כתבה במעריב עסקים על מעבדי 64 ביט להמונים - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה במעריב עסקים על מעבדי 64 ביט להמונים

TC2B

Recommended Posts

אני דווקא חושב שזה היה רעיון לא רע שתפוחים הסב את תשומת לבנו לכתבה במעריב.

עצם העובדה שמי שכתב אותה הוא עובד בחברת מיקרסופט כבר הופכת את הכתבה בעיני למשהו שמן הסתם כדאי לקרוא ולו רק כדאי להבין כיצד עובד בחברת מיקרסופט שמושפע משטיפות המוח של מנהלי החברה רואה את ומעבידה החדשים היום.

לא הספקתי לקרוא את הכתבה אבל אני אנסה לדוג עותק שלה, בינתיים, זה יכול להיות נחמד מאוד אם משהו מכם יסרוק אותה ויעלה אותה לכאן.

נ.ב

DOGMA, הרגע דברתי עם טאק-דאטה והם אשרו שהאישור תקף גם למעבדי את'לון 64 רגילים וגם למעבדי אופטרון. יש להם כרגע רק סמפרונים ואת'לון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, גם מכינים את השוק ל BEST SELLER הבא שלהם. קנו מהר 64 ביט, כדי שכל הכסף שאנחנו משקיעים בפיתוח לא ירד לטמיון וכדי שכולם ירוצו ויקנו מערכת הפעלה 64 ביט. תארו לכם שיצא סוף סוף ה 64 ביט של ולכולם יהיה 32 ביט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שזה היה רעיון לא רע שתפוחים הסב את תשומת לבנו לכתבה במעריב.

עצם העובדה שמי שכתב אותה הוא עובד בחברת מיקרסופט כבר הופכת את הכתבה בעיני למשהו שמן הסתם כדאי לקרוא ולו רק כדאי להבין כיצד עובד בחברת מיקרסופט שמושפע משטיפות המוח של מנהלי החברה רואה את ומעבידה החדשים היום.

לא הספקתי לקרוא את הכתבה אבל אני אנסה לדוג עותק שלה, בינתיים, זה יכול להיות נחמד מאוד אם משהו מכם יסרוק אותה ויעלה אותה לכאן.

נ.ב

DOGMA, הרגע דברתי עם טאק-דאטה והם אשרו שהאישור תקף גם למעבדי את'לון 64 רגילים וגם למעבדי אופטרון. יש להם כרגע רק סמפרונים ואת'לון XP.

מיקרוסופט שיתפה פעולה עם לגבי ה AMD64 החל מתחילת הפיתוח של משפחת מעבדים זו,

מערכת ההפעלה שפועלת עם מעבדי ה AMD64 היא גרסת ה PRO היקרה יותר מגרסאות ה HOME.

בנוסף יש לחץ מצד הלינוקס שתומך באופן רשמי כבר מזמן ב AMD64.

זה שעובד מיקרוסופט באופן רשמי מפמם מוצר של זה לא יכול להיות מקרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים, אני יודע שמיקרסופט ו- משתפות פעולה לגבי טכנולוגיית 64ביט. זה הופיע בערך כמעט בכל אתר חומרה שני ברשת ובחודשים האחרונים וכל אימת שמישהו מכין כתבה על חלונות בגרסת 64ביט.

זה בדיוק מה שהתכוונתי, שיהיה מעניין לקרוא כתבה של עובד מיקרוסופט על מעבדי ה-64ביט של כדי לדעת עד כמה שטיפת המוח של מיקרסופט חלחלה אצלו. בינתיים, רק מהכותרת זה נראה כמו פרסומת ממש לא סמוייה לכיוון של .

"תגידו שלום לפנטיום" - קשה לומר שזה לא נשמע כמו פרסומת טובה. מצד שני אני לא מבין את המשפט השני "עכשיו אפילו אנחנו יכולים לקנות אותם", זה בהחלט לא נשמע טוב. יש פרסומת, אבל ייבוא רשמי של המעבדים ;)

נו, אין אומרים, C'est La Vie.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שהתכוונתי, שיהיה מעניין לקרוא כתבה של עובד מיקרוסופט על מעבדי ה-64ביט של כדי לדעת עד כמה שטיפת המוח של מיקרסופט חלחלה אצלו. בינתיים, רק מהכותרת זה נראה כמו פרסומת ממש לא סמוייה לכיוון של .

שטיפת מוח? לא הייתי אומר שזו שטיפת מוח (אם כי קל, מדי, לדמיין את כborg collective). זו מדיניות מכוונת. תאמין לי שכשיצאו הP4F עם הEM64T, יוציאו

הצהרות נלהבות בדיוק באותה מידה לעיתונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקיצר, אתה אומר שמיקרסופט נלהבים מהמחשבה על ה-$$ שהם יעשו מהטכנולוגיה החדשה.

חחח, למה אני לא מופתע? ;)

ואם נחזור לענין עצמו, המעבדים קיימים בארץ כחלק מיבוא אפור ולדעתי הכתבה הזו אמנם נראית כפרסומת אבל היא קצת לוקה בחסר. הרי בסופו של דבר הבחור מעודד שימוש במוצר שלא זמין בארץ באופן רשמי. זה לא נראה לכם קצת מוזר? כי לי זה נראה ונשמע מוזר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אנחנו אומרים שמיקרוסופט, ואינטל נלהבים מאוד מה

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$......$$$$$$$$$$$$

שיעשו מהעניין.

התחרות בין פפסי לקוקה קולה הייתה הדבר הכי טוב שקרה לשתי החברות בזמנו.שים לב, את ה AXP 2500 מכרו במחירים מצחיקים יחסית לביצועים. כרגע המחירים של ה 64 ביט ממש לא מצחיקים. ועלות הייצור של פרסקוט משמעותית יותר זולה מעלות הייצור של הנורטווד - אז מה? מישהו ראה נפילה במחירים?

לגבי יבוא אפור - כולם יודעים כבר מזמן שלאמריקקים יש מוסר כפול וגם מרובע אם כדאי. כאילו שלא יכלו לעצור את זה אם רצו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...