איך לעבור ספק, ולהישאר עם אותה כתובת מייל? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לעבור ספק, ולהישאר עם אותה כתובת מייל?

Moo^Moo

Recommended Posts

כרגע אני מחובר לכלבים (HOT) ולאינטרנט זהב ב1.5 MB,האינטרנט שלי זז לא רע בכלל אבל עדיין אני מעוניין לעבור לבזק+012 (יש למישהו בעיות עם 012?).

לפי מה שאני זוכר משיחה עם נציג זהב לפני די הרבה זמן (מניח שתקף גם היום), ברגע שאני מבטל את המנוי שלי אצלהם הכתובת מייל שלי נמחקת גם.

אין לי אפשרות להחליף מייל, יותר מידי חשוב לי.

איך אני יכול לעבור חברה ולהשאיר את המייל? חשבתי על לעשות חשבון אנלוגי ולשלם לפי שעות, בגלל שאני לא יגלוש אז אני לא ישלם להם וישאיר את המייל שלי אצלהם. זה אפשרי בכלל?

אני יהיה חייב להתחבר אליהם באנלוגי או שניתן יהיה לבדוק מייל גם דרך חברה אחרת?

עוד רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא סה"כ רוצה להישאר עם הכתובת הקודמת

אני מניח שזה בגלל שכולם מכירים את הכתובת הזו...

אם הוא יקנה דומיין זה לא ממש יעזור וזה סתם יעלה לו הרבה כסף...

פשוט תקנה את התיבת דואר עם השם משתמש הנוכחי שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפשרות להחליף מייל, יותר מידי חשוב לי.

למה? אתה אוהב את הכתובת או שאין לך כח לשנות את האימייל בכל מקום שאתה רשום אליו או שחברים שלך יודעים אותו?

בכל מקרה, להיות תלוי בספק בשביל האימייל לדעתי זה מינוס גדול ביותר. עדיף ללכת על אימייל צד שלישי, כגון (שלח הודעה אם אתה צריך הזמנה), או Spymac או וואלה! (אגב, אפשר לעשות אימייל ב www.walla.com!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתנתקים מספקית אפשר לבקש לשמור על התיבת דואר, מחיר סימלי (אני לא יודע בדיוק כמה זה משתנה מספקית לספקית)

לדעתי באמת עדיף להרשם בחינם או לקנות אם ממש חשוב לך גישה דרך תוכנות דואר, בשביל שתיהיה לך תיבה קבועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

לפני מספר חודשים שדיברתי עם נציג זהב והובהר לי חד משמעית שברגע שאני מתנתק מהאינטרנט שלהם אז השם משתמש שלי יחד עם הכתובת מייל נמחק (אולי תרגיל מלוכלך שנועד

להשאיר אותי לקוח שלהם?).

וכמו שאמרו, הכתובת מייל שלי רשומה בהרבה מאוד מקומות, שגם אם אני אנסה, אין לי סיכוי לשנות את כל המקומות החיוניים שהמייל שלי רשום שם.

מחר אני ידבר עם זהב ויודיע על התפתחויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע א זה אפשרי,אבל בזמנו 012 הציעו לי להקפיא את החשבון ואז להשאר עם תיבת הדואר האלקטרוני הישנה שלי ללא תשלום.

אם תקפיא את החשבון רק לכמה חודשים ותשתמש במעין שירות "עקוב אחרי" בתיבה הישנה אתה תהיה בסדר.

שבוע הבא כאשר אני אעבור ספקית אני אטרטר את נציג השירות בשביל למצוא איזה שם מגניב. חשבתי על משהו כמו one@xxx.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...