התלבטות לגבי AMD Athlon 64 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי AMD Athlon 64

Mr.Act

Recommended Posts

היום הייתי בחנות מחשבים אח"צ לגבי קניה של מחשב והמוכר בחנות אמר לי שAMD לא תומך במשחקים מסוימים ושבווינדוס אקס פי הוא תומך

רק בגרסה מיוחדת, הוא אמר שזה בכלל לא מומלץ ושאין הרבה לוחות אם שמתאימים לו ושצריך בשבילו חלקים מיוחדים...

ואני לא יודע מה לעשות ??? ???

אודה לכם על עזרתכם!!!

כי פשוט אין לי מושג מה לעשות..

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הייתי בחנות מחשבים אח"צ לגבי קניה של מחשב והמוכר בחנות אמר לי שAMD לא תומך במשחקים מסוימים ושבווינדוס אקס פי הוא תומך

רק בגרסה מיוחדת, הוא אמר שזה בכלל לא מומלץ ושאין הרבה לוחות אם שמתאימים לו ושצריך בשבילו חלקים מיוחדים...

ואני לא יודע מה לעשות  ??? ???

אודה לכם על עזרתכם!!!

תודה מראש

החנות שאליה הלכת היא לא מקצועית לחלוטין. אין להם מושג במחשבים, כנראה, לפחות לא באלו שיצאו בשנה האחרונה.

אני מציע לך להחליף חנות, כי כמו שזה נשמע, זה הרבה יותר גרוע מאשר העניין הספציפי של המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא יודע מה לעשות  ??? ???

אודה לכם על עזרתכם!!!

תודה מראש

לעבור חנות, מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב התחלנו עם השטויות? זה  שיש כמה דגנרטים שלא רוצים להתעסק עם לא אומר שאינטל משלמת להם...

זה דווקא נשמע הגיוני, תמכור כך וכך מעבדים של אינטל תקבל הורדה במחיר,

ל קצת קשה להשוות תנאים כאלה עקב נפח מכירות קטן יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדה במחיר? לחנות שכונתית? במילא החנויות האלו הן tier 3, כלומר יש יבואן, ואז יש מפיצים (למשל Ivory, שמחזיקות במה שמכונה "מחירוני דילרים"), ואז הם.

כלומר, אין שום סיכוי שבעולם שחנות שכונתית שכזו מקבלת הוזלה כלשהי במחיר, בטח לא ספציפית על מעבדי .

העניין פשוט הרבה יותר: המוכר באמת בור, הוא פשוט לא יודע על מה הוא מדבר, והוא גם לא רוצה לדעת.

אינטל קל לו להשיג, יש לו במלאי. על הוא כנראה מרוויח יותר (בלי קשר לתמריצים, מספיק שיש לו את המעבד במלאי והוא לא צריך להשיג אותו במיוחד בשביל הלקוח,

שלא לדבר על לוחות וכו').

אז למה שירצה למכור AMD? כי זה יותר טוב? אבל ממתי מחשבים מעניינים אותו? הוא רוצה לעשות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דווקא נשמע הגיוני, תמכור כך וכך מעבדים של אינטל תקבל הורדה במחיר,

ל קצת קשה להשוות תנאים כאלה עקב נפח מכירות קטן יותר.

אוייש דיי לזיין בשכל השטות הזאתי עוברת כל גבול... מעבדים זה לא דיסקים בין אם חנות תקנה 20 או 5 היא תקבל אותו מחיר על כל מעבד. אינטל לא מודעת לקיום 99% מהחנויות המחשבים, ומה 1% האחר לא אכפת לה. כל עוד היא מוכרת מעבדים ליבואנים, לא אכפת למה מה קורה להם.

נפח המכירות הקטן של זה אשמתה בלבד, בהתחשב שהיא הוקמה פחות משנה אחרי יחס הגודל בין שני החברות פשוט מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום הזה מבדר יש פה אנשים שחיים באשליות שINTEL זאת איזה אימפריה אפלה שמנסה להשטלת על העולם וAMD זאת איזה חברה מחתרתית קטנה שמנסה להציל את העולם מידי כוחות הרשע.

עלק קונספירציות לממכר ע"י שיחוד מוכרים של חנויות שכונתיות... give me a brake....

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...