מארז חדש.... - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז חדש....

KoDkOd

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פששששששש...מארזים מרשימים אני התלהבתי מהסדרה K2 יפים וגדולים

אוקי עכשיו אני צריך להחליט ולראות מה יש בארץ וכמה עולה :>

תודה אחשלי עזרת מאוד... :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי אני כבר לא יודע איזה כדי מצד אחד הם נראים יפה מבחוץ אבל אין תמונה מבפנים ואני לא יודע איך הוא בנוי מבפנים והאם הוא מרווח ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הגעתי להכרעה [נראה לי] המארז נראה טוב הוא גדול ומתאים למקום בו הוא אמור להכנס

CI-69U6 ATX SUPER MIDI TOWER CASE DETAILS

נראה טוב הוא באתר

compucase

תגידו את דעתכם :>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה צריך להיות השלב שעכשיו, לפי התגובות.

כולם ישבחו את בחירתך הנאה :), יגידו שזה כדאיי, ובסוף תגלה שאתה לא יכול להשיג את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן סבבה אבל חשבת על SIMBADDA C650 לי יש אותו ( קיבלתי במתנה אז מה איכפת שלי) והוא מצויין ולא גדול מדי כדאי לך ליבדוק אותו לך לGOOGLE תקליד את השם הזה וזה ימצא לך אתרים עליו אם ובקורות יפניים בעיקר אבל לא נורא בגלל שהמידות והגודל באנגלית רגיל אז תיסתדר ותיתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף הייתי בודק את המארז עליו המלצת..אבל הלכתי לוגוגל חיפשתי ומצא לי דברים בסינית יפנית לא ממש הבנתי אני ישמח אם תמצא לי קישור :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק לזה התכוונתי החברה יפנית וכניראה מאוד פטריוטית למדינתה ( נאמנה למדינתה לאנלפבתים) ולכן כל הבקורות הן ביפנית אבל מידות גדלים ונפחים זה במספרים רגילים אז אפשר להבין, ועכשיו בנימה יותר אישית לי יש את המארז הזה הוא מצויין מאוד נוח יש מקום לא גדול מדי ( אולי קצת גבוהה אבל לא נורא) וגם הוא יפה אז תחפש אולי תימצא ביקורת אנגלית ואני גם אחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...