מזה BH5 ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזה BH5 ?

giloman

Recommended Posts

זו סדרת צ'יפים מצליחה של WINBOND , אוהבים באמת המון מתח אבל לא לחינם, מצליחים להגיע איתם אפילו למהירות של 500MHZ (הדיפולט הוא 400MHZ) ויותר בתזמונים 2-2-2 ובמתח אדיר של 3.5V ומעלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מההה?? 1000 שקל... המחיר ממש לא שווה!

במחיר הזה אתה קונה PC4000 512MB שיכולים בקלות לסגור 540Mhz.. והוא עולה 620 שקל.

וב960 שקל אתה קונה PC4200 512MB..

ההמלצה שלי על הADATA המחיר ממש משתלם מבחינת ביצועים..

הNF7 נותן עד 2.9V לזכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אם אתה קלוקר מושבע, ומדי פעם אתה עוזב את הג'יגה שלך לגיחה קצרה לטופ של ה- ORB.

עם BH5 סטיק בודד של 256 מ''ב יהיה יותר טוב למען יותר יציבות (אם אתה באמת מסוג האנשים שציינתי למטה).

עם BH5 משבועות ישנים יותר, אפשר בדי קלות לעשות 250 מה''צ ב- 2-2-2-5, ב- 3.0-3.3V, ואפשר גם להגיע ל- 280מה''צ עם הרבה מאמצים ו- 3.6V.

כדי להגיע ל- 290 מה''צ ב- 2-2-2-5, שזו פשוט הוזלת ריר, אתה צריך 3.8V (זה כבר מעל הדירוג המורשה של ווינבונד, שהוא 3.6V) והרבה מזל. בשביל 300 מה''צ, כלומר DDR600, אתה צריך 4V, שאף BH5 לא עשה וגם לא הרבה שרדו. (אישית, השיא שלי הוא 265mhz @ 2-2-2-5 @ 3.6v עם מאוורר נושף על הצ'יפים, על מערכת XP-M וגם על P4 עם PAT).

סביר להניח שמה שאתה הולך להשיג הוא BH5 חדש יותר שהוא הרבה פחות טוב מהישנים יותר.

זיכרון bh5 טוב הוא ללא ספק הזה של OCZ, הזה שאני מחזיק (Platinum Limited Edition LE), וגם ה- KHX3000 [pc3000 = הוכחה לזה שהוא ישן] וגם כמה גרסאות בודדות של MUSH LVLII ו- XMS).

במקומך הייתי משיג EB3700 שגם כבר יש לי, כי איתו זה הרבה פחות "הימור".

אבל עדיין bh5 זה זיכרון מצוין ועובדה שהרבה קלוקרים מובילים מעדיפים להשתמש בדיווידרים מאשר לוותר על התזמונים הנפלאים שלו. (:

עריכה - זה לא קשור לאוברקלוק (התכוונת לזיכרון שהוא קלוקר מצוין, אבל הפכפך), וגם לא למתחים (התכוונת לכך שהוא מגיב טוב למתחים יותר גבוהים -> בניגוד ל- ebים למשל). \:

ואתה צריך לבדוק כמה הלוח שלך יכול לתת, שזה לא הרבה, ומי לא יודע, ש- Bh5 הוא חיה אמיתית מעל 3V, שבשביל זה אתה צריך vdimm mod שלמזלך הרב הוא קל בלוח שלך, וב- VTT mod שהוא גם חשוב לא פחות אבל הרבה יותר קשה. זה הכל תלוח בך. אם אתה לא הולך להאכיל אותם במתחים תקנה EB (למרות שגם הוא יותר טוב תחת 3V והכי טוב עם 3.8v, אבל הוא צלוי כמעט במתח הזה + מהירות, אתה צריך איזה קירור).

ואתה גם יכול לקנות BOOSTER אבל VTT עדיין מתבקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא מובטח לך שהוא יגיע למהירויות שצויינו בקלות, יש המון סדרות BH5 , יש כאלו שלא ממש עברו 450MHZ בCAS2

גם שמצויין שם CAS2 , לא בהכרח אומר שהתזמונים יהיו 2-2-2 אלא רק CAS2 כמו שצויין וזה יכול להיות 2-3-2 ו 2-3-3

גם כן המחיר שלו לא מצדיק את התמורה שלו לכסף ולביצועים אשר מתקבלים ממנו לעומת אחרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...