המוסד כנראה חיסל פעיל חאמאס בכיר בדמשק - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המוסד כנראה חיסל פעיל חאמאס בכיר בדמשק

FARKASH7

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2981939,00.html

המוסד חזר לפעול כמובן שאין כול הודעה רישמית מהדרג במדיני בארץ אבל זה מה שמסתמן.

לדעתי הפעולה הזאת הייתה חשובה יותר בשביל ההרתעה להראות למחבלים שגם בחו"ל באדמה שנראת להם בטוחה הם פגיעים וגם להראות לסורים שישראל יכולה לפעול גם בלב של דמשק.

כול הכבוד למוסד(בהנחה שהוא ביצע את הפעולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין איך ההנהגה הסורית מקבלת את העובדה שבמדינתם חיים, נושמים ומתהלכים סוכני מוסד ישראליים.

לא נראה לי שהם מופתעים מזה כלכך  ;D הרי זה ברור שהם יעד מודיעיני ואסטרטגי ... הקטע הוא שהם לא רק"חיים, נושמים ומתהלכים" אלה גם מצליחים לאסוף מודיעין אמין וטוב (ראה דיווח של אל ג'זירה

לפני כמה ימים על כך שארגון ביון ערבי מסר לישראל מידע על בכירי החמ"ס בחו"ל ) ועוד מצליחים לחסל בלי בעיות מתחת לאף שלהם פעילי חמ"ס ...

אהבתי את זה שהמוסד לא מבזבז זמן :xyxthumbs: חחח  :hat: טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חשבת. לא יזיק לדעת קצת גם על ההיסטוריה של המדינה הזאת, לא רק אירופה.

אני חושב שהמאמר הזה לא מחדש לאף אחד שום דבר, ובין השאר גם לא נותן סיבה להאמין שהוא יכל לקבל תפקיד בכיר עד כדי כך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוקסיק תפתח קצת את הראש יש סיפורים שהם אמיתיים למרות שהם נראים בדיוני.

למה נראה לך שהסורים כול כך התעצבנו מהפרשה?, למה נראה לך שהם היו כול כך מופתעים?, למה הוא עבר כזו הוצאה להורג?, ולמה הוא נקבר במקום שרק מעטים יודעים את מיקומו? בגלל שהוא היה קורב מאוד לאנשים החשובים ביותר בסוריה וכן הוא יכל להגיע לתפקיד כזה בכיר עם עוד קצת זמן.

אלי כהן היה יחיד במינו, בעצם אחרי החיסול הזה לך תידע אולי יש לנו עוד אלי אחד בסוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה יותר סיפורים שהם בדיוני למרות שאנשים חושבים שהם אמיתיים.

אני לא חושב שהם התעצבנו על הפרשה יותר ממה שכל מדינה אחרת היתה מתעצבנת על מרגל בתוכה שהעביר כל כך הרבה מידע חשוב למדינת אוייב. וכל עניין ההוצאה להורג והקבורה במקום לא ידוע נעשה בעיקר "למען יראו וייראו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...