא, כולה מודים) אז אני לא רואה טעם בקניית חבילה מעל ה bronze, שלא לדבר על ה- collector's edition.. סתם סחיטת כסף ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים יכולים להעריץ את וואלב כמה שהם רוצים, אבל בניגוד למשחק הקודם ששם כל המודים היו בחינם.. זאת ממש גניבה

זאת פשוט הגזמה!

מדוים בכסף?

אני מבין שוואלב רוצים להרוויח עוד קצת "מהצד" אבל עדיין, לקחת כסף על מודים?

המון שחקנים שפעם הורידו חינם מודים היום יפרשו משתי סיבות:

א.ההורים/הם בעצמם לא רוצים לשלם דרך האינטרנט

ב.גביית כסף בכלל.. ועוד על מודים!

זאת דעתי בנושא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם המודים שאנשים פרטיים בלי קשר לוואלב יעשו יעלו כסף?

מה?

בהתחשב בכך שלהאלף לייף יש מאות אם לא אלפי מודים... והרבה מהם נחמדים.. עכשיו נאלץ לשלם כסף בשביל כל אחד?

זאת פשוט חוצפה! (לפי דעתי לפחות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להגזים...

אולי הרעיון הראשוני של קאונטר סטרייק היה מוד אבל היא רכשה את הזכויות ואת ההמשך פיתחה לבד

סך הכל מודים בחינם זה מתנה מהמפתחות שהוציאו הרבה מאד כסף על המנוע וכלי הפיתוח ונותנים אותו בחינם לכל מי שמבקש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אנשים מה יהיה? אף אחד ממכם לא יודע כלום וכולם מנחשים, אחד זורק שישלחו גלויות ופוסטרים באינטרנט (מגוחך), שני אומר שמודים יעלו כסף (ומוסיף אולי) ושלישי מתעצבן מהשטויות שהשניים האלה פולטים.

אולי תחכו לפרטים רישמיים, ליציאה רשמית של המשחק כדי לראות מי נגד מי? אלא אם כן יש לכם הוכחות לבסס את שאתם אומרים (כדוגמת לינקים או הכרזות רישמיות שלן VALVE) , תסלחו לי על הבוטות אבל פשוט תישתקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם יעשו ככה שנצטרך לשלם על מודים אין לי סיבה לקנות HL2 מקורי!! כי גם ככה ניצטרך לשלם כדי לשחק במודים... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון שכל המודים יעלו כסף!

כל אחד יכול לעשות מוד ל- Hl2 z עם ה- SDK שיגיע איתו.

ואותו אחד שעשה את המודים יחליט אם הוא ייתן אותו בחינם או יגבה כסף.

אולי מודים מקצועיים ביותר יגבו כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון שכל המודים יעלו כסף!

כל אחד יכול לעשות מוד ל- Hl2 z עם ה- SDK שיגיע איתו.

ואותו אחד שעשה את המודים יחליט אם הוא ייתן אותו בחינם או יגבה כסף.

אולי מודים מקצועיים ביותר יגבו כסף.

.........

:\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אנשים מה יהיה? אף אחד ממכם לא יודע כלום וכולם מנחשים, אחד זורק שישלחו גלויות ופוסטרים באינטרנט (מגוחך), שני אומר שמודים יעלו כסף (ומוסיף אולי) ושלישי מתעצבן מהשטויות שהשניים האלה פולטים.

אולי תחכו לפרטים רישמיים, ליציאה רשמית של המשחק כדי לראות מי נגד מי? אלא אם כן יש לכם הוכחות לבסס את שאתם אומרים (כדוגמת לינקים או הכרזות רישמיות שלן VALVE) , תסלחו לי על הבוטות אבל פשוט תישתקו

שמנו כבר תעבור למעלה ותתחיל לקרוא במקום לקשקש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרטים רשמיים בשפת המקור -

Retail Boxes

* Standard Edition includes HL2 and CS:Source. Ships on six CDs, in one of three box-art packages (Gordon, Alyx or the G-Man),

* Collector's Edition includes Half-Life 2, Counter-Strike: Source, Half-Life 1: Source, a Half-Life 2 T-shirtand a Prima book sampler. Ships on a single .

Steam Packages

* Bronze HL2* and CS:Source.

* Silver HL2*, Counter-Strike: Source, Half-Life 1: Source*, Day of Defeat: Source*, Valve's back catalog currently available on .

* Gold HL2*, Counter-Strike: Source, Half-Life 1: Source*, Day of Defeat: Source*, Valve's back catalog currently available on , Complete Strategy Guide from Prima Games, 3 different Half-Life 2 posters, Half-Life 2 hat, Half-Life 2 postcard, Half-Life 2 stickers, Half-Life 2 Soundtrack CD, Chance to win a trip to Valve! (1 trip offered for every 5000 Gold packages purchased).

*To be made available upon product's release.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...