דיסקים לצריבת מוזיקה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסקים לצריבת מוזיקה

blackbimer

Recommended Posts

האם יש הבדלים באיכויות השמע בדיסקים השונים?

אם כם איזה דיסקים יותר מומלצים ואיזה פחות?

כי שמתי לב למשהו..שאני שומע דיסק צרוב של TDK אני מתלהב מהאיכות ושאני שומע GPT אני מתבעס... אבל ניראה לי שהכל פסיכולוגי כי לא מזמן התלהבתי ממש מהאיכות,הייתי בטוח שזה TDK וזה היה בסוף GPT------בגלל זה ניראה לי שהכל ראש..

מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה באמת פסיכולוגי

כי תראה אותו מידע נכתב ואותו מידע קריא

סימן שהוא קורא את אותו מידע ואותה איכות כמובן

בכל מקרה באמת דיסקים של GPT לא משהו אבל אני לא מאמין שתוך זמן קצר הם מגיעים לעיוותים במידע שתוכל להרגיש

אבל אם אני טועה בטח יתקנו אותי תיכף

אל תקנה דיסקים של GPT בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שתצרוב על מהירות יותר נמוכה חיי הדיסק יתארכו ולא יהיו קטיעות באמצע.

אני ממליץ לך בחום על Silverline...הם טובים מאוד!

סוג הדיסק לא קשור לאיכות השמיעה!...איכות השמיעה קשורה במהירות הצריבה וכמובן שבאיכות השיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושאים ישנים שבים ועולים ...  ::)

אז ככה:

מוזיקה נקראת בצורה שונה , ואכן יש הבדל באיכות ובקריאה , נכתבת ללא תיקון שגיאות פיסי (שתופס מקום) והיא מתנגנת, גם אם לא ניקרא קטע מסוים, בעזרת תיקון שגיאות תוכנתי ולמעשה מנצלת יותר מגהבייטים על הדיסק (בגלל זה כשאתם צורבים רשום משהו כמו 830 מגה על דיסק של 703). בגלל החוסק בתיקון השגיאות הפיסי - אתם שומעים בכל מקום שלמוזיקה צריכים דיסקים באיכות טובה יותר וצריבה באיכות טובה יותר (לא מהירה) - הסיבה שוב - רגישות גבוה הרבה יותר למידע לא קריא עקב הגורמים הנ"ל. לרוב אם הצריבה טובה ואין בעיות קריטיות של קריאה - ההבדל לא קריטי אך בהחלט קיים.

דבר שני  - דיסקים מיוחדים למוזיקה הם דיסקים עם תאימות טובה יותר לצורבי חיצונים (שמחברים למערכת הסטיראו), חבל על הכסף שלכם , יש מי שנהנה מחוסר הידע בנושא זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי תודה חברה על המידע קודם כל :D

אז עכשיו השכלתי קצת ולמדתי לצרוב מעכשיו על מהירות נמוכה ככל שאני יכול(בעסה..). דרך אגב אותו דבר גם לצריבת דאטה או די וי די?

וסיכום המדיות שמומלצות הן סילבר ליין והממורקס הזה?

מה עם TDK וLG גם טוב לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושאים ישנים שבים ועולים ...  ::)

אז ככה:

מוזיקה נקראת בצורה שונה , ואכן יש הבדל באיכות ובקריאה , נכתבת ללא תיקון שגיאות פיסי (שתופס מקום) והיא מתנגנת, גם אם לא ניקרא קטע מסוים, בעזרת תיקון שגיאות תוכנתי ולמעשה מנצלת יותר מגהבייטים על הדיסק (בגלל זה כשאתם צורבים רשום משהו כמו 830 מגה על דיסק של 703). בגלל החוסק בתיקון השגיאות הפיסי - אתם שומעים בכל מקום שלמוזיקה צריכים דיסקים באיכות טובה יותר וצריבה באיכות טובה יותר (לא מהירה) - הסיבה שוב - רגישות גבוה הרבה יותר למידע לא קריא עקב הגורמים הנ"ל. לרוב אם הצריבה טובה ואין בעיות קריטיות של קריאה - ההבדל לא קריטי אך בהחלט קיים.

דבר שני  - דיסקים מיוחדים למוזיקה הם דיסקים עם תאימות טובה יותר לצורבי חיצונים (שמחברים למערכת הסטיראו), חבל על הכסף שלכם , יש מי שנהנה מחוסר הידע בנושא זה.

זה אותו הדבר ככה לגבי VCD וSVCD כן?

יש גם מוד מיוחד אם אני לא טועה שאפשר לצרוב ת800 מגה האלו

או שתוכנה מיוחדת לא זוכר כבר

אבל היה כתוב במפורש שהקבצים מאוד פגיעים או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי תודה חברה על המידע קודם כל  :D

אז עכשיו השכלתי קצת ולמדתי  לצרוב מעכשיו על מהירות נמוכה ככל שאני יכול(בעסה..). דרך אגב אותו דבר גם לצריבת דאטה או די וי די?

וסיכום המדיות שמומלצות הן סילבר ליין והממורקס הזה?

מה עם TDK וLG גם טוב לא ?

זאת השאלה....נאלץ להקפיץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה

יש media id מסויימים שהם מוכרים ואנשים יודעים שכדאי לעבוד איתם

יש על זה ת'רד שלם בסטיקי אבל מדובר שם על בלבד

כדאי שתבדוק איזה MEDIA ID יש לדיסקים שלך

לפי מה שזכור לי (ואני לא אכנס לפרטי פרטים... אלא אם כן אני הולך לקנות תדיסקים) דיסקים מתוצרת מיצובישי (CMC) ושל RITEK טובים

פרינקו זבל

והדיסקים של פיוניר (pio data) גם אחלה

לגבי TDK לפי מה שזכור לי הם גם טובים אבל אני לא בדיוק זוכר את הMEDIA ID שלהם.

LG - בספק

נראה מה השאר יגידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...