Matrox Rullez . - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Matrox Rullez .

e-Pit@m

Recommended Posts

הם פשוט עושים מהפכה, שוב.. כמו תמיד.

סליחה, אולי יהיר מידי... אבל בהחלט הם החברה הראשונה שמחדשת ומציגה רף אחד בכל כך הרבה תחומים. זה זמן מה...

יש מישהו שחולק עליי? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה?!

אתה מקבל כרטיס שלפי כל הנתונים הטכניים כופל את TI4600 פי 2 (ברצינות) ועולה בערך כמוהו...... 50 דולר יותר....... לכרטיס מדהים. זה כמו שתגיד שTI4600 לא יגיע רחוק, לפחות לא אצלך.

נו נכון, זה מיועד לאנשים שיש להם כסף להשקיע בזה, הם בפירוש אמרו שזה לא יהיה כרטיס להמונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

מן הסתם סביר שיהיו גרסאות מוחלשות. כמו תמיד.

אבל תחשוב על להפעיל AAx16 ולאבד 10-20%.... במקום 30-60%...

תחשוב על איכות תמונה טובה הרבה יותר, באופן ברור.. ומשמעותי.

תחשוב על מהירות גבוהה הרבה הרבה יותר לא בגלל מפרט חומרה עצבני, אלא בגלל הטכנולוגיות החדשות.

כמו לדוגמא לעשות scalling נמוך לכל מה שרחוק ממך. וגבוה .. למה שקרוב.

היגיון ברור שהיה צריך לדעתי להיות מיושם לפני שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהוא לא יתמוך ב-AGP X8.

זה די הכרחי במהירויות הללו.

היכולת לנצל את טכנולוגית ה AGP האחרונה תלויה יותר בזיכרון שלך מאשר בכרטיס המסך

AGP * 2 יש לו בערך את אותו קצב העברה מקסימלי של זיכרון Sdram 66Mhz ואם תעבוד איתו עם זיכרונות של 100 ו-133 מגההרץ

ספק אם תגיע לשיא הניצול של AGP * 2. אותו דבר עם AGP*4 עם זכרונות DDR-SDRAM תוכל לנצל את רוחב הפס של AGP*4 אבל לא תראה כמעט שום שינויים במעבר ל AGP*8.

לכן בהנחה שאתה משתמש ב עם זכרון 266Mhz ספק אם זה יעזור לך שהמטרוקס תומך ב AGP*8.

המצב שונה עם פנטיום 4 או עם Kt-333 או עם (שמספק Dual Chanell)... שם יראו הפרשים זעומים בביצועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהוא לא יתמוך ב-AGP X8.

זה די הכרחי במהירויות הללו.

טעות בידך, הוא כן יתמוך.

אבל הוא לא ינצל את יעבוד בעבודה מלאה של AGP8.

אם זאת.. אני לא חושב שזה מה שיעצור בעדו.

ואיך שאני רואה את זה .. מטרוקס וויתרו על הפיצ'ר מאילוצי זמן .. אני חושב שהם הולכים לזרז את תאריך הייצור.

ובגלל זה לא מוכנים לחכות שאינטל יוציאו חומרה לתקן AGPx8/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אולי יהיר מידי... אבל בהחלט הם החברה הראשונה שמחדשת ומציגה רף אחד בכל כך הרבה תחומים. זה זמן מה...

יש מישהו שחולק עליי? ;D

אני חולק עליך (muhahahaha)...

הם לא מחדשים שום דבר... את ה- APIs כותבים בעזרת מה שמפתחים אמרים (קרמאק וההוא מ- Epic שאני לא זוכר את שמו) ובעזרת חברות בפיתוח שמאטרוקס לא נכללה בהן בפיתוח של DX8 - DX9 וב- OpenGL 2.0.

תבין, אין לכרטיס הזה שום סיכוי כנגד ה- R300 / NV30 שעומדים לצאת. הוא נחשב כרטיס חזק מאוד והוא עדיף על כל דבר שאי פעם יצא, אבל הוא לא תומך בכל הדברים החשובים.

הוא לא תומך ב- Pshader 2.0 ובכלל, פרט ל- DPM ול- Vshader 2.0 הוא לא כולל שום פיצ'ר של ה- DX9 (ועזוב את זה שהוא בכלל לא כולל תמיכה ב- OpenGL 2.0), בושה וחרפה.

עכשיו נעבור לעובדה שעד שהוא יצא לשוק אנחנו כבר נראה את ה- NV30 / R300rev.1 בפתח וה- כבר לא נראה מדהים במיוחד, הא? (להזכירך שה- R300 הולך להיות פי שתיים יותר חזק ממנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מישהו שחולק עליי? ;D

אני חולק עליך (muhahahaha)...

הם לא מחדשים שום דבר... את ה- APIs כותבים בעזרת מה שמפתחים אמרים (קרמאק וההוא מ- Epic שאני לא זוכר את שמו) ובעזרת חברות בפיתוח שמאטרוקס לא נכללה בהן בפיתוח של DX8 - DX9 וב- OpenGL 2.0.

תבין, אין לכרטיס הזה שום סיכוי כנגד ה- R300 / NV30 שעומדים לצאת. הוא נחשב כרטיס חזק מאוד והוא עדיף על כל דבר שאי פעם יצא, אבל הוא לא תומך בכל הדברים החשובים.

הוא לא תומך ב- Pshader 2.0 ובכלל, פרט ל- DPM ול- Vshader 2.0 הוא לא כולל שום פיצ'ר של ה- DX9 (ועזוב את זה שהוא בכלל לא כולל תמיכה ב- OpenGL 2.0), בושה וחרפה.

עכשיו נעבור לעובדה שעד שהוא יצא לשוק אנחנו כבר נראה את ה- NV30 / R300rev.1 בפתח וה- כבר לא נראה מדהים במיוחד, הא? (להזכירך שה- R300 הולך להיות פי שתיים יותר חזק ממנו).

פי שתיים? אני לא חושב...

אני מאוד מאוד אוהב את המטרוקס החדש.

בעיקר בגלל הפיצטרים התמיכה החלקית ב DX9 וגם בגלל הכוח המרשים שלו.

אני חושב שהוא יצא הרבה לפני NV30 ו R300 בגלל שהוא משתמש בתהליך יצור 0.15 סטנדארטי (בניגוד ל 0.13 ש עדיין לא מיצרת בו) וכבר ראינו כרטיסי Refrence מבוססים עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק, ל- R300 יצאו שתי גרסאות, אחת עם מהירות של 350Mhz בתהילך של 0.15 מיקרון, והשנייה עם 400Mhz בתהליך ייצור של 0.13 מיקרון, חוץ מזה הן זהות. זה אומר שה- R300 יצא מוקדם יחסית... (ד"א - גם ה- NV30 ייוצר ב- 0.15 וב- 0.13 אחרכך).

הרשה לי להוסיף חלק מן הטבלה שלי לפה כדי להבהיר את עניין כוחו של ה- R300...

v_table.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם טריפל האד? מה עם 10ביט אמיתי לכל צבע נתון? מה עם במפמפינג החד שהחוסך מידע ומציג תוצאות מדהימות? מה עם ... אנטי אלאייזינג החדש? מה עם הScalling לפי מרחק??? מה עם איכות ללא פשרות? יציבות תדר בכל רזולוציהה הרבה מעל למתחרים?!

מה עם כל אלו?<

ואל תשכח שהכרטיס הזה, לא נועד להתחרות בATI הבא. ...

והוא גם ייצא לפניו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...