מה דעתכם על המפרט הזה? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על המפרט הזה?

MaoRC

Recommended Posts

1) ספק רציני במקום הגנרי של ריידמקס למשל TT420 או מארז עם ספק איכותי כמו COMPUCASE 9120

2) אם זה למשחקים ויש לך כסף את ה F900P במקום ה F700P

3) למשחקים כבדים לא יזיק 1 גיגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחקים גם עדיף 6800ULTRA אבל זה לא אומר שיש תקציב לזה :)

ספק ג'נרי מספיק בהחלט מכיוון שאני לא עושה OC וזה לא מערכת סופר כבדה.

ד"א גם HEC לא נחשב הכי איכותי עשו לו בדיקות והראו שהוא לא מספק באמת 300W.. לא זוכר איפה מצאתי אם אני יראה עוד פעם אני יביא פה.

את ה F700B אני קונה במחיר של 800 ש"ח! F900P זה הרבה הרבה מעבר.

גם המשחקים הכבדים לא דורשים כיום 1 ג'יגה. בכל מקרה אני מתכוון להוסיף כשיהיה לי כסף לכך וכשיהיה צורך.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, יש לי חברים עם R9800PRO עם ספק 350W ג'נרי והכל עובד בסדר גמור, אבל אני בכ"ז ממליץ ללכת על ספק איכותי. אתה לא תרצה לקחת את הסיכון עם מערכת יקרה כ"כ, מה גם שהספק המגיע עם הריידמקס נחשב לגרוע אפילו בין הספקים הג'נריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרת, זה עובד בסדר גמור.

כל שידרוג של הספק במפרט הזה יגרום לעליה משמעותית במחיר (כמה מאות שקלים). במקור התקציב שלי היה 5000 אז חרגתי טיפה, עוד מאות שקלים זה כבר לא אפשרות.

בנוסף, עם כל ניסיון להכניס ספק איכותי של חברה מוכרת בלי להעלות תקציב אני יצטרך לשים מפרט פחות טוב. אם אני יחליף אחד מהדברים ליותר נמוך זה יוריד משמעותית את ביצועי המחשב כך שזה לא אפשרי.

הספק של ריידמקס דווקא נחשב יותר טוב במעט מג'נרי (לא משמעותית).

ושוב, כשיהיה לי כסף אולי אני אחשוב על שידרוג ספק. בינתיים אני חושב שהוא יספיק :)

נ.ב: אני לא לוקח את הקומפיוקייס כי הספק שלו חלש וגם הוא לא נחשב אמין במיוחד. הוא גם מכוער ברמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מפרט חוץ ממסך עדיך קח את ה 700P

ולא הB ה P הרבה יותר איכותי ... חבל לזרוק כסף על ה B.

וכמו שאמרו לך ספק של הרייד מקס לא משהו ועם ספק 300W של הק לא מספיק אז קח את המארז המעולה שלהם

6920 עם ספק האיכותי של ה 400W. וכמובן גם מארז מרווח ומצויין.

ומעבד אולי עדיף לקחת את ה 3000+ כי ההבדל בין 2800 ל 3000 במחיר הוא מאוד קטן בין 100-50 שקל הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני עושה מה שאמרת יוצא לי עוד 700 שקל ככה שזה לא בא בחשבון :)

ה B זה לא לזרוק כסף. אולי יש לפעמים פאק בייצור אבל מחזירים ליבואן והם מתקנים בקרה שזה קורה. בכל מקרה מסך טוב מאוד לתקציב.

המארז שאמרת לי דווקא יפה אבל עולה עוד 200 שקל

במעבדים ההפרש בביצועים זניח והתקציב לחוץ יחסית אז אני לא חושב שיש סיבה להוסיף כסף.

תודה רבה ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...