האם מישהו ניסה כבר את Norton AntiVirus 2005? - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מישהו ניסה כבר את Norton AntiVirus 2005?

Dante_9

Recommended Posts

אני מאמין שהוא קרא את הדיון מכיוון שהוא השתתף בו...

אם היית קורא טוב, היית שם לב שכמעט כולם אומרים

שNAV זה חרא (גרסא לא חשובה,ומחבר שלי שכבר יש לו,זה עדיין כבד וחרא)

וקספרסקי זה הרבה הרבה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי תקרא אתה, אני קראתי את כל הדיון ולא מצאתי אפילו פעם אחת התייחסות לנושא- הקספרסקי מול NAV 2005 ולא גרסאות קודמות

אז הנה ספיישל בשבילך (מעמ' 2 של הדיון הנוכחי):

היום אחרי שעבדתי שנים עם NAV ובמידה מסויימת הייתי חסיד של NORTON, הסרתי את גרסה 2004 שלו (מעודכנת פיקס).

התקנתי KASPERSKY.

הוא מצא 186 בסריקה הראשונה. :o

186 !!!!

ואני שומר על המחשב שלי פיקס, אתם לא מכירים אותי: אין קובץ שנכנס לי למחשב בלי פיקוח.

וראו זה פלא.

נסו את KASPERSKY ולא תצטערו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, לא חשבתי שאתה טיפש ואני מקווה שאתה לא חושב שאני כזה.

אבל אם אתה חושב שיש הבדל בין NAV 2004 ל-NAV 2005 יחסית ל-KASPERSKY, אתה טועה טעות קשה.

ההבדלים הם מינוריים (כרגיל אצל NORTON):

התקנתי עכשיו על מחשב חדש

בתור התחלה הוא ישר מסתכרן מול ה-SP2 ומפסיק לצעוק שאין אנטיוירוס מיד (בניגוד ל-2004 שזקוק ללא מעט עידכונים). קיצור הוא בא עם ה-WMI בתוכו.

ההתקנה כמעט זהה להתקנה של 2004 פרט לקטע בו הוא רוצה להפעיל הגנה נגד טולעים, אבל הוא כותב שזה יבטל את ה- firewall, לא מקובל.

התוכנה עצמה מוסיפה אפשרויות על ה-2004 כמו הגנה נגד טולעים למיניהם, איקון חדש (וואו דיגעון) והיתרון הגדול שהוא מגיע מעודכן ויש לו live update של 300KB "בלבד" אחרי התקנה.

תעשה את השיקולים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורטון הוא לא עד כדי כך גרוע כאנטיוירוס, הוא פשוט להתקנה ותפעול ומצויין למי שלא יודע ולא רוצה לדעת איך ולמה מקנפגים אנטיוירוס או פיירוול, והוא עדיין אחד הנפוצים בעולם אם לא הנפוץ ביותר.

אבל -

זה שהוא נפוץ הופך אותו למאד פגיע, בערך כמו הסיפור עם וינדוס, הרבה מהוירוסים החדשים שיוצאים מחפשים נורטון על המחשב ומנטרלים אותו (במקרה שהצליחו להדביק אותך לפני עדכון, וזה קורה הרבה).

מערכת העדכונים שלו היא מסורבלת, ויוצאים לו אחרי זמן קצר מאד המוני עדכוני תיקון - בגירסה 2003 זה הגיע למצב של 10-15 מגה עדכונים שדורשים שלושה אתחולים לפחות של המחשב.

הוא כבד ותופס הרבה וזמן מעבד

יש לו יותר מידי באגים מוזרים, אני מכיר יותר מידי אנשים שהתקינו את 2004 וחזרו ל2003 רק בגלל שהאנטיוירוס התחיל להתנהג משונה ולתקוע תוכנות סתם.

קרה לי פעם שפתאום, בלי שום סיבה שקשורה לנורטון (היתה לי תקלה עם הדרייבר של ATI... אין לי מושג מה הקשר) כל ההתקנה של האנטיוירוס נדפקה והיה צריך להתקין אותו מחדש, מה גם שהוא לא נתן לי להסיר אותו והייתי צריך להכנס כADMIN בSAFE MODE כדי להסיר אותו.

הוא חוסם דברים בלי לשאול ובלי אפשרות לקנפג (מאז שהתקנתי את 2003, וגם עם 2004, לא יכולתי להתקין את הJAVA SDK כשהאנטיוירוס באוויר - או - הNIS חוסם JAVASCRIPTS בצורה גלובלית, גם אם האופציה מבוטלת, ולא ניתן לגשת למספר לא קטן של אתרים, למשל WALLA MUSIC או בתקופה מסויימת הוא חסם את חלון המפרטים כאן בפורום)

דרך אגב, אני די בטוח שמה שהפך אותו לכזה נפוץ (בעיקר בצורה פיראטית) עד גירסה 2003 היא העובדה הפשוטה שלא היה צריך לפרוץ אותו, לא היה צריך סיריאל לא אקטיבציה, כלום. רק עדכון גירסה פעם בשנה (או החלפת הקובץ של הLIVESUBSCRIBE)

מגירסה 2004 והלאה אנשים מחפשים תחליפים פתאום כי נורטון נהיה כמו כל אחד אחר, דורש "עבודה" כדי להתקין אותו בצורה לא חוקית.

תעשה סקר, אני בטוח שתמצא שאחוז לא גדול עבר ל2004 מ2003 ושהרבה מאלה שכן עברו חזרו גירסה אחורה.

צריך עוד? אני יכול למצוא אם אתה מתעקש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ...

לא ציפית שהדיון הזה יגדל כבר אבל יותר גדול יותר טוב. כשפתחתי את הדיון אני חייב לציין שלא הכרתי את הקפרסקי אז פשוט הורדתי אותו והתקנתי...

אני מוכרח לומר שהוא ממש טוב! אני ייתן לו הרצה של שבוע על המחשב ואללה, אם טוב נשאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה קראתי תא כול התרד הזה וגם אני אחד מאלה שעבר מהנורטון סליחה על הביטוי המסריח הזה שגם שאחרי שהורדתי אותו

עשה לי כמה בעיות אבל לא משנה אני עכשיו בקריספי ואין כמו זה קודם כול עזבו שזה מצא לי 3 שהנורטון שכול כך שמחתי אליו בעינים עצומות לא מצא לי כלום כבר מלא זמן והוא היה מעודכן

עכשיו רק את האמת בזמן הסריקה קצת לוקח משאבים אבל לא נוראא

אם חשבתי שנורטון מגן עלי אז טעיתי כמו כולם שעכשיו קונים לי את נורטון 2005

אז חברה כולם בלי לחושב פענים תעברו לקריספי המעולה הזה ולא תתאכזבו !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...