STI OR EVO?!?! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

STI OR EVO?!?!

ORANGEJUICED

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא אמר STI וB4...

בכל מקרה, אבו הבחירה שלי...

לצורך העניין, עזבו האצה או אפילו פניות, אני לא חושב שיש פה מישהו אחד (בפורום) כיום שיכול לנצל בארצנו הקטנה את אחת מהמכוניות הללו עד תום.

הבחירה פה היא הרבה יותר אמוציונאלית-עד כמה שאני חושק באימפרזה טורבו (GT-WRX-STI כל אחת מהן..) נוצרה לי תמונה של ערס שעושה חרקות ברמזור כשאני חושב על אחת מהן... לעומת זאת כשאני חושב על האבו אני חושב על ראלי-אדום-מהיר-לא ערסי :)

כמו כן, אין וויכוח הדיפרנציאל של המיצובישי טוב הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר STI וB4...

בכל מקרה, אבו הבחירה שלי...

לצורך העניין, עזבו האצה או אפילו פניות, אני לא חושב שיש פה מישהו אחד (בפורום) כיום שיכול לנצל בארצנו הקטנה את אחת מהמכוניות הללו עד תום.

הבחירה פה היא הרבה יותר אמוציונאלית-עד כמה שאני חושק באימפרזה טורבו (GT-WRX-STI כל אחת מהן..) נוצרה לי תמונה של ערס שעושה חרקות ברמזור כשאני חושב על אחת מהן... לעומת זאת כשאני חושב על האבו אני חושב על ראלי-אדום-מהיר-לא ערסי :)

אלוהים ישמור עליי בבקשה !!!

STI ... ערס ?!?!

לאן המדינה שלנו התדרדרה שאומרים ש STI זה לערסים נו...

קודם כול שיהיה להם כסף לקנות אחת כזאתי... (חדשה לא לגנוב  :lol:)

STI RULESSSSSS

עם היו נותנים לי בחירה בין פורשה 911 טורבו ל אס טי איי.... בלי שום ספק ..NO DOUBT AT ALL

אני הייתי לוקח ת STI... :xyxthumbs:

אבל זאת העדפה אישית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומת זאת כשאני חושב על האבו אני חושב על ראלי-אדום-מהיר-לא ערסי :) 

- נכון מאוד ולכן אין הרבה מכוניות כאלו בארצנו הקטנה לא רק שעם רגיל אתה מגיע מהצפון לדרום בפחות מיום אז זה אל יוצא כדאי ...

- כי יש לה מראה פחות ערסי והרבה יותר סנובי-עצבני

- זאתי כבר עובדה שאי אפשר לחלוק עליה ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם היו נותנים לי בחירה בין פורשה 911 טורבו ל אס טי איי.... בלי שום ספק ..NO DOUBT AT ALL

אני הייתי לוקח ת STI...  :xyxthumbs:

אבל זאת העדפה אישית...

טוב זה כבר מוגזם :P

אני מכיר אחד שיש גם STI

ולאבא שלו 911

למרות שהייתי מסתפק בF50 שזו מכונית החלומות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי גר בגרמניה, איטליה, ארה"ב- מדינות עם כבישים נורמאליים הייתי משקיע סכום כסף נכבד וקונה אוטו חזק ומהיר, בארץ זה לא תופס, לכן מה שהכי שווה זה לקחת איזה 205GTI או רנו קליאו ספורט(חבל שגירסת הV6 לא נמכרת בארץ קטלנית ביותר) או מיאטה למרות שהן די נדירות, אלו מכוניות שעולות מעט כסף, והכי חשוב האחזקה שלהם ותצרוכת הדלק הרבה יותר זולה ושפויה משל הסטי והאיוו, הן מרגשות מאוד ולארץ הן מספיקות ויותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האסטי דווקא נחשבת למכונית מאוד מאוד אמינה ביחס למכונית ... לא יודע בקשר לאיוו...

אבל אני מסכים איתך שקליאו V6(בעלת מנוע מרכזי והנעה אחורית!!) זאת אחת המכוניות שנחשבות אקזוטיות מבחינתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה כבר מוגזם   :P

אני מכיר אחד שיש גם STI

ולאבא שלו 911

למרות שהייתי מסתפק בF50 שזו מכונית החלומות שלי

[ltr]fine car. according to carfolio.com it has the highest power/weight ratio 826.9. well not the road going model the GT1 model, anyway it's only 410 bhp/ton difference.

and don't be stupid even if the STI is faster on the track I would still take the 911.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איבו ללא ספק

ובוס תסלח לי מאוד בתור אחד שראה את כל הפרקים של טופ גיר הSTI לא במקום ה3 של הסופר קארס שלהם... והיא גם לא קרובה לזה אז אני לא יודע מאיפה הגעת לזה

למה אתה חושב שהאסתי הזאת יכולה לנצח 911 טורבו?! או כל אוטו אחר כזה?

הנובל מקום 3 אצלהם אני חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לי כבר מוזר בהתחלה שהוא שייך אותם לאותה קטגוריה של למבורגיני פרארי ואפילו פורש.

Razor נכון הסטי אמינה ביחס למכונית אבל העדיין התצרוכת דלק שלה בטח בשמיים בגלל שהיא מבוססת על מנוע מוגד טורבו ואת הכוח שלה מנצלים בסל"ד גבוהה זה מתכון לצריכה מטורפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי גר בגרמניה, איטליה, ארה"ב- מדינות עם כבישים נורמאליים הייתי משקיע סכום כסף נכבד וקונה אוטו חזק ומהיר, בארץ זה לא תופס, לכן מה שהכי שווה זה לקחת איזה 205GTI או רנו קליאו ספורט(חבל שגירסת הV6 לא נמכרת בארץ קטלנית ביותר) או מיאטה למרות שהן די נדירות, אלו מכוניות שעולות מעט כסף, והכי חשוב האחזקה שלהם ותצרוכת הדלק הרבה יותר זולה ושפויה משל הסטי והאיוו, הן מרגשות מאוד ולארץ הן מספיקות ויותר.

בידיוק!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...