האם מישהו מכיר את הדיסקים של?Fortis? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מישהו מכיר את הדיסקים של?Fortis?

ofir123

Recommended Posts

לי יש נסיון מצויין עם ה -R של פורטיס, נקראים מצויין בטושיבה במחשב וב JVC בסלון.

בקשר לאיך הם יחזיקו בעוד שנתיים אם תשים אותם בקופסא ולא מתחת לאור שמש אני בטוח שהם יחזיקו 50 שנה.

כמובן שלחלקינו יש נטיה פשוט לזרוק את הדיסקים בלי קופסא ואז מתפלאים שהם נהרסים.

כבר היו לי דיסקים גרועים שאחרי חודשיים הצהיבו! ובמרקם של החלק העליון שלהם הרגשת את האיכות הגרועה(DCD למינהם).

בכל מקרה את ה 25 דיסקים של פורטיס קניתי באפריל ככה שהיום לא בטוח שאותה החברה מייצרת אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה הויכוח

FORTIS דיסיקם מצויינים צרבתי על 100 ואף אחד לא נדפק

ואני בטוח שככה זה גם עם הCD ולמה לא להשתמש במדיה זולה שהיא מאוד איכותית

זה כמו לקנות חלקלמכונית אבל עם סמל החברת המכונית או לקנות את אותו החלק ללא הסמל במחיר נמוך בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת, למה לסוע על מרצדס במקום לסוע על LADA. שתיהן מאוד איכותיות ומגיעות לאותו המקום. אפילו אם ההפרש בין המרצדס ל LADA קטן, עדיף לסוע ב LADA כי כסף לא צומח על העצים ו LADA זו מכונית מצויינת, סה"כ היא חצתה את כל סיביר ב -50.

פורטיס זה LADA במקרה הטוב.   VERBATIM ו-TY וחברותיהן זה מרצדס. רוצה לסוע ב LADA - תהנה  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אותו דבר....

זה כמו שתיסע במרצדס אמינה או בלאדה. בלאדה יכול להיות שבדיוק ברגע שאתה בדרך לחתונה של אחותך שאתה גם ככה מאחר, פתאום היא לא מניעה. ואז מה? נדפקת. אז עדיף ללכת על בטוח וליסוע במרצדס שאתה יודע שהיא לא תאכזב אותך ברגע האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רייזור,

אני מבין שאתה בשוק מזה שהחזירו לך את הלוח, אבל לא התכוונתי באמת שה LADA אמינה. גם TAVOR יודע.  ;D

פשוט ככה זה אנשים, בשביל לוח טוב, צורב טוב, מעבד טוב ישקיעו כסף. אבל כמה גרושים בשביל דיסק איכותי שאמור בד"כ (לפחות בתכנון) להחזיק יותר ממערכת המחשב שקנו, מתחילים לחשוב 10 פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...